BEST Hacking League już 4 czerwca!

Weź udział w hackathonie BEST Hacking League – najnowszej inicjatywie organizowanej przez Stowarzyszenie Studentów BEST na Politechnice Warszawskiej.

Heckathon Best Hacking League

W pierwszy weekend czerwca (4-5 czerwca br.) odbędzie się konkurs programistyczny – hackathon BEST Hacking League, na którym studenci stworzą aplikację usprawniającą funkcjonowanie uczelni. Lista tematów została przygotowana we współpracy z pracownikami naukowymi Politechniki Warszawskiej oraz studentami uczelni.

Uczestnicy w czteroosobowych zespołach będą mieli 24 godziny na wykonanie zadania. Równolegle z konkursem zostaną poprowadzone warsztaty dla wszystkich studentów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu IT. Wydarzenie to ma na celu umożliwić studentom praktyczne wykorzystanie i rozwinięcie swojej wiedzy z zakresu programowania. Ideą hackathonu jest poszerzanie wiedzy praktycznej i stworzenie możliwości testowania własnych pomysłów.

Chętni mogą zapisywać się już dzisiaj – udział w imprezie jest darmowy, a zapisy potrwają do 18 maja 2016 r.

Harmonogram wydarzenia

Sobota 4 czerwca 2016 r.

  • 13:00 – Oficjalne otwarcie. Zapoznanie z mentorami i sędziami. Prezentacja sponsora głównego.
  • 14:00 – Rozpoczęcie konkursu.

Niedziela 5 czerwca 2016 r.

  • 10:00 – Zakończenie programowania.
  • 11:00 – Prezentacja projektów uczestników.
  • 13:00 – Nagrodzenie zwycięzców.
  • 14:00 – Zakończenie wydarzenia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.besthackingleague.pl oraz na fanpage’u wydarzenia na Facebooku.

W hackathonie mogą wziąć udział studenci (także spoza Politechniki Warszawskiej). Towarzyszące warsztaty będą przeznaczone dla wszystkich studentów, bez względu na posiadaną wiedzę z zakresu programowania. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej wydarzenia.

Serwis mobiRANK.pl jest patronem medialnym heckathonu BEST Hacking League.

źródło: informacja oragnizatorów