CHILI – VOD w dobrej cenie na każdym urządzeniu

Serwis wideostreamingowy CHILI, to pokaźna baza wideo na żądanie ze zbiorem dobrych filmów i seriali w języku polskim. Dla wszystkich czytelników mamy darmowe kody – sprawdź!

CHILI - serwis VOD (PL)

Nie wiem jak to się stało, że nie miałem okazji wcześniej korzystać z tego serwisu, bo naprawdę miło zaskoczyła mnie lista dostępnych nowości do wypożyczenia w serwisie CHILI – nowej platformie wideostreamingu na żądanie – bez abonamentu i dobrymi cenami. Dla wszystkich, którzy chcą się przekonać i wypróbować, jak działa nowy serwis, zachęcam do skorzystania z darmowego kodu na dwa filmy w jakości HD ze zbioru Special Selection – szczegóły poniżej.

CHILI jest niezależnym graczem na włoskim rynku cyfrowej dystrybucji filmów oraz seriali. Serwis został założony w czerwcu 2012 roku przez Stefano Parisi,  jako spin off oddziału Over the Top TV firmy FASTWEB – największego alternatywnego operatora telefonii stacjonarnej we Włoszech. Serwis dostępny jest na 5 europejskich rynkach: we Włoszech od 2012, a od początku 2015 roku w Polsce, Austrii, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Serwis jest członkiem wspierającym FAPAV (Federację Ochrony Treści Audiowizualnych i Multimedialnych), w celu ochrony własności intelektualnej, praw autorskich i pokrewnych, zwalczania wszelkich form nielegalnego kopiowania filmów i utworów audiowizualnych a także w celu ochrony członków federacji i całego sektora audiowizualnego. W Polsce współpracuje również z Legalną Kulturą.

Czym CHILI wyróżnia się na tle innych serwisów VOD, obecnych na polskim rynku?

Strona serwisu CHILI jest responsywna, dzięki czemu można oglądać filmy na każdym urządzeniu. W serwisie można zarówno wypożyczać jak i kupować filmy od największych światowych i polskich dystrybutorów, także filmy, których nie znajdziemy w innych polskich serwisach.

W katalogu filmów znajduje się obecnie 1810 pozycji filmowych oraz 222 odcinki seriali, a katalog jest na bieżąco aktualizowany i codziennie dodawane są nowe pozycje. Filmy w CHILI pojawiają się już 3-4 miesiące po premierze kinowej filmu, często dzięki temu, że model biznesowy firmy to TVOD, czyli Transactional Video on Demand. Filmy w CHILI  pojawiają sią zanim można je kupić na DVD lub BluRay, a także na długo przed tym zanim pojawią się w innych serwisach na abonament. Wideo dostępne jest w jakości SD, HD oraz HD+. Dewizą serwisu jest „wolny wybór”, czyli płacimy tylko za to, co oglądamy.

Warto zwrócić uwagę na wiele korzystnych promocji, w których premiery i najnowsze hity kinowe w najlepszej jakości można wypożyczyć za 3,90 zł! Teraz na przykład film Spotlight – nagrodzony tegorocznymi Oskarami można wypożyczyć za mniej niż kubek kawy… To jest z pewnością coś, co wyróżnia serwis na tle konkurencji.

Zalety CHILI

 • brak miesięcznych opłat – jedyny w Polsce serwis VOD, w którym można kupić i wypożyczyć pojedynczy filmy, korzystając z wielu metod płatności,
 • dostępny jest na wszystkich urządzeniach podłączonych do internetu: Smart TV (np. Samsung, Panasonic, LG, Philips, Toshiba, Hisens), komputerach PC lub Mac, konsolach Xbox 360 i wkrótce Xbox One, Blu-Ray, Chromecast, Smartkey i na wszystkich urządzeniach mobilnych (przez przeglądarkę lub aplikację mobilną na Androida, iOS-a, Windowsa i ze sklepu Amazon App Store),
 • pokaźny zbiór 1810 filmów i 222 odcinków seriali, w tym światowe i polskie nowości kinowe sprzed 3 miesięcy – to chyba największy wyróżnik na tle dostępnych u nas serwisów!
 • funkcja Download&Play, dzięki której możemy pobrać wypożyczony lub kupiony materiał i obejrzeć go offline, bez połączenia z internetem. Również w aplikacji mobilnej CHILI na smartfony lub tablety istnieje możliwość pobrania filmu, nawet tego wypożyczonego,
 • możliwość podłączenia do jednego konta aż 5 urządzeń – zaczynasz oglądać na jednym, a kończysz na jednym z pozostałych,
 • możliwość oglądania różnych filmów w tym samym czasie na kilku różnych urządzeniach,
 • opcja zmiany ścieżki dzwiękowej przy filmach, oprócz polskiej wersji językowej wiele filmów można obejrzeć w języku oryginalnym,
 • wypożyczając wybrany film, masz 28 dni aby go obejrzeć, natomiast od pierwszego wciśnięcia przycisku PLAY możesz obejrzeć film dowolną ilość razy w ciągu 48 godzin,
 • kupiony film można oglądać zawsze i kiedy chcesz,
 • przed wypożyczeniem filmu na Smart TV można sprawdzić prędkość łącza, aby wiedzieć jaką jakość filmu wybrać – im niższa jakość tym niższa cena za wypożyczenie.

Screen z aplikacji CHILI - Premiery filmów (iOS)Screen z aplikacji CHILI - widok filmu (iOS)

Jakie filmy można obejrzeć w CHILI?

W serwisie dostępne są naprawdę gorące nowości. Wśród tych, które są godne uwagi i pojawiły się w lipcu znajdują się takie tytuły jak:

 • Zjawa z Leonardo DiCaprio w roli głównej,
 • znakomity przebój Disneya: Zwierzogród,
 • Ave,Cezar z plejadą gwiazd Hollywood, m.in. Scarlett Johannson, Joshem Brolinem, George’em Clooneyem, Aldenem Ehrenreichem i Ralphem Fiennesem,
 • Spotlight – zdobywca Oscara za najlepszy film w 2016 roku,
 • Siostry
 • Wstrząs
 • a także wiele polskich przebojów: Listy do M2, Córki Dancingu, Carte Blanche

w sierpniu mają pojawić się:

 • Batman vs. Superman: Liga Sprawiedliwości
 • Deadpool
 • Łowca i Królowa Lodu
 • Piąta fala
 • Księga Dżungli

Sprawdź cały katalog filmów na stronie internetowej serwisu.

Jakie są ceny za wypożyczenie i zakup filmu w serwisie CHILI?

CHILI jest serwisem bez abonamentu, pojedynczy tytuł można wypożyczyć lub kupić, aby mieć go na zawsze i oglądać kiedy i gdziekolwiek się chce.

 • Wypożyczenie – ceny są zróżnicowane. Istnieje możliwość wypożyczenia filmu już od 3,90 zł, a w przypadku  najnowszych pozycji i premier filmowych od  8,90 zł. Ponadto, co tydzień można znaleźć bardzo wiele korzystnych promocji, w których można wypożyczyć filmy już od 3,90 zł i 4,90 zł.
 • Opcja zakupu filmu na CHILI – zakup filmu na CHILI jest alternatywą do zakupu DVD czy BluRay. Posiadanie filmu „na zawsze”, to koszt od 19,90 zł do 74,90 zł, zdarzają się promocje również od 9,90 zł.

Płatności można dokonywać kartą kredytową lub za pośrednictwem serwisu PayPal. Na koncie użytkownika dostępny jest elektroniczny portfel, który można wcześniej doładować dowolna kwotą, na przykład bezpiecznym przelewem online i korzystać z przedpłaty zamiast każdorazowo płacić za pojedynczy tytuł.

Minusem jest to, że filmu nie można kupić przez natywną aplikację mobilną na iPhone’a, bowiem Apple narzuca swoją marżę, przez co pozycje byłyby w aplikacji dużo droższe. Na szczęście można otworzyć przeglądarkę internetową na smartfonie i kupić lub wypożyczyć wybraną pozycję, a następnie pobrać ją do trybu offline w aplikacji mobilnej w zakładce Moje zakupy. W aplikacjach na Windowsa i Androida zakupu można dokonywać bezpośrednio z aplikacji.

Dla wszystkich czytelników mobiRANK.pl, mamy kod od CHILI na wypożyczenie 2 filmów w jakości HD+ za free!

Darmowy kod na 2 filmy w jakości HD+ z serwisu CHILI

Jak skorzystać z darmowego kodu na wypożyczenie filmów?

 1. Wejdź na stronę chili.tv i wpisz kod promocyjny 2FILMYDLACIEBIE (o wartości 30 zł)
 2. Zarejestruj się lub zaloguj,
 3. Uzupełnij swoje dane i aktywuj promocję,
 4. Kod możesz wykorzystać do 31 grudnia 2016 r.

W momencie aktywacji promocji Twój elektroniczny CHILI Portfel zostanie doładowany kwotą 30 zł. Możesz ją wykorzystać na wypożyczenie co najmniej 2 filmów w jakości HD+ z katalogu promocyjnego SPECIAL SELECTION, w którym znajduje się obecnie ponad 200 hitów filmowych, z różnych gatunków, m.in. akcja, komedia, dramat, romantyczny, kryminał, fantasy, horror, czy filmy animowane.

Wypożyczając film masz 28 dni na rozpoczęcie oglądania. Po wciśnięciu przycisku PLAY, film będzie dostępny jeszcze przez 48 h, w tym czasie możesz go oglądać dowolną ilość razy. Kody promocyjne nie kumulują się i nie łączą z innymi promocjami CHILI. Kod można wykorzystać tylko jeden raz na jednym koncie CHILI.

W przypadku pytań związanych z kodem promocyjnym pisz na adres: pomoc@chili.tv

Aplikację CHILI pobierzesz na urządzenia z systemem iOS i Android ze sklepu App Store i Google Play, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Zobacz także: TOP 5 najlepszych aplikacji mobilnych VOD w Polsce

źródło: CHILI