Weź udział w konferencji DrupalCamp Poland 2018

DrupalCamp Poland, to największa impreza w Polsce związana z Drupalem oraz tematami dotyczącymi webdevelopmentu, między innymi PHP, frontend, Docker, DevOps – najbliższa impreza już w czerwcu 2018 r.

DrupalCamp Poland 2018

Będzie to już siódma edycja konferencji DrupalCamp w Polsce. Konferencja odbędzie się we Wrocławiu od 9 do 10 czerwca 2018. Miejscem konferencji w tym roku będzie Wrocławski Park Technologiczny przy ul. Duńskiej 9.

Program został tak opracowany, aby każdy znalazł coś dla siebie – zarówno osoby w tematyce Drupala stawiające pierwsze kroki, jak i zaawansowani programiści. Jednocześnie jest to czas i miejsce na wymianę doświadczeń oraz nawiązania ciekawych znajomości.

Podczas konferencji prelegenci będą prowadzić wykłady w języku polskim oraz angielskim. DrupalCamp Poland 2018 będzie zdecydowanie najlepszą z dotychczas organizowanych konferencji DrupalCamp w Polsce.

Pełny program konferencji zostanie opublikowany w kwietniu, ale już teraz możemy potwierdzić obecność kilku znanych osób ze świata Drupala i PHP:

  • Jeffrey A. „jam” McGuire – przez wiele lat pracował w Acquia, gdzie intensywnie promował Drupala publikując setki artykułów, wideo i innych materiałów o Drupalu. Obecnie partner w Open Strategy Partners. Ma ogromną wiedzę o Drupalu z punktu widzenia biznesu.
  • Christian Fritsch – członek zespołu developerów projektu Thunder (www.thunder.org), Senior Software Developer w Burda Magazine Holding GmbH. Christian opowie o budowaniu serwisów internetowych na bazie ThunderCMS od strony developera.
  • Jaap Jan Koster, Mieszko Czyzyk – przedstawiciele firmy GoalGorilla, pracują nad rozwojem dystrybucji drupalowej OpenSocial.
  • Mariusz Gil – bardzo znany specjalista w świecie PHP.  Związany z IT od kilkunastu lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z budową skalowalnych i wydajnych rozwiązań webowych, zarówno od strony architektury aplikacji jak i infrastruktury serwerowej.
  • Maciej Łukiański – ma ponad 9 lat doświadczenia z Drupalem. Zna bardzo dobrze Drupala 6, 7 i 8. Pracował nad ponad setką serwisów internetowych zbudowanych o Drupala. Swoją ogromną wiedzą podzieli się w czasie konferencji DrupalCamp.

Prelegenci DrupalCamp Poland 2018

A to dopiero początek prelegentów z najwyższej półki, których będziesz mógł wysłuchać na konferencji i porozmawiać z nimi na Drupal Party!

Zarejestruj się już dzisiaj!

Ruszyła sprzedaż specjalnej puli 2-dniowych biletów w wyjątkowej i najniższej cenie 99 PLN. Bilety w specjalnej cenie dostępne są do końca stycznia bądź do wyczerpania puli biletów.

Bilety dostępne są na stronie www.drupalcamp.pl/pl/bilety

Lokalizacja konferencji

Dojazd z Portu Lotniczego Wrocław:
Z portu lotniczego Wrocław-Strachowice bezpośrednio dojeżdza autobus numer 106. Należy wysiąść na przystanku Wyższa Szkoła Bankowa, po czym przejść około 800m do budynku konferencji. Rozkłady jazdy znaleźć można na: https://jakdojade.pl/wroclaw/trasa/

Dojazd z dworca kolejowego Dworzec Główny:
Z Dworca Głównego na konferencję można dojechać pociągami Kolei Dolnośląskich lub Przewozami Regionalnymi (czas przejazdu to 6 minut, jeden przystanek).

Chcesz zostać prelegentem?

Używasz w firmie ciekawych rozwiązań? Podziel się tym z nami i resztą społeczności Drupala. Zachęcamy do zgłaszania swoich tematów wykładów. Propozycje można składać do 31 marca 2018 roku za pomocą tego formularza.

Serwis mobiRANK.pl jest patronem medialnym imprezy, dlatego tym bardziej na nią zapraszamy!

źródło: informacje organizatora