Internet mobilny na kartę – porównanie

Jaki wybrać internet mobilny na kartę? Zobaczcie najnowsze porównanie ofert internetu na kartę od Orange, Plusa, T-Mobile, Play i wirtualnych operatorów MVNO (Mobile Vikings, Lycamobile, Heyah, Virgin Mobile i RedBull Mobile).

Jaki wybrać internet mobilny na kartę?

Tym razem zestawiłem dla Was oferty internetu mobilnego na kartę (tylko z kartą SIM). Zaletą internetu mobilnego na kartę jest brak jakichkolwiek zobowiązań, oprócz zakupu startera czy pakietu. W przeciwieństwie do ofert z modemem Jaki wybrać internet mobilny? (zestawienie) nie płacicie żadnego abonamentu, nie wiążecie się umową i korzystacie z internetu mobilnego tylko wtedy kiedy potrzebujecie mieć go np. podczas podróży.

Rynek ofert internetu mobilnego na kartę jest znacznie bogatszy od tego na abonament, czy z routerem. Do puli dochodzą tzw. operatorzy wirtualni MVNO (mobile virtual network operator), których oferty wyglądają również ciekawie. Zazwyczaj są to kolejne marki większych operatorów komórkowych. Dla nas liczy się jak najniższa cena, pakiet danych, prędkość przesyłanych danych oraz zasięg.

Internet mobilny na kartę (tylko SIM, startery) – zestawienie ofert

Stan ofert z 22 września 2018 r.

Który internet na kartę wybrać? U którego operatora najlepiej kupić starter prepaid internetu mobilnego? Czy najtańszy starter jest najlepszym wyborem? Zobaczcie zestawienia starterów internetu mobilnego na kartę i podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.
Aktualne promocje doładowań na kartę

Zobacz zestawienie ofert internetu mobilnego na kartę:

OrangeINTERNET MOBILNY NA KARTĘ W ORANGE

W Orange starter i kwota doładowania zaczynają się już od 5 zł. Orange Free na kartę to bonus 5 GB na start lub
kupują dowolny starter Orange na kartę możesz zmienić ofertę na Orange Free. Operator wydziela kilka ofert internetu mobilnego na kartę: dla smartfonów Orange Smart i dla innych urządzeń Orange Free.

Orange free na kartę

Orange Free na kartę to taryfa dla użytkowników tabletów oraz korzystających z mobilnego internetu na laptopach i komputerach. W tej taryfie otrzymujemy bonus, który jest przyznawany automatycznie po każdym doładowaniu konta, bez potrzeby dodatkowej aktywacji. Bonus sprawdzisz wysyłając SMS-a o treści ILE pod numer 411 (koszt 20 gr).Prędkość transferu danych w technologii HSPA+ DC do 42 Mb/s. Stawka za 100 kB to 1 grosz.

Bez limitu + 15 GB za 25 zł/mies.

Powiększanie pakietu internet bez limitu w Orange

doładowaniebonus na transferokres ważności
stawki1 gr/100 kB, 29 gr/min, 75 gr/min do Play, 20 gr/SMS, 40 gr/MMS
5 zł2,5 GB2 dni
10 zł5 GB5 dni
30 zł15 GB1 miesiąc
50 zł25 GB3 miesiące
100 zł50 GB5 miesiący
200 zł100 GB5 miesięcy

Bonusy za doładowanie w Orange na kartę

Orange smart to oferta dla użytkowników smartfonów. W ramach tej taryfy otrzymasz:

 • bonusy na internet po każdym doładowaniu konta
 • dostęp do Facebooka za darmo w ramach pakietu Orange World
 • 1 grosz za 100 kB
 • możliwość skorzystania z pakietów tanich minut i SMS-ów
 • szybki internet bez zobowiązań – do 42 Mb/s w technologii HSPA+ DC
 • usługę Orange Cloud- 1 GB darmowej przestrzeni dyskowej i bezpłatny transfer danych dla użytkowników telefonów komórkowych z systemem Android
doładowaniebonus na transferokres ważności
stawki1 gr/100 kB, 29 gr/min, 20 gr/SMS, 40 gr/MMS
2 zł200 MB1 dzień (24h)
5 zł500 MB30 dni
12 zł2 GB30 dni
15 zł2 GB + nielimitowane SMS-y (do wszystkich)30 dni
25 zł5 GB + nielimitowane SMS-y (do wszystkich)30 dni

Dostępne pakiety Internetu mobilnego w Orange na kartę

Oferta na stronie Orange
PlayINTERNET MOBILNY NA KARTĘ W PLAY

Play jako jedyny oferuje możliwość bezpłatnego przetestowania internetu mobilnego na kartę oferując starter za 0 zł. Dzięki temu macie możliwość sprawdzenia, czy usługa Playa spełnia oczekiwania i czy warto przedłużyć pakiet. To duża zaleta, biorąc pod uwagę, że w miejscu w którym będziecie najczęściej korzystać z internetu może być bardzo słaby zasięg.
Play Internet na kartę – usługi dodatkowe:

 • nocy transfer (codziennie od 0.00 do 9.00) za 10 zł miesięcznie
 • nielimitowany dzień za 4 zł (24 godziny nielimitowanego internetu w Play)
 • nielimitowane weekendy za 10 zł/mies. (wszystkie weekendy przez 30 dni)
 • miesiąc internetu bez limitu za 45 zł
 • formuła WWW – bezpłatne przeglądanie stron WWW za 5 zł miesięcznie

Jeśli zarejestrujesz swój numer w Play możesz odebrać 100 GB i rok ważności konta!

Startery w ofercie Play:

 • 5 zł – 5 GB na start (ważne przez 7 dni)
 • 19 zł – internet bez limitu (ważne przez 7 dni)
 • 25 zł – 25 GB przez rok z roczną ważności konta
 • darmowy starter z 300 MB na transmisje danych za darmo!

Doładowania:

doładowaniełączny pakiet danychokres ważności
stawki1 gr/500 kB, 29 gr/min, 9 gr/SMS, 19 gr/MMS
5 zł0,5 GB5 dni
10 zł3 GB7 dni
20 zł7 GB14 dni
30 zł12 GB30 dni
50 zł20 GB60 dni
75 zł33 GB90 dni
100 zł i więcej60 GB120 dni

Bonusy za doładowania internetu mobilnego na kartę w Play

Sprawdź także: Play odNOWA na kartę, czyli nic nie przepada

Więcej o nielimitowanym internecie na kartę w Play: Nielimitowany Play Internet na Kartę

Oferta na stronie Play.
Pakiety bez limitu na kartę w Play dla oglądających filmy, mecze lub seriale przez internet, przesyłających duże pliki lub grających online? Włącz Nielimitowany internet na tydzień lub na cały miesiąc.

Pakiety z internetem bez limitu GB w Play (kwiecień/maj 2018)

W ramach „Cykliczny internet bez limitu” operator zastrzega sobie prawo do obniżenia prędkości danych abonamentowi, który wykorzysta 100 GB danych. W takim przypadku, do końca miesiąca kalendarzowego, w którym nastąpiło przekroczenie, abonent będzie miał możliwość pobierania i wysyłania danych z największą prędkością , jaka jest możliwa do osiągnięcia w danych warunkach technicznych, jednakże nie większą niż 2 Mb/s (górna granica prędkości) w przypadku pobierania danych, oraz nie więcej niż 348 kb/s (górna granica prędkości) w przypadku danych wysyłanych. Zastrzeżenie dotyczy jedynie sytuacji, w której wyjątkowo intensywne korzystanie z transmisji danych w godzinach obciążenia sieci może w istotny sposób wpływać na pogarszanie jakości połączeń transmisji danych dla pozostałych użytkowników sieci (punkt IX.1 Regulaminu)
Plus GSMINTERNET MOBILNY NA KARTĘ W PLUSIE

Dostęp do technologii LTE w Plus Internet na Kartę  jest bezpłatny. Po zakończeniu promocji otrzymasz SMS-a z informacją o końcu promocji. Kiedy Twoje konto straci ważność masz 90 dni na przywrócenie jej dla usług wychodzących, gdyż po tym okresie usługa LTE zostanie automatycznie wyłączona a możliwość ponownego skorzystania jest uzależniona od powtórnego włączenia usługi. Usługę należy aktywować samodzielnie!

Nocny transfer kosztuje 10 zł miesięcznie i w ramach tej usługi dostaniesz 200 GB do wykorzystania w godzinach od 1.00 do 8.00 przez 30 dni. Usługa jest odnawialna co miesiąc, zadbaj o to, aby mieć środki na koncie w momencie odnowienia.

Startery dostępne są już od 5 zł, w którym mamy 6 GB na start.

doładowanieBONUSokres ważnościIPLAsocial media
stawki1 gr/300 kB, 29 gr/min, 19 gr/SMS, 40 gr/MMS
5 zł100 MB5 dnitak + Plus music
10 zł2 GB10 dnitak + Plus music
20 zł4 GB20 dnitak + Plus music
25 zł10 GB30 dnitak + Plus musicFacebook
50 zł25 GB90 dnitak + Plus musicFacebook
100 zł50 GB180 dnitak + Plus musicFacebook
100 zł100 GB180 dnitak + Plus musicFacebook

Bonus za doładowanie internetu mobilnego w Plusie na kartę

50% WIĘCEJ ZA STAŻ: po 3 miesiącach od aktywacji włącz promocję, dzięki której otrzymasz do każdego doładowania 50% więcej GB.

Po każdym doładowaniu za 150 zł Twoje konto zostanie przedłużone automatycznie o rok. Oprócz tego obowiązuje promocja Wściekłe 5GB, które od doładowania 20 zł wzwyż powiększa pakiet o dodatkowe 5 GB.

1 Łączna liczba MB/GB w Promocji (doładowanie + Bonus) jest dostępna pod warunkiem, że kwota doładowania zostanie w całości przeznaczona na transmisję danych. Szczegółowe tabele znajdują się w Regulaminach Promocji: „Ja+ Internet na Kartę – Bonus za doładowanie”, „Startery w Taryfie Nowy Plus Internet Na Kartę”.

Oferta na stronie Plusa.

T-MobileINTERNET MOBILNY NA KARTĘ W T-MOBILE

W T-Mobile oferta jest bardzo prosta. Kupujemy starter za 5 zł i tyle mamy do wykorzystania. Za każdy dzień korzystania z internetu mobilnego operator pobiera 2 zł za 250 MB danych. Opłata jest pobierana tylko wtedy, gdy zaczniesz korzystać z internetu. Po wyczerpaniu limitu dziennego nadal można korzystać z internetu, ale prędkość drastycznie spada – prawie jak za czasów modemu w latach dziewięćdziesiątych. Ale pocztę da się sprawdzić :) Prędkość maksymalna, podobnie jak w Orange na kartę wynosi tutaj 42 Mb/s.  T-Mobile oferuje dodatkowe trzy pakiety danych, na 30 dni. Maksymalny pakiet to 6 GB za 30 zł. pakiety można aktywować SMS-em lub specjalnym numerem.

dodatkowy pakietcenakod aktywacyjnyokres ważności
stawki 2 zł/ 250 MB dziennie, 0 zł/min do T-Mobile i Heyah, 0 zł/SMS do T-Mobile i Heyah
Internet 250 MB2 zł*100*863#1 dzień
Internet 1 GB10 zł*100*862#30 dni
Internet 3 GB20 zł*100*861#30 dni
Internet 6 GB30 zł*100*861#30 dni

Oferta na stronie T-Mobile.

Njumobile bez limitu + 10 GB

HeyahINTERNET MOBILNY NA KARTĘ W HEYAH

Heyah to wirtualny operator sieci T-Mobile. W tej usłudze możemy za 28 groszy dziennie kupić pakiet danych 50 MB do wykorzystania w ciągu jednego dnia (od godz. 0:00 do 23:59). Po wykorzystaniu paczki, transfer standardowo danych spada do 16 kb/s, ale wciąż można korzystać z internetu. Za pierwszym razem aktywacja jest bezpłatna. Niezależnie od pakietu dziennego, mamy do dyspozycji pakiety danych, podobne do tych w T-Mobile. Niezależnie, 27 lutego 2014 r. Hayah uruchomiło specjalną promocję Rok internetu za darmo, przez 365 dni można korzystać z internetu do 50 MB dziennie zupełnie za darmo. Warunkiem skorzystania z promocji jest utrzymanie aktywnego konta. W taryfie „Dniówka” heyah oferuje akiet internetu 250 MB w cenie 3 zł za 7 dni – pakiet można aktywować wysyłając bezpłatny kod: *100*892#

pakietcenaGBokres ważnościbonus
stawki 3 zł/10 MB lub 6 zł/10-100 MB, 29 gr/min, 14 gr/SMS, 28 gr/MMS
Smart S9,99 zł1 GB30 dni-
Smart M14,99 zł2 GB30 dniSMS-y i MMS-y bez limitów
Smart L19,99 zł3 GB30 dniSMS-y, MMS-y, Fb i WhatsApp bez limitów
Smart XL29,99 zł5 GB30 dniSMS-y, MMS-y, Fb i WhatsApp bez limitów

W każdym pakiecie Gwarancja – MAX 29,99 zł za rozmowy do wszystkich.

Oferta Heyah na kartę (04/2018)

Oferta na stronie Heyah.

Mobile VikingsINTERNET MOBILNY NA KARTĘ VIKING NET W MOBILE VIKINGS

W Mobile Vikings otrzymasz darmowy internet i SMS-y na okres 31 dni. Twój pakiet wygaśnie po tym terminie i wrócisz do taryfy sprzed otrzymania pakietu chyba, że doładujesz konto przed końcem daty ważności. Pozostały internet i SMS-y zostaną przeniesione na następny okres (maks. 4 GB i 4000 SMS-ów). 

Jeśli przedłużysz pakiet, Twój pozostały internet i SMS-y zostaną przeniesione na następny okres (maks. 4 GB i 4000 SMS-ów). Jeśli nie uda Ci się doładować konta przed końcem daty ważności, SMS-y będą liczone z Twojego pozostałego kredytu. Nadal możesz surfować po internecie, ale prędkość połączenia będzie niższa.

Środki do wykorzystania przez 1 rok a gratisy przez 14 lub 31 dni w zależności od wybranego doładowania. Nielimitowane połączenia obowiązują w ramach sieci Mobile Vikings i Play (poraz oeratorzy połączeni z siecią Play: Play, Mobile Vikings, Red Bull Mobile, Virgin Mobile, Netia Mobile, Izzi, Inea.)

Rejestrując numer w Mobile Vikings otrzymujesz 10 GB internetu i miesiąc rozmów bez limitu do wszystkich sieci.

29 zł (no limit)39 zł (no limit)19 zł29 zł
internet15 GB25 GB3 GB15 GB
SMSno limitno limitno limitno limit
rozmowy w Viking i Play0 zł/min0 zł/min0 zł/min0 zł/min
połączenia0 zł/min0 zł/min0 zł/min0 zł/min
ważność oferty31 dni
ważność karty365 dni
środki na koncie0 zł0 zł19 zł29 zł

Środki do wykorzystania przez 1 rok a gratisy przez 14 lub 31 dni w zależności od wybranego doładowania.

Oferta internetu na kartę w Mobile Vikings (wrzesień 2018)

Operator uruchomił także specjalne taryfy internetu mobilnego Viking Net, które przedstawiają się bardzo korzystnie:

Viking Net15 zł35 zł45 zł
pakiet danych internetu15 GB40 GB80 GB
ważność pakietu31 dni31 dni31 dni

Doładowania:

kwotadoładowanieważność
5 zł500 MB31 dni
8 zł1 GB31 dni
12 zł2 GB31 dni
19 zł5 GB31 dni
24 zł10 GB31 dni
29 zł15 GB31 dni

Oferta na stronie Mobile Vikings.

Lycamobile logo INTERNET MOBILNY NA KARTĘ W LYCAMOBILE

Lycamobile to mało popularna międzynarodowa oferta prepaid, dzięki której można przede wszystkim tanio prowadzić rozmowy międzynarodowe. Na uwagę zasługują tanie pakiety rozmów oraz internetu. Już od 2 zł mamy 60 MB ważnych przez 30 dni! Oferta jest prosta i przejrzysta

Wszystkie pakiety są ważne przez 30 dni i jeśli potrzebujecie więcej GB danych w każdej chwili możecie dokupić wybrany pakiet. Nie testowałem jakości usług tego operatora, ale cenowo nie ma sobie równych. Na pewno sprawdzę.

Darmową kartę SIM można zamówić przez internet lub kupić np. w Żabce (tu na myśl od razu przyszła mi piosenka Masłowskiej Hajs [sic!]) lub każdym innym sklepie oraz kiosku, w których dostępne są startery. Rozmowy z innymi użytkownikami Lycamobile są oczywiście darmowe.

Pakiety – mobilny internet krajowy:

pakietcenaGBokres ważności
Internet XS2 zł100 MB30 dni
Internet S3 zł300 MB30 dni
Internet M5 zł1 GB30 dni
Internet L7 zł2 GB30 dni
Internet XL10 zł3 GB30 dni
Internet 2XL15 zł5 GB30 dni
Internet 3XL25 zł15 GB30 dni
Internet 4XL35 zł30 GB30 dni

Uwaga: zgodnie z regulaminem Lycamobile, internet mobilny w tej sieci działa tylko w telefonie lub phablecie, ale można spróbować udostępniać go przez router Wi-Fi w telefonie.

pakiet danychcenaokres ważności
stawki 29 gr/min, 9 gr/SMS, 29 gr/MB
100 MB2 zł 30 dni
300 MB3 zł30 dni
1 GB5 zł30 dni
2 GB7 zł30 dni
3 GB10 zł30 dni
5 GB15 zł30 dni
15 GB25 zł30 dni
30 GB35 zł30 dni

Oferta na stronie Lycamobile.

Red Bull MobileINTERNET MOBILNY NA KARTĘ W RED BULL MOBILE

Starter Red Bulla kosztuje 5zł, a na początek można skorzystać z pakietu 30 dni bez limitów + 7 GB za 30 zł.
Darmowe pakiety internetowe do doładowań, aż do 36 GB. Po doładowaniu otrzymujemy dodatkowy pakiet danych, po jego wykorzystaniu możemy korzystać z internetu, ale z ograniczoną prędkością.

Pakiety w Red Bull Mobile energy:

3 zł7 zł30 zł
ważność pakietu3 dni7 dni 30 dni
pakiet internetu300 MB 700 MB 3 GB
rozmowy (wszystkie sieci)nielimitowane
SMS-y i MMS-y (do wszystkich sieci)nielimitowane
aktywacja*111*614*1#*111*615*1#*111*763*1#

Doładowania w Red Bull Mobile Energy na kartę 5 zł:

pakiet danychcenaokres ważności
stawki 29 gr/min, 9 gr/SMS, 19 gr/MMS
100 MB5 – 9 zł 5 dni
1 GB10 – 24 zł10 dni
10 GB25 – 49 zł30 dni
20 GB50 – 99 zł100 dni
40 GB100 – 299 zł150 dni

Oferta na stronie Red Bull Mobile.

Virgin Mobile INTERNET MOBILNY NA KARTĘ W VIRGIN MOBILE

Virgin Mobile posiada także oferty bez limitu. Każde doładowanie od 5 zł przedłuża ważność konta o 365 dni, a pakiety mają miesięczną ważność i są samoodnawialne. Kupując pakiet, starter z saldem 5 zł dodawany jest gratis. Operator nie pobiera transferu danych za Facebooka, Messengera, Gadu Gadu, Twittera, Ask.fm i aplikację klubu Virgin. Jeżeli wykorzystasz pakiet danych transmisja danych spadnie, ale nie płacisz więcej. W pakiecie 5GB #BEZLIMITU rozmowy i SMS-y są nielimitowane. Osoby, które przenoszą numer mogą kupić pakiet #DLAMNIESUPER za 49 zł.

pakiet danych 4G/LTEcenaokres ważności
#MINI 3 (300 MB)3 zł30 dni
#MINI 9 (1 GB)9 zł/mies.30 dni
#GIGADAJE 7 (3 GB)7 zł/mies.30 dni
#GIGADAJE 15 GB25 zł/mies.30 dni

Internet na kartę w Virgin Mobile (2018)

Doładowania danych internetu 4G/LTE:

pakiet danych 4G/LTEcenaokres ważnościkod aktywacyjny
1 GB2 zł30 dni*222*300#
600 MB4 zł30 dni*222*500#
10 GB10 zł30 dni*222*1024#
6 GB15 zł30 dni*222*3072#
20 GB25 zł30 dni*222*10#

Doładowania internetu na kartę w Virgin Mobile (2018)

Oferta na stronie Virgin Mobile.

TV + internet + nagrywarka w UPC

njumobileINTERNET MOBILNY NA KARTĘ W NJU MOBILE

Operator nju mobile deklaruje zawsze te same stawki na rozmowy (19 gr/min), SMS-y (9 gr/min) i MMS-y (19 gr/min) dla wszystkich na terenie naszego kraju. Transfer danych 1 MB kosztuje również 19 gr. W ofercie nju na kartę dostępny jest darmowy starter z 2 GB internetu do wykorzystania w kraju przez 31 dni. Dodatkowo przy każdych z 10 pierwszych doładowaniach na kwotę minimum 25 zł otrzymasz kolejne 2 GB internetu extra do wykorzystania w kraju przez 31 dni. Kupując Starter za 5 lub 20 zł, możesz wykorzystać śrdoki które znajdują na starterze, na wszystkie usługi dostępne w ofercie – konto ważne jest 31 dni od aktywacji startera. Z usług o podwyższonej opłacie możesz korzystać, gdy wartość Twoich doładowań osiągnie kwotę min. 10 zł. Po pierwszym doładowaniu konto i środki na nim zgromadzone będą ważne bezterminowo w ramach promocji po wieki.

Operator oferuje bardzo wiele usług obniżających koszty, w tym maksymalnie 29/mies itd. Warto przyjrzeć się obowiązującym promocjom, aby płacić znacznie mniej. Na przykład w ramach promocji po wieki konto w nju na kartę i środki na nim zgromadzone są ważne bezterminowo już po pierwszym doładowaniu dowolną kwotą. Później wystarczy doładowywać konto raz na pół roku lub bezpłatnie odpowiadać na SMS-y utrzymaniowe.

Plan nju internetowy to elastyczny internet mobilny 40 GB za max. 29 zł w miesiącu. Podstawowa cena za korzystanie z internetu w kraju to: 19 gr/1 MB

W planie nju internetowy za korzystanie z internetu w kraju naliczana jest opłata tylko do 29 zł. Później, do końca okresu rozliczeniowego za internet w kraju nie zapłacisz już nic więcej i masz 40 GB. Po wykorzystaniu 40 GB włączy się lejek 1 Mb/s. Możesz korzystać też z innych usług niż internet, ale płacisz za nie dodatkowo, zgodnie z cennikiem, tj.: 19 gr/min; 9 gr/SMS; 19 gr/MMS.

Płacisz tylko za to, z czego w danym miesiącu korzystasz. Minimalna kwota rachunku wynosi 9 zł, a z usługą „im dłużej, tym lepiej” już po trzech miesiącach przestaje Cię ona obowiązywać.

Jeżeli nie będziesz korzystać z telefonu przez 6 kolejnych miesięcy, Twój numer zostanie przeniesiony do oferty nju na kartę. Nie dotyczy to planu nju buzz z dołączonymi do niego planami dodatkowymi.


19 zł w parze na głowę w nju Mobile (bez limitu) i nawet 30 GB internetu mobilnego

Dodatkowy pakiet internetu 9 GB za 9 zł jest dostępny w nju z rachunkiem i nju na kartę. Pakiet włączysz w zakładce Usługi po zalogowaniu się do swojego konta lub wysyłając bezpłatny SMS pod numer 80355 o treści AKT. Pakiet będzie ważny w kraju przez 31 dni w nju na kartę lub do końca danego okresu rozliczeniowego w nju z rachunkiem. Pakietu nie można włączyć dla numeru dodatkowego (numer dodatkowy może współużytkować pakiet, jeśli jest włączony dla numeru głównego).

Jednorazowe pakiety internetowe:

 • do wyboru masz pakiety internetowe: 350 MB, 500 MB, 1,5 GB, 5 GB w wersji jednorazowej oraz 1,5 GB w wersji cyklicznej
 • jak włączyć: wyślij SMS-a z prawidłową komendą zgodnie z tabelami poniżej pod numer 602 (opłata zgodna z Cennikiem usług w ofercie nju na kartę)
 • wybierz odpowiednią opcję po zalogowaniu się na stronie www.njumobile.pl/mojekonto,
 • wpisz w telefonie krótki kod dla wybranej opcji wskazanej w tabelach poniżej i potwierdź przyciskiem „zadzwoń”

O włączeniu pakietu zostaniesz powiadomiony SMS-em. Pakiet jednorazowy ważny jest 31 dni, natomiast pakiet cykliczny odnawia się co 31 dni, gdy na koncie głównym będzie wystarczająca ilość środków. Pakiety internetowe można wykorzystac tylko w Polsce. Aby korzystać z internetu za granicą należy wykupić np. pakiety w UE.

nju mobile na kartę - cennik (08/2017)

Bonus za staż: Im dłużej, tym lepiej więcej GB
Z usługą „im dłużej, tym lepiej w nju na kartę” liczba GB w Twojej usłudze wzrasta, im dłużej jesteś w nju na kartę:
– po 6 miesiącach 2 × więcej
– po 12 miesiącach 2,5 × więcej
– po 24 miesiącach 3 × więcej

Bonus za staż - im dłużej tym więcej GB w nju mobile (08/2017)

pakiet danychcenatreść SMS-a aktywującego (pod nr 602)kod aktywacyjny
350 MB7 złINTERNET*127*53#
500 MB5 złINTERNET 500*127*58#
1,5 GB9 złINTERNET 1,5*127*59#
5 GB19 złINTERNET 5*127*62#

Oferta na stronie nju mobile.

aero2INTERNET MOBILNY W AERO²

Usługa promocyjna internetu bez CAPTCHA dostępna jest wyłącznie dla korzystających z BDI, dlatego do pierwszego zakupu pakietu będą Ci potrzebne dane podane przy rejestracji w BDI:

 • numer ICCID karty SIM Aero 2
 • numer PESEL lub numer dowodu tożsamości
 • kod PUK lub adres e-mail

W aero2 dostępne są pakiety internetu mobilnego, który działa z prędkością zależną od dostępnej technologii, w której się znajdujemy. W atrakcyjnej cenie można korzystać więc z internetu LTE, jeśli ta technologia dostępna jest w Twojej okolicy. Mapę zasięgu można sprawdzić na stronach internetowych usługi.

Pakiety wysokich lotów od 500 MB do 30 GB (Pakiet Economy, Premium i First Class):

pakiet danychprędkośćokres ważnościcena
500 MBbez ograniczeń30 dni2 zł
3 GBbez ograniczeń30 dni5 zł
30 GBbez ograniczeń30 dni30 zł

Pakiety aeromax2 z limitem od 1 do 3 GB dziennie przez 10 dni:

pakiet danychprędkośćokres ważnościcena
1 GB/dzieńbez ograniczeń10 dni19 zł
3 GB/dzieńbez ograniczeń10 dni49 zł

Pakiety aeromax z limitem od 1,5 do 15 GB:

pakiet danychprędkośćokres ważnościcena
1,5 GBbez ograniczeń30 dni9 zł
3 GBbez ograniczeń5 dni8 zł
5 GBbez ograniczeń60 dni20 zł
6 GBbez ograniczeń10 dni14 zł
9 GBbez ograniczeń15 dni18 zł
15 GBbez ograniczeń90 dni50 zł

Oferta na stronie aero²

Podsumowanie

Jaki internet mobilny na kartę wybrać? U którego operatora? Wszystko zależy gdzie i po co będziecie korzystać z internetu. Jeśli ta oferta ma służyć Wam sporadycznie i tylko podczas podróży warto zastanowić się nad Lycamobile. Kolejną ofertą jest Heyah, w której płacimy tylko 28 groszy za dzień korzystania z internetu (50 MB). Jeśli w ciągu dnia nie będziecie korzystać z internetu wówczas nie zapłacicie ani grosza. Dodatkowo możecie włączyć promocję Rok internetu za darmo, w ramach której macie 50 MB dziennie na internet – warunkiem jest utrzymanie aktywnego konta.

Ciekawie wygląda również oferta młodego operatora wirtualnego Mobile Vikings – nie testowałem go jeszcze, ale za 19 zł miesięcznie mamy całkiem ciekawą alternatywę dla ofert abonamentowych z 2 GB pakietu danych, a po wyczerpaniu środków i pakietu wciąż możemy korzystać z wolnego internetu przez rok.

Warto również przetestować lub zapytać znajomych jak działa im internet w Waszej okolicy – na nic Wam szybki internet LTE, jeśli nie wyciągniecie nawet 40 Mb/s w miejscu używania internetu.

Sprawdźcie wcześniej mapy zasięgu poszczególnych operatorów. Znajdziecie je w naszym zestawieniu internetu mobilnego z routerem: Jaki wybrać internet mobilny? (zestawienie)

Jeśli korzystacie z internetu mobilnego u któregoś z powyżej wymienionych operatorów dajcie znać w komentarzu, jak się sprawuje w Waszej okolicy i czy jesteście zadowoleni?

Wkrótce kolejne rankingi na mobiranku!

Łukasz Majchrzyk
Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj