Rusza druga edycja Product Development Days!

Methods, Team, Experience, Sales & Marketing – tej jesieni skorzystaj z wyjątkowej okazji na spotkanie z mentorami i poszerzenie wiedzy o rozwoju produktu o 360 stopni.

product Development Days 2016 (Kraków)

Już 8 i 9 listopada Park Inn by Radisson w Krakowie zapełni się ludźmi, którzy nadają życie produktom, bez których nasza codzienność nie byłaby taka sama. Fizyczne i softwarowe, adresowane do profesjonalistów czy rozrywkowe – wysoka jakość może narodzić się tylko w środowisku, które pozwala ją wypracować. A to zaledwie czubek góry lodowej – jesteście gotowi na dwa dni pełne bezcennej wiedzy? Przed wami kolejna odsłona Product Development Days!

„All the skills you” nie jest hasłem rzuconym na wiatr – tegoroczna edycja konferencji jest jeszcze bogatsza, oferując aż cztery ścieżki tematyczne. A będą to:

  • Methods, skupiająca się na rozwoju produktu i wdrożeniu efektywnej metodologii pracy,
  • Team, podczas której uczestnicy będą mogli rozwinąć kompetencje interpersonalne, które są niezbędne do skutecznej współpracy i przewodzenia zespołowi,
  • Experience, odsłaniająca sekrety dobrego designu i szeroko pojętego usability,
  • i po raz pierwszy Sales & Marketing – modelowanie procesu sprzedaży produktu i nowoczesne narzędzia automatyzacji marketingu.

Ścieżki tematyczne oprócz krótkich wykładów zawierać będą także odbywające się równolegle warsztaty, które pozwolą na praktyczną aplikację zdobytej wiedzy jeszcze przed wyjściem z konferencji.

Jednak to nie same wykłady i warsztaty czynią tę konferencję wyjątkową. Już poprzednie edycje udowodniły, że Product Development Days jest przede wszystkim wspaniałą platformą pozwalającą na wejście w personalną interakcję z prelegentami i innymi uczestnikami. To właśnie na tym wydarzeniu możecie najwięcej czasu poświęcić na długie rozmowy o tym, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla was. Product ownerzy, kierownicy zespołów, project managerowie, konsultanci, marketerzy, handlowcy, UX designerzy – wszyscy ci specjaliści znajdą się pod jednym dachem, pozwalając na poszerzenie wiedzy we wszystkich tych aspektach.

Chcesz zarządzać swoim zespołem sprawnie? Rozwinąć produkty i modele biznesowe dla nowych generacji klientów? Obniżyć koszty przy jednoczesnym zwiększeniu jakości? A może dostarczyć najlepszy „experience” swoim klientom? Dołącz do PDD16 i poznaj swoich mentorów podczas jednej z ponad 200 sesji!

Banner Product Development Days 2016 (Kraków)

Specjalnie dla naszych czytelników organizatorzy przygotowali kod zniżkowy uprawniający do 15% rabatu na wejściówki: MEDIA15

Sprawdź agendę i zarejestruj się na stronie internetowej wydarzenia.

Serwis mobiRANK.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do udziału!

źródło: informacja organizatora