Weź udział w darmowym Budapest Hackathon (8-10 czerwca 2018)

Już na początku czerwca (8-10.06.2018) odbędzie się druga edycja hackathonowej serii AccorHotels Eastern Europe w Budapeszcie – zobacz czego możesz się spodziewać?

Budapest Hackathon (8-10 czerwca 2018)

AccorHotels, wiodący na świecie operator hotelowy i lider rynku w Europie, ogłasza swój drugi międzynarodowy hackathon. Po Moskwie i Warszawie wydarzenie, współorganizowane z międzynarodowym centrum innowacji NUMA, odbędzie się w Budapeszcie w dniach 8-10 czerwca i zgromadzi ponad 100 uczestników z Europy Środkowej i Wschodniej.

Plan Leading Digital Hospitality jest globalną odpowiedzią AccorHotels na wyzwania cyfrowe, na rynku określonym przez przyspieszone tempo zmian technologicznych i ucyfrowienie klientów. AccorHotels poświęci dodatkowe zasoby na innowacje poprzez otwarte platformy innowacji i organizując wydarzenia technologiczne, aby zebrać nowe i innowacyjne pomysły w branży hotelarsko-gastronomicznej.

Odbywający się w Novotel Budapest City 48-godzinny hackathon poświęcony jest tematowi pokoi hotelowych przyszłości Room of the Future. Ponad 100 uczestników – programistów, projektantów, startupów – ma na nowo odkryć doświadczenia gości w pokojach hotelowych, od pierwszego wrażenia po interakcję z personelem i lokalnym środowiskiem.

W tym ekskluzywnym lokalu każdy uczestnik będzie miał dostęp do ekspertów z AccorHotels, lokalnych przedsiębiorców, ekspertów technicznych i UI / UX. Spotkają się z najlepszymi mentorami i doradcami, aby zwiększyć swoje pomysły i zdobyć szansę na wygranie jednej z wielu nagród oferowanych przez AccorHotels i jej partnerów.

Przeczytaj także: Weź udział w Warsaw AI Hackathon w Google Campus Warsaw

Nagrody dla zwycięzców Hackatonu!

3 głównych zwycięzców, po jednej dla każdej kategorii (dobre samopoczucie, komunikacja, efekt WOW), wygra wycieczkę do Paryża, aby spotkać się z menedżerami ds. innowacji w siedzibie AccorHotels oraz otrzyma możliwość uruchomienia pilotażu swoich pomysłów z Novotel Budapest City.

Więcej informacj na temat wydarzenia, szczegółowej agendy, nagród i rejestracji w Hackathonie można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

Udział w Budapest Hackathon na Węgrzech jest bezpłatny, jednak każdy uczestnik musi zadbać o nocleg we własnym zakresie!.

  • Kiedy: 8-10 czerwca 2018 r.
  • Gdzie: Novotel Budapest City, Budapest, Alkotás u. 63, 1123

Serwis mobiRANK.pl jest partnerem medialnym wydarzenia.
Zapraszamy do udziału i rejestracji!

Wydarzenie dostępne jest także na Facebooku.

źródło: informacja organizatora