PARTNERZY

Partnerzy serwisu i wydarzenia, których jesteśmy patronem medialnym.

Zapraszamy do współpracy serwisy, wydawców, firmy, start-upy, programistów aplikacji mobilnych oraz instytucje, które prowadzą działalność związaną z mobile’em.

Jeśli chcesz, aby serwis mobiRANK.pl został patronem medialnym imprezy poświęconej nowym technologiom napisz do nas.

Jeśli chcesz zostać naszym partnerem napisz do nas! Namiary znajdziesz w sekcji KONTAKT.

Partnerzy serwisu mobiRANK.pl i wydarzenia, którym patronujemy:

Statista

W ciągu zaledwie kilku lat Statista zdołał zdobyć pozycję wiodącego dostawcy danych rynkowych i konsumenckich. Ponad 1100 wizjonerów, ekspertów i działaczy stale opracowując nowe, udane produkty i modele biznesowe.

Statista (małe logo)

PanWybierak – porównywarka usług

Dzięki serwisowi udostępniliśmy naszym czytelnikom wyszukiwarkę usług internetu stacjonarnego, mobilnego oraz ofert łączonych z telewizją i telefonem.

AppMagic

AppMagic to serwis prezentujący statystyki popularności aplikacji i gier mobilnych na cały świecie. We współpracy z serwisem prezentujemy rankingi i zestawienia najcześciej pobieranych aplikacji mobilnych w Polsce i na świecie.

AppMagic logo

Autopay

We współpracy z Autopay (dwaniej BlueMedia) prezentujemy na łamach serwisu oferty najnowszych promocji doładowań telefonów na kartę w Polsce.

Autopay logo

Reaktor PWN

Reaktor jest częścią Grupy PWN. Został stworzony z myślą o każdym, kto chciałby zmienić swój zawód. Nieważne, czy masz wykształcenie medyczne, humanistyczne czy techniczne. Biorąc udział w kursach Reaktora, zdobędziesz  wiedzę i umiejętności, aby móc pracować w zawodzie programisty.

CHILI TV

Serwis wideostreamingowy z jedną z najobszerniejszych baz filmów na żądanie (VOD) w Polsce. Wśród dostępnych tytułów największe kinowe nowości, które dostępne są już po 3-4 mies. od premiery. Filmy można oglądać na każdym urządzeniu (smartfon, tablet, smartTV, konsola).

EKObarometr

To cykl badań poświęcony analizie aktualnych postaw i nastrojów polskich konsumentów wobec szeroko pojętej ekologii obecnej w różnych sferach codziennego życia.

EKObarometr logo (małe)

Porównywarka cen Idealo

Google Developer Group Lublin to społeczność pasjonatów nowych technologii, oficjalnie wspierana przez Google’a. Zrzesza programistów JAVA, Android, php, HTML5, AngularJS, testerów, project managerów oraz studentów informatyki, którzy chcą odnaleźć się w świecie technologii.

UnoTelly

UnoTelly jest jedną z wiodących usług DNS na świecie. Użytkownicy korzystają z tego serwisu, aby odblokować kanały takie jak Netflix, Hulu, BBC iPlayer i wiele innych.

Linteri

Zbliżeniowa platforma komunikacyjno-analityczna. Pobierz pierwszą edycję raportu „Mobile w realu. Cyfrowe narzędzia komunikacji w świecie fizycznym”.

Newsrm TV

Kompleksowa, multimedialna agencja informacyjna, która współpracuje i dostarcza rzetelne i aktualne informacje największym stacjom telewizyjnym, radiowym, prasowym oraz portalom internetowym w Polsce i za granicą.

GearBest

Chiński sklep internetowy z tanimi gadżetami technologicznymi. Wśród produktów znajdują się smartfony, smartwatche, urządzenia elektroniki użytkowej oraz wiele innych gadżetów.
Produkty wysyłane są za darmo także do Polski.

Expert Summit 2021

To już IX edycja największej konferencji „Expert Summit 2020 – All about Microsoft technologies”, poświęconej technologiom Microsoft w Polsce!

II Kongres Made in Poland

Kongres MADE IN POLAND ma na celu wyeksponowanie potencjału polskich producentów, którzy mają istotny wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki w różnych gałęziach przemysłu.

Lubelskie Dni Informatyki

Lubelskie Dni Informatyki to największa konferencja z branży IT we wschodniej części
Polski. Najbliższa edycja będzie już po raz XIII organizowana przez Koło Naukowe Informatyków
działające przy Wydziale Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
Jana Pawła II.

eTradeShow

Podczas eTrade Show wystąpią eksperci branży e-commerce, przeprowadzając przez cały Customer Journey. Podzielą się wiedzą na temat reklamy, powiedzą o czynnikach sukcesu, integracji sprzedaży stacjonarnej z internetową, a także kierunku rozwoju tego segmentu.

10. edycja Mobile Trends Conference 2021

Podczas Gali Mobile Trends Awards 2021 poznamy twórców najlepszych aplikacji i rozwiązań mobilnych 2020 roku. Doroczne święto branży mobile, które nieprzerwanie odbywa się od 2012 roku – w tym roku przybierze nową formę i odbędzie się online. 

Game Developer Meetup

Pierwsza edycja wydarzenia Game Developer Meetup Online, przeznaczona dla pasjonatów w tworzeniu gier, programistów, producentów, designerów, projektantów, testerów, grafików 3D, animatorów oraz wszystkie osoby chcące rozwijać się w Gamedev.

The H@ck Summit 2020

Jedno z największych i najważniejszych w Polsce wydarzeń z obszaru IT Security. Składa się z konferencji, warsztatów oraz ITSec Expo – targów produktów i usług oraz pracy w obszarze IT security.

Expert Summit 2020

Expert Summit 2020 – All about Microsoft technologies to VIII. edycja największej konferencji poświęconej technologiom Microsoft w Polsce. W 2020 roku konferencja odbywa się w formie transmisji online.

Data Science Summit 2020

Największe wydarzenie o tematyce data science w Polsce adresowane do wszystkich osób związanych lub zainteresowanych szybko rozwijającym się obszarem przetwarzania, analizy i wizualizacji danych oraz uczelnia maszynowego.

Mobile Trends Conference 2020

Commerce & Banking to wyjątkowa edycja przygotowana z myślą o dwóch, znaczących i prężnie rozwijających się branżach, która odbędzie się od 8 do 9 października 2020 roku w Krakowie. Dwa dni, dwie branże i ogromna dawka wiedzy, niezbędna dla tych, którzy chcą być na bieżąco.

in_Digital Marketing & Online meetings 2020

In_DM to Festiwal Wiedzy Merytorycznej. Zaczynamy korzystać z bogactwa wiedzy już teraz! Jeszcze przed Konferencją odbędzie się ponad 20 spotkań w formie online na żywo!

semKRK

semKRK to krakowskie spotkania tworzone dla właścicieli biznesów, działów marketingu, branży e- commerce, ale również specjalistów SEM oraz agencji marketingu internetowego.

GMC Live! 2020

Golden Marketing Conference to wydarzenie tworzone od 2015 roku i kierowane do marketingowców, specjalistów ds. public relations, dyrektorów marketingu, freelancerów, osób decyzyjnych w zakresie strategii rozwoju marki oraz przedsiębiorców.

Cyfrowa Transformacja

Cyfrowa transformacja w biznesie – Biznesowym celem cyfrowej transformacji jest niewątpliwie redukcja kosztów oraz poprawa jakości i uatrakcyjnienie oferty. Warto zaznaczyć, że zachodząca na naszych oczach cyfrowa rewolucja, zakłada postawienie klienta w centrum uwagi.

DrupalCamp Poland 2020

Konferencja DrupalCamp Poland 2020 organizowana jest specjalnie dla społeczności Drupala oraz osób zainteresowanych Drupalem.

AI Games – Hackathon AI

Wydarzenie, które pod jednym dachem zbierze 200 pasjonatów, specjalistów i entuzjastów AI i Machine Learningu!

What The H@ck 2019

Druga edycja konferencji What the H@ck (WTH) dla osób związanych z branżą IT, programistów, architektów, przedstawicieli kadry zarządczej oraz wszystkich rozpoczynających przygodę z IT Security.

Kariera IT

Wydarzenie przeznaczone jest dla wszystkich specjalistów z działu IT: programistów, testerów, administratorów, analityków i studentów ostatnich lat studiów informatycznych.

IT Career Summit 2019

Niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju targi pracy, koncentrują w jednym miejscu czołowych pracodawców i wybitnych ekspertów ze świata IT oraz nowych technologii.

Data Science Summit 2019

Największego wydarzenia Data Science w Polsce, najlepsi prelegenci, całe środowisko polskiego data science i wszyscy zainteresowani w jednym miejscu!

Digital Signage

Bezpłatne spotkanie Digital Signage skierowane jest do pasjonatów nowoczesnych rozwiązań technologicznych, znajdujących zastosowanie w marketingu cyfrowym.

X Warszawskie Dni Informatyki 2019

Największe wydarzenie IT w Polsce dla osób związanych z informatyką i data science, niezależnie od ich poziomu zaawansowania.  

Cykliczne konferencje flashowe XpertsPM™

To zupełnie nowa forma konferencji, dynamiczna formuła i 3-godz. agenda gwarantuje skupienie na temacie i efektywne zdobycie wiedzy od ekspertów w wiodących tematach związanych z technologiami.

Kongres For Social Media 2019

Jeśli to Ty odpowiadasz za działania i obecność firmy w mediach społecznościowych, to wydarzenie For Social Media 2019 jest właśnie dla Ciebie.

IT Security Trends

Bezpłatna konferencja poświęcona tematyce cyberbezpieczeństwa i prywatności w internecie.

What The H@ck 2018

Konferencja What the H@ck dla osób związanych z branżą IT, programistów, architektów, przedstawicieli kadry zarządczej oraz wszystkich rozpoczynających przygodę z IT Security.

FrontEnd Con 2018

Frontend Con jest jedną z największych konferencji technicznych w Europie, w pełni poświęconej technologiom frontendowym.

Golden Marketing Conference 2018

2 dni wyjątkowych prelekcji + inspirująca sesja networkingowa, kompleksowe ujęcie marketingu w oparciu o działania efektywnościowe online i wiele więcej!

Targi Kariera IT

Prezentacje liderów branży IT, wykłady merytoryczne, najciekawsze oferty pracy, pokazy technologii, konkursy z nagrodami. (29 września 2018, PKiN Kinoteka, Warszawa).

RODO w praktyce (flow effect)

Jakie są pierwsze doświadczenia? Czego możemy się spodziewać po zmianach? O tym dowiesz się właśnie na konferencji „RODO w praktyce”.

Budapest Hackathon (by NUMA)

Wydarzenia technologiczne, poświęcone nowym i innowacyjnym pomysłom technologicznym, które można wykorzystać w branży hotelarsko-gastronomicznej.

BEST IT Festival 2018

BEST Information Technology Festival to festiwal informatyczny organizowany już po raz dziewiąty przez organizację studencką BEST Wrocław na Politechnice Wrocławskiej.

Warszawskie Dni Informatyki (WDI)

Największe wydarzenie IT w Polsce adresowane do osób związanych z informatyką, niezależnie od ich poziomu zaawansowania – studentów, programistów, firm IT, startupów oraz entuzjastów.

DrupalCamp Poland 2018

Największe wydarzenie w Polsce związane z Drupalem oraz tematami dotyczącymi webdevelopmentu, m.in. PHP, frontend, Docker, DevOps.

Ekomersy

Konkurs dla najlepszych w branży polskiego e-commerce, którzy zdobyli uznanie rynku i przyczyniają się do rozwoju eHandlu w Polsce.

Crypto Future Conference

Konferencja w całości poświęcona jest tematyce kryptowalut i blockchain.

ChallengeRocket.com

Startup działający w obszarze HR-tech i innowacji o globalnym zasięgu. Świadczy usługi doradczo – wykonawcze w zakresie organizacji hackatonów do pozyskiwania innowacyjnych pomysłów i odkrywania talentów. Gromadzi społeczność twórców z całego świata oraz firmy i organizacje (rządowe i pozarządowe), które chcą do tych twórców dotrzeć ze swoimi wyzwaniami.

Akademia Free2Play

Darmowe kursy online Akademia Free2Play, dla programistów, grafików i projektantów gier. Kursy adresowane są do wszystkich zainteresowanych profesjonalnym tworzeniem gier – studenci i absolwenci kierunków technicznych, jak i osoby z wykształceniem humanistycznym myślące o zmianie ścieżki kariery.

VirtualEXPO

Virtual EXPO to innowacyjny projekt łączący nowe technologie z ideą klasycznych targów pracy.

Analityka + Optymalizacja

Szkolenie z prowadzenia kampanii w Google Adwords, organizowane przez in Digital Marketing w Warszawie.

Best IT Festival 2017

BIT Festival to festiwal informatyczny organizowany po raz 8. na Politechnice Wrocławskiej przez organizację studencką BEST Wrocław. Wydarzenie ma pomóc studentom realizować swoje pasje związane z informatyką, e-sportem i nowymi technologiami oraz umożliwiać kontakt z przyszłym pracodawcą.

Mobility Trends 2016

Gala Mobility Trends jest prestiżowym i największym spotkaniem branży mobilnej w Polsce. Zwycięzcy z 26 kategorii otrzymają nagrody „Złoty Bell”, przyznawane na cześć Alexandra Grahama Bella – wynalazcy telefonu. Podsumowanie roku 2016 w branży nowych technologii odbędzie się 9 lutego 2017 r.

Targi Mobile IT

Targi Mobile IT to jedyne miejsce w Polsce, w którym spotykają się przedstawiciele i eksperci z trzech branż: mobile, IT oraz e-commerce. Targi dają możliwość zarówno zapoznania się z najnowszymi trendami, jak i zademonstrowania oraz przetestowania nowoczesnych urządzeń mobilnych.

Product Development Days

Konferencji skierowana do zespołów produktowych i managerów,. Uczestnicy PDD biorą udział w inspirujących wykładach, rozmach z profesjonalistami z całej Europy, praktycznych warsztatach oraz sesjach mentoringowych.

GDG DevFest 2016 Poland

DevFest to międzynarodowy cykl konferencji organizowanych przez społeczność Google Developers Group na całym świecie. Wydarzenia poświęcone są tematyce technologii Google oraz rozwiązań pokrewnych.

 Code Europe

Konferencja programistyczna dla: naukowców-deweloperów, programistycznych rzemieślników, adeptów sztuki zarządzania systemami informatycznymi lub pasjonatów kod(t)ów.

Mobility Days 2016

Wydarzenie skupia resellerów, przedstawicieli kanałów sprzedaży, dostawców, producentów, dystrybutorów i importerów elektroniki.

Professional Mobile Conference

Pierwsza edycja konferencji mobilnej ProMobiConf. Konferencja skierowana jest do profesjonalnych mobile developerów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i rozwijać się w kierunku zagadnień mobilnych.

Biznes i Technologie

Konferencja BIT 2016 poświęcona jest wykorzystaniu nowoczesnych technologii w biznesie. Organizatorem wydarzenia jest SuccessPoint.

BEST Hacking League

Heckathon BEST Hacking League to najnowsza inicjatywa organizowana przez Stowarzyszenie Studentów BEST na Politechnice Warszawskiej. Podczas wydarzenia czteroosobowe drużyny studentów stworzą aplikację usprawniającą funkcjonowanie uczelni.

Mobile Silesia

Śląsk po raz szósty stanie się polskim zagłębiem marketingu mobilnego już 13 maja 2016 roku na Mobile Silesia, w tym roku pod hasłem „O mobile na okrągło”.

TechStolica

Bezpłatna ogólnopolska konferencja skierowana przede do warszawskich firm z branży informatycznej. Wydarzenie poświęcone jest technologiom firmy Microsoft. Wydarzenie TECHSTOLICA 2016 zrzesza pasjonatów nowych technologii, programistów, designerów, projektantów baz danych, project managerów, specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci i przedstawicieli wielkiego biznesu.

App Strategy Workshop

Warsztaty przeznaczone dla programistów i przedsiębiorców z branży technologicznej, organizowane przez Apps Alliance.

Warsaw Speaks Mobile

Warsaw Speaks Mobile to miejsce, gdzie doświadczeni specjaliści z branży dzielą się swoją wiedzą z zakresu mobile’a i nowych technologii. Pomagają wejść w mobilny świat, jasno i bez ogródek tłumaczą jego zawiłości. 

Google Developer Group Lublin

Google Developer Group Lublin to społeczność pasjonatów nowych technologii, oficjalnie wspierana przez Google’a. Zrzesza programistów JAVA, Android, php, HTML5, AngularJS, testerów, project managerów oraz studentów informatyki, którzy chcą odnaleźć się w świecie technologii.

Targi eHandlu

To największe spotkanie branży e-commerce w Polsce, podczas których przedstawiciele e-sklepów mają okazję poznać najnowsze oferty ponad 150 dostawców różnorodnych produktów i usług dla sklepów internetowych.

Targi IT Business Solutions

ITBS to prestiżowe wydarzenie wyznaczające nowy kierunek organizacji spotkań branżowych IT w Polsce. Głównym założeniem organizatorów targów jest stworzenie idealnie dopasowanej platformy spotkań B2B, na płaszczyźnie której będziesz mieć okazję zaprezentować swoje rozwiązania wyselekcjonowanej grupie potencjalnych odbiorców.

Microsoft Expert Summit

MES 2015 to ogólnopolska konferencja skierowana do profesjonalistów branży IT , którzy chcą odnaleźć się w świecie technologii i biznesu. Wydarzenie zrzesza pasjonatów nowych technologii, programistów, designerów, projektantów baz danych, projekt managerów, specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli wielkiego biznesu.

Centrum Promocji Informatyki

Organizator warsztatów poświęconych miedzy innymi zagadnieniom teleinformatycznym (IT). Od 1987 r. (wtedy jako Klub Użytkowników Mikrokomputerów Profesjonalnych), jedna z wiodących firm na rynku szkoleń i promocji teleinformatyki w Polsce.

Cloud Computing

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób dołączyć do grona przedsiębiorców, którzy odkryli zalety chmury – optymalizację kosztów, szybkość wdrożenia i elastyczność rozwiązań IT – zapraszamy na kolejną edycję konferencji Cloud Computing GigaCon.

Stuff Polska

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych tytułów o gadżetach na świecie.

Mobile Summit

Wydarzenia, poświęconego potencjałom mobilnych technologii i możliwościom jakie dają te rozwiązania.

New Mobile Tech

Wydarzenie, które jest platformą wymiany informacji i doświadczeń na temat mobile’a.

I Kongres Mobilny

Kongres Mobilny to aż 3 sale, 30 prelekcji i ponad 15 godzin wypełnionych wiedzą z zakresu mobile marketingu.

Mobile Developer Days

Mobile DeveloperDays 2015 to konferencja przeznaczona dla programistów urządzeń mobilnych.

IT Future Expo

Targi informatyczne, skupiające przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży IT.

Mobility Reseller Days

Mobility Reseller Days to wydarzenie producentów, dystrybutorów, importerów, developerów aplikacji i systemów mobilnych, sieci zakupowo-sprzedażowe, przedstawicieli firm związanych z sektorem IT i Telekom.

Jeśli chcesz zostać naszym partnerem napisz do nas! Namiary znajdziesz w sekcji KONTAKT.