Weź udział w warsztatach prawnych z zakresu IT

Zapraszamy do udziału w informatycznych warsztatach prawnych organizowanych przez Centrum Promocji Informatyki. Zarejestruj się już teraz i zyskaj 10% rabat!

Centrum Promocji Informatyki zaprasza na warsztaty prawne z zakresu IT

Centrum Promocji Informatyki organizuje dwa warsztaty poświęcone zagadnieniom prawa w informatyce, które odbędą się już na początku września 2015 roku w Warszawie.

PRAKTYCZNE ASPEKTY SPORZĄDZANIA ORAZ NEGOCJACJI UMÓW IT Akademia Umów – warsztaty dla działów prawnych

Pierwsze warsztaty odbędą się w Warszawie, w dniach 2-3 września 2015 r.

Celem warsztatów jest przedstawienie praktycznych aspektów sporządzania oraz negocjacji umów na wdrożenie systemów informatycznych, umów serwisowych oraz umów będących podstawą korzystania z oprogramowania w przedsiębiorstwie. Warsztaty opierają się na praktycznej analizie przykładowych klauzul umownych oraz analizie studium przypadków (case studies). Spotkanie jest dwudniowe.

Warsztaty przeznaczone są przede wszystkim dla prawników praktyków, zajmujących się przygotowywaniem i negocjacjami umów IT.

Dzięki poniższemu formularzowi zgłoszeniowemu, możesz skorzystać z 10% RABATU na udział w wydarzeniu: zarejestruj się tutaj i skorzystaj ze zniżki!

Więcej informacji oraz program wydarzenia znajduje się na stronie internetowej organizatora.

Wśród poruszanych zagadnień, między innymi:

  • Prawo własności intelektualnej w IT
  • Umowy dotyczące oprogramowania
  • Najnowsze orzecznictwo ETS dotyczące obrotu „używanym” oprogramowaniem
  • Wdrożenie i utrzymanie systemu informatycznego z perspektywy prawnika
  • Studium przypadków – kompleksowe wdrożenie systemu informatycznego wraz z usługami utrzymania świadczonymi przez wykonawcę.

Warsztaty PRAWO W PROJEKTACH CHMURY OBLICZENIOWEJ

Drugie warsztaty odbędą się w Warszawie w dniu 8 września 2015 r.

Celem warsztatu jest przedstawienie problematyki prawnej projektów chmury obliczeniowej. W trakcie warsztatu zostanie przedstawione aktualne orzecznictwo sądów polskich, zagranicznych oraz TSUE, a także stanowiska organów regulacyjnych. Dokonana zostanie również praktyczna analiza projektów realizowanych w różnych modelach (IaaS, PaaS, SaaS), a także przedstawione zostaną przykłady klauzul umownych zabezpieczających interesy dostawców oraz użytkowników chmury obliczeniowej.

Kto powinien wziąć udział w warsztatach?

  • prawnicy wewnętrzni oraz przedstawiciele kancelarii prawnych doradzający dostawcom oraz użytkownikom chmury obliczeniowej
  • kadra zarządzająca IT oraz managerowie w firmach planujących wdrożenie projektów chmury obliczeniowej
  • managerowie oraz konsultanci w firmach oferujących usługi chmury obliczeniowej

Dzięki poniższemu formularzowi zgłoszeniowemu, możecie Państwo skorzystać z 10% RABATU na udział w wydarzeniu: informacje o wydarzeniu

PROGRAM wydarzenia znajduje się na stronie warsztatów.

Serwis mobiRANK.pl jest patronem medialnym obu warsztatów.

źródło: informacja Centrum Promocji Informatyki