DrupalCamp Poland 2020 już w kwietniu!

Konferencja DrupalCamp Poland 2020 organizowana jest specjalnie dla społeczności Drupala oraz osób zainteresowanych Drupalem.

Drupal Camp Poland 2020

Dwudniowa konferencja DrupalCamp Poland 2020 połączona z warsztatami szkoleniowymi odbędzie się od 25 do 26 kwietnia 2020 roku we Wrocławiu. Już teraz można zarejestrować się na wydarzenie!

Program konferencji został tak opracowany, aby każdy znalazł coś dla siebie – zarówno osoby w tematyce Drupala stawiające pierwsze kroki, jak i zaawansowani programiści.

Podczas konferencji prelegenci będą prowadzić wykłady w języku polskim oraz angielskim.
Po rejestracji koniecznie odwiedźcie stronę wydarzenia, gdzie możecie zgłaszać swoje tematy wykładów. Organizatorzy przygotowali dla Was kilka ciekawych prelekcji, ale liczą również na Wasze tematy.


Używacie w firmie jakiegoś ciekawego rozwiązania, podzielcie się tym z resztą społeczności. Jeżeli nie przychodzi Wam do głowy żaden ciekawy temat, to zachęcamy do głosowania na propozycje zgłaszane przez innych.

Zobacz także: 8. edycja DrupalCamp Poland 2019 już 1-2 czerwca we Wrocławiu

Ponadto, jak co roku, po konferencji odbędzie się spotkanie przy piwie dla wszystkich uczestników.

Wydarzenie odbędzie się we Wrocławskim Parku Technologicznym w budynku Delta przy ul. Duńskiej 9 we Wrocławiu – zobacz lokalizację na poniższej mapie:

Więcej informacji i rejestracja na stronie: drupalcamp.pl.
Serwis mobiRANK.pl jest patronem medialnym wydarzenia – Zapraszamy!

źródło: informacja organizatora

Łukasz Majchrzyk
Obserwuj