PARTNERZY

Partnerzy serwisu i wydarzenia, których jesteśmy patronem medialnym.

Zapraszamy do współpracy serwisy, wydawców, firmy, start-upy, programistów aplikacji mobilnych oraz instytucje, które prowadzą działalność związaną z mobile’em. Jeśli chcesz, aby serwis mobiRANK.pl został patronem medialnym imprezy poświęconej nowym technologiom napisz do nas.

Jeśli chcesz zostać naszym partnerem napisz do nas! Namiary znajdziesz w sekcji KONTAKT.

Partnerzy serwisu mobiRANK.pl i wydarzenia, którym patronujemy:

DrupalCamp Poland 2020logo DrupalCamp Poland 2020

Konferencja DrupalCamp Poland 2020 organizowana jest specjalnie dla społeczności Drupala oraz osób zainteresowanych Drupalem.

AI Games – Hackathon AI 2020AI Games – Hackathon AI

Wydarzenie, które pod jednym dachem zbierze 200 pasjonatów, specjalistów i entuzjastów AI i Machine Learningu!
czytaj więcej »

Logo What The H@ckWhat The H@ck 2019

Druga edycja konferencji What the H@ck (WTH) dla osób związanych z branżą IT, programistów, architektów, przedstawicieli kadry zarządczej oraz wszystkich rozpoczynających przygodę z IT Security.
czytaj więcej »

Logo kariera ITKariera IT

Wydarzenie przeznaczone jest dla wszystkich specjalistów z działu IT: programistów, testerów, administratorów, analityków i studentów ostatnich lat studiów informatycznych.
czytaj więcej »

Logo wydarzenia IT Career Summit 2019IT Career Summit 2019

Niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju targi pracy, koncentrują w jednym miejscu czołowych pracodawców i wybitnych ekspertów ze świata IT oraz nowych technologii.
czytaj więcej »

Data Science Summit (logo)Data Science Summit 2019

Największego wydarzenia Data Science w Polsce, najlepsi prelegenci, całe środowisko polskiego data science i wszyscy zainteresowani w jednym miejscu!

Digital Signage (logo)Digital Signage

Bezpłatne spotkanie Digital Signage skierowane jest do pasjonatów nowoczesnych rozwiązań technologicznych, znajdujących zastosowanie w marketingu cyfrowym.

Warszawskie Dni Informatyki (logo)X Warszawskie Dni Informatyki 2019

Największe wydarzenie IT w Polsce dla osób związanych z informatyką i data science, niezależnie od ich poziomu zaawansowania.  

logo Xperts.PMCykliczne konferencje flashowe XpertsPM™

To zupełnie nowa forma konferencji, dynamiczna formuła i 3-godz. agenda gwarantuje skupienie na temacie i efektywne zdobycie wiedzy od ekspertów w wiodących tematach związanych z technologiami.

Kongres For Social Media 2019Kongres For Social Media 2019

Jeśli to Ty odpowiadasz za działania i obecność firmy w mediach społecznościowych, to wydarzenie For Social Media 2019 jest właśnie dla Ciebie.
czytaj więcej »

 

IT Security Trends (logo)IT Security Trends

Bezpłatna konferencja poświęcona tematyce cyberbezpieczeństwa i prywatności w internecie.

Logo What The H@ckWhat The H@ck 2018

Konferencja What the H@ck dla osób związanych z branżą IT, programistów, architektów, przedstawicieli kadry zarządczej oraz wszystkich rozpoczynających przygodę z IT Security. czytaj więcej »

FrontEnd ConFrontEnd Con 2018

Frontend Con jest jedną z największych konferencji technicznych w Europie, w pełni poświęconej technologiom frontendowym.
czytaj więcej »

Golden Marketing Conference (GMC 2018)Golden Marketing Conference 2018

2 dni wyjątkowych prelekcji + inspirująca sesja networkingowa, kompleksowe ujęcie marketingu w oparciu o działania efektywnościowe online i wiele więcej! czytaj więcej »

Targi Kariera IT (logo)Targi Kariera IT

Prezentacje liderów branży IT, wykłady merytoryczne, najciekawsze oferty pracy, pokazy technologii, konkursy z nagrodami.
(29 września 2018, PKiN Kinoteka, Warszawa).

In Digital Marketing 2018 (logo)In Digital Marketing (inDM 2018)

In Digital Marketing Conference & Expo (3-4.10.2018) to merytoryka, wybitni specjaliści, praktycy i twórcy trendów z Polski i z zagranicy.
czytaj więcej »

flow effect (logo)RODO w praktyce (flow effect)

Jakie są pierwsze doświadczenia? Czego możemy się spodziewać po zmianach? O tym dowiesz się właśnie na konferencji „RODO w praktyce”.

Budapest Hackathon logo - powered by NUMABudapest Hackathon (by NUMA)

Wydarzenia technologiczne, poświęcone nowym i innowacyjnym pomysłom technologicznym, które można wykorzystać w branży hotelarsko-gastronomicznej.
czytaj więcej »

BEST IT Festival 2018 (logo)BEST IT Festival 2018

BEST Information Technology Festival to festiwal informatyczny organizowany już po raz dziewiąty przez organizację studencką BEST Wrocław na Politechnice Wrocławskiej.

BlueMedia (logo)Blue Media

We współpracy z Blue Media prezentujemy na łamach serwisu oferty najnowszych promocji doładowań telefonów na kartę w Polsce.
czytaj więcej »

PanWybierak (logo)PanWybierak – porównywarka usług

Dzięki serwisowi udostępniliśmy naszym czytelnikom wyszukiwarkę usług internetu stacjonarnego, mobilnego oraz ofert łączonych z telewizją i telefonem.
czytaj więcej »

WDI - Warszawskie Dni Informatyki (logo)Warszawskie Dni Informatyki (WDI)

Największe wydarzenie IT w Polsce adresowane do osób związanych z informatyką, niezależnie od ich poziomu zaawansowania – studentów, programistów, firm IT, startupów oraz entuzjastów.

DrupalCamp Poland 2018DrupalCamp Poland 2018

Największe wydarzenie w Polsce związane z Drupalem oraz tematami dotyczącymi webdevelopmentu, m.in. PHP, frontend, Docker, DevOps.
czytaj więcej »

Ekomersy - logoEkomersy

Konkurs dla najlepszych w branży polskiego e-commerce, którzy zdobyli uznanie rynku i przyczyniają się do rozwoju eHandlu w Polsce.

Crypto Future Conference - logoCrypto Future Conference

Konferencja w całości poświęcona jest tematyce kryptowalut i blockchain.

ChallengeRocket logoChallengeRocket.com

Startup działający w obszarze HR-tech i innowacji o globalnym zasięgu. Świadczy usługi doradczo – wykonawcze w zakresie organizacji hackatonów do pozyskiwania innowacyjnych pomysłów i odkrywania talentów. Gromadzi społeczność twórców z całego świata oraz firmy i organizacje (rządowe i pozarządowe), które chcą do tych twórców dotrzeć ze swoimi wyzwaniami.
czytaj więcej »

in Digital Marketing (4-5 października 2017 r.)in Digital Marketing 2017

In Digital Marketing to wydarzenie w całości poświęcone digital marketingowi. To czas na przyjrzenie się rewolucyjnym zmianom oraz nowym technologiom wspierającym marketing i komunikację. Merytoryka, wybitni specjaliści, praktycy i twórcy trendów z Polski i z zagranicy w jednym miejscu.
czytaj więcej »

Akademia Free2Play - logoAkademia Free2Play

Darmowe kursy online Akademia Free2Play, dla programistów, grafików i projektantów gier. Kursy adresowane są do wszystkich zainteresowanych profesjonalnym tworzeniem gier – studenci i absolwenci kierunków technicznych, jak i osoby z wykształceniem humanistycznym myślące o zmianie ścieżki kariery.
czytaj więcej »

logo VirtualExpoVirtualEXPO

Virtual EXPO to innowacyjny projekt łączący nowe technologie z ideą klasycznych targów pracy.
czytaj więcej »

Analityka i Optymalizacja - szkolenie Google AdwordsAnalityka + Optymalizacja

Szkolenie z prowadzenia kampanii w Google Adwords, organizowane przez in Digital Marketing w Warszawie.

BEST IT Festival 2017 (logo)Best IT Festival 2017

BIT Festival to festiwal informatyczny organizowany po raz 8. na Politechnice Wrocławskiej przez organizację studencką BEST Wrocław. Wydarzenie ma pomóc studentom realizować swoje pasje związane z informatyką, e-sportem i nowymi technologiami oraz umożliwiać kontakt z przyszłym pracodawcą.
czytaj więcej »

Mobility Trends - logoMobility Trends 2016

Gala Mobility Trends jest prestiżowym i największym spotkaniem branży mobilnej w Polsce. Zwycięzcy z 26 kategorii otrzymają nagrody „Złoty Bell”, przyznawane na cześć Alexandra Grahama Bella – wynalazcy telefonu. Podsumowanie roku 2016 w branży nowych technologii odbędzie się 9 lutego 2017 r.
czytaj więcej »

Reaktor PWN logoReaktor PWN

Reaktor jest częścią Grupy PWN. Został stworzony z myślą o każdym, kto chciałby zmienić swój zawód. Nieważne, czy masz wykształcenie medyczne, humanistyczne czy techniczne. Biorąc udział w kursach Reaktora, zdobędziesz  wiedzę i umiejętności, aby móc pracować w zawodzie programisty.
przejdź na stronę »

Targi Mobile IT (logo)Targi Mobile IT

Targi Mobile IT to jedyne miejsce w Polsce, w którym spotykają się przedstawiciele i eksperci z trzech branż: mobile, IT oraz e-commerce. Targi dają możliwość zarówno zapoznania się z najnowszymi trendami, jak i zademonstrowania oraz przetestowania nowoczesnych urządzeń mobilnych.
czytaj więcej »

Product Development Days logoProduct Development Days

Konferencji skierowana do zespołów produktowych i managerów,. Uczestnicy PDD biorą udział w inspirujących wykładach, rozmach z profesjonalistami z całej Europy, praktycznych warsztatach oraz sesjach mentoringowych.
czytaj więcej »

Newsrm TV (logo)Newsrm TV

Kompleksowa, multimedialna agencja informacyjna, która współpracuje i dostarcza rzetelne i aktualne informacje największym stacjom telewizyjnym, radiowym, prasowym oraz portalom internetowym w Polsce i za granicą.

GDG DevFest Poland 2016GDG DevFest 2016 Poland

DevFest to międzynarodowy cykl konferencji organizowanych przez społeczność Google Developers Group na całym świecie. Wydarzenia poświęcone są tematyce technologii Google oraz rozwiązań pokrewnych.
czytaj więcej »

Code Europe - konferencja programistyczna Code Europe

Konferencja programistyczna dla: naukowców-deweloperów, programistycznych rzemieślników, adeptów sztuki zarządzania systemami informatycznymi lub pasjonatów kod(t)ów.
czytaj więcej »

Mobility Days 2016 logoMobility Days 2016

Wydarzenie skupia resellerów, przedstawicieli kanałów sprzedaży, dostawców, producentów, dystrybutorów i importerów elektroniki.
czytaj więcej »

logo CHILI TVCHILI TV

Serwis wideostreamingowy z jedną z najobszerniejszych baz filmów na żądanie (VOD) w Polsce. Wśród dostępnych tytułów największe kinowe nowości, które dostępne są już po 3-4 mies. od premiery. Filmy można oglądać na każdym urządzeniu (smartfon, tablet, smartTV, konsola).
czytaj więcej »

GearBest - logoGearBest

Chiński sklep internetowy z tanimi gadżetami technologicznymi. Wśród produktów znajdują się smartfony, smartwatche, urządzenia elektroniki użytkowej oraz wiele innych gadżetów.
Produkty wysyłane są za darmo także do Polski.

Professional Mobile Conference by CareerConProfessional Mobile Conference

Pierwsza edycja konferencji mobilnej ProMobiConf. Konferencja skierowana jest do profesjonalnych mobile developerów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i rozwijać się w kierunku zagadnień mobilnych.

SuccessPoint - konferencje i szkolenia logoBiznes i Technologie

Konferencja BIT 2016 poświęcona jest wykorzystaniu nowoczesnych technologii w biznesie. Organizatorem wydarzenia jest SuccessPoint.
czytaj więcej »

BEST Hacking League - heckathon (logo)BEST Hacking League

Heckathon BEST Hacking League to najnowsza inicjatywa organizowana przez Stowarzyszenie Studentów BEST na Politechnice Warszawskiej. Podczas wydarzenia czteroosobowe drużyny studentów stworzą aplikację usprawniającą funkcjonowanie uczelni.
czytaj więcej »

Mobile Silesia logoMobile Silesia

Śląsk po raz szósty stanie się polskim zagłębiem marketingu mobilnego już 13 maja 2016 roku na Mobile Silesia, w tym roku pod hasłem „O mobile na okrągło”.
czytaj więcej »

Indigital MArketing Conference 2016In Digital Marketing (inDM)

In Digital Marketing Conference & Expo to wydarzenie w całości poświęcone digital marketingowi. To czas na przyjrzenie się rewolucyjnym zmianom oraz nowym technologiom wspierającym marketing i komunikację.
czytaj więcej »

Linteri logoLinteri

Zbliżeniowa platforma komunikacyjno-analityczna. Pobierz pierwszą edycję raportu „Mobile w realu. Cyfrowe narzędzia komunikacji w świecie fizycznym”.
czytaj więcej »

UnoTelly logoUnoTelly

UnoTelly jest jedną z wiodących usług DNS na świecie. Użytkownicy korzystają z tego serwisu, aby odblokować kanały takie jak Netflix, Hulu, BBC iPlayer i wiele innych.
czytaj więcej » 

logo TechStolicaTechStolica

Bezpłatna ogólnopolska konferencja skierowana przede do warszawskich firm z branży informatycznej. Wydarzenie poświęcone jest technologiom firmy Microsoft. Wydarzenie TECHSTOLICA 2016 zrzesza pasjonatów nowych technologii, programistów, designerów, projektantów baz danych, project managerów, specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci i przedstawicieli wielkiego biznesu.
czytaj więcej »

App Strategy WorkshopApp Strategy Workshop

Warsztaty przeznaczone dla programistów i przedsiębiorców z branży technologicznej, organizowane przez Apps Alliance.
czytaj więcej » 

Logo IT Future Expo 2015 we WrocławiuIT Future Expo (Wrocław)

IT Future Expo to jedyne targi informatyczne organizowane w naszym kraju, skupiające na swoim terenie przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży IT.
czytaj więcej » 

Warsaw Speaks Mobile - logo partnerzyWarsaw Speaks Mobile

Warsaw Speaks Mobile to miejsce, gdzie doświadczeni specjaliści z branży dzielą się swoją wiedzą z zakresu mobile’a i nowych technologii. Pomagają wejść w mobilny świat, jasno i bez ogródek tłumaczą jego zawiłości. 

Google Developer Group - Lublin Google Developer Group Lublin

Google Developer Group Lublin to społeczność pasjonatów nowych technologii, oficjalnie wspierana przez Google’a. Zrzesza programistów JAVA, Android, php, HTML5, AngularJS, testerów, project managerów oraz studentów informatyki, którzy chcą odnaleźć się w świecie technologii.

idealo logo - partnerzyPorównywarka cen Idealo

Wspólnie z porównywarką idealo przygotowaliśmy infografikę na temat tego jak zmieniał sie popyt na poszczególne modele iPhone’ów w latach 2010-2015 i czy iPhone 6s i 6s Plus wpisze się we wzrostowy trend sprzedaży Apple’a?
czytaj więcej » 

Targi eHandlu - logoTargi eHandlu

To największe spotkanie branży e-commerce w Polsce, podczas których przedstawiciele e-sklepów mają okazję poznać najnowsze oferty ponad 150 dostawców różnorodnych produktów i usług dla sklepów internetowych.
czytaj więcej » 

Targi IT Business Solutions - logoTargi IT Business Solutions

ITBS to prestiżowe wydarzenie wyznaczające nowy kierunek organizacji spotkań branżowych IT w Polsce. Głównym założeniem organizatorów targów jest stworzenie idealnie dopasowanej platformy spotkań B2B, na płaszczyźnie której będziesz mieć okazję zaprezentować swoje rozwiązania wyselekcjonowanej grupie potencjalnych odbiorców.
czytaj więcej » 

Microsoft Expert Summit logoMicrosoft Expert Summit

MES 2015 to ogólnopolska konferencja skierowana do profesjonalistów branży IT , którzy chcą odnaleźć się w świecie technologii i biznesu. Wydarzenie zrzesza pasjonatów nowych technologii, programistów, designerów, projektantów baz danych, projekt managerów, specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli wielkiego biznesu.
czytaj więcej » 

Centrum Promocji Informatyki - logoCentrum Promocji Informatyki

Organizator warsztatów poświęconych miedzy innymi zagadnieniom teleinformatycznym (IT). Od 1987 r. (wtedy jako Klub Użytkowników Mikrokomputerów Profesjonalnych), jedna z wiodących firm na rynku szkoleń i promocji teleinformatyki w Polsce.
czytaj więcej » 

logo Cloud ComputingCloud Computing

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób dołączyć do grona przedsiębiorców, którzy odkryli zalety chmury – optymalizację kosztów, szybkość wdrożenia i elastyczność rozwiązań IT – zapraszamy na kolejną edycję konferencji Cloud Computing GigaCon.
czytaj więcej » 

Magazyn Stuff PolskaStuff Polska

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych tytułów o gadżetach na świecie.

 

logo konferencji Mobile SummitMobile Summit

wydarzenia, poświęconego potencjałom mobilnych technologii i możliwościom jakie dają te rozwiązania.
czytaj więcej » 

IT Career Summit Wrocław 2015IT Career Summit Wrocław

Ogólnopolskie targi IT CAREER SUMMIT dla specjalistów i ekspertów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej.
czytaj więcej » 

New Mobile Tech logoNew Mobile Tech

Wydarzenie, które jest platformą wymiany informacji i doświadczeń na temat mobile’a.
czytaj więcej » 

Kongres mobilny - logoI Kongres Mobilny

Kongres Mobilny to aż 3 sale, 30 prelekcji i ponad 15 godzin wypełnionych wiedzą z zakresu mobile marketingu.
czytaj więcej » 

 

Mobile Developer DaysMobile Developer Days

Mobile DeveloperDays 2015 to konferencja przeznaczona dla programistów urządzeń mobilnych.
czytaj więcej »

IT Future ExpoIT Future Expo

Targi informatyczne, skupiające przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży IT.
czytaj więcej »

 

IT Career Summit 2015IT Career Summit Warszawa

Ogólnopolskie targi IT CAREER SUMMIT dla specjalistów i ekspertów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej.
czytaj więcej »

Mobility Reseller DaysMobility Reseller Days

Mobility Reseller Days to wydarzenie producentów, dystrybutorów, importerów, developerów aplikacji i systemów mobilnych, sieci zakupowo-sprzedażowe, przedstawicieli firm związanych z sektorem IT i Telekom.

Biznes i Technologie 2015Biznes i Technologie 2015

Jest to wyjątkowe spotkanie wszystkich branż, mające na celu przedstawienie różnorodnych rozwiązań technologicznych, wspierających działalność firm.
czytaj więcej »

 

Jeśli chcesz zostać naszym partnerem napisz do nas! Namiary znajdziesz w sekcji KONTAKT.

Łukasz Majchrzyk
Obserwuj