DrupalCamp Poland 2020 – nowy termin we wrześniu!

Konferencja DrupalCamp Poland 2020 organizowana jest specjalnie dla społeczności Drupala oraz osób zainteresowanych Drupalem.

Drupal Camp Poland 2020 - nowy termin

Dwudniowa konferencja DrupalCamp Poland 2020 połączona z warsztatami szkoleniowymi odbędzie się od 25 do 26 kwietnia od 5 do 6 września 2020 roku we Wrocławiu. Już teraz można zarejestrować się na wydarzenie!

Program konferencji został tak opracowany, aby każdy znalazł coś dla siebie – zarówno osoby w tematyce Drupala stawiające pierwsze kroki, jak i zaawansowani programiści.

Podczas konferencji prelegenci będą prowadzić wykłady w języku polskim oraz angielskim.
Po rejestracji koniecznie odwiedźcie stronę wydarzenia, gdzie możecie zgłaszać swoje tematy wykładów. Organizatorzy przygotowali dla Was kilka ciekawych prelekcji, ale liczą również na Wasze tematy.


Używacie w firmie jakiegoś ciekawego rozwiązania, podzielcie się tym z resztą społeczności. Jeżeli nie przychodzi Wam do głowy żaden ciekawy temat, to zachęcamy do głosowania na propozycje zgłaszane przez innych.

Zobacz także: 8. edycja DrupalCamp Poland 2019 już 1-2 czerwca we Wrocławiu

Ponadto, jak co roku, po konferencji odbędzie się spotkanie przy piwie dla wszystkich uczestników.

Wydarzenie odbędzie się we Wrocławskim Parku Technologicznym w budynku Delta przy ul. Duńskiej 9 we Wrocławiu – zobacz lokalizację na poniższej mapie:

Więcej informacji i rejestracja na stronie: drupalcamp.pl.
Serwis mobiRANK.pl jest patronem medialnym wydarzenia – Zapraszamy!

źródło: informacja organizatora