„Gentler Streak Fitness Tracker” z obsługą dodatkowych języków

Najnowsza aktualizacja aplikacji fitness i wellness „Gentler Streak Fitness Tracker” dodaję obsługę większej liczby języków, ale nie dodano jeszcze polskiego.

Dodanie języków azjatyckich do aplikacji „Gentler Streak Fitness Tracker”

Popularna aplikacja fitness i wellness Gentler Streak Fitness Tracker na platformy Apple’a, właśnie otrzymała aktualizację, która ułatwi korzystanie z niej większej liczbie osób na całym świecie. Dzieje się tak dlatego, że najnowsza wersja Gentler Streak wprowadziła obsługę języków azjatyckich.

➔ ZOBACZ TEŻ: Sprawdź swoje sportowe podsumowanie roku w „Gentler Streak”

Wersja 4.6 Gentler Streak jest teraz w pełni przetłumaczona na język japoński, koreański, chiński tradycyjny i uproszczony. Aktualizacja pojawia się po tym, jak w zeszłym roku Gentler Streak dodał obsługę języka francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego i brazylijskiego portugalskiego.

„Do tej pory można było korzystać z aplikacji w języku angielskim, niemieckim, włoskim, brazylijsko-portugalskim, hiszpańskim i francuskim. Od teraz użytkownicy mówiący po japońsku, koreańsku, chińsku tradycyjnym i uproszczonym będą mogli bez trudu korzystać z aplikacji w swoim języku. To napawa nas ekscytacją, dumą i ciekawością” – powiedziała serwisowi 9to5Mac współzałożycielka Gentler Streak, Katarina Lotrič.

Lotrič podziękowała użytkownikom wersji beta aplikacji, którzy odegrali kluczową rolę w przekazywaniu opinii na temat tłumaczeń na nowe języki. „W trakcie tego trwającego miesiąc testowania wszystkie cztery lokalne grupy beta były niezwykle ważne, ponieważ szybko przekazywały opinie, proponowały ulepszone sformułowania i wskazywały rzeczy, które przeoczyliśmy” – dodała.

Więcej o aplikacji „Gentler Streak Fitness Tracker”

Gentler Streak otrzymała też dużą aktualizację z obsługą iPada i nowym interfejsem dla Apple Watcha.

Dla niewtajemniczonych: Gentler Streak to aplikacja, która pomaga użytkownikom lepiej zrozumieć ich stan fizyczny i dowiedzieć się, czy mogą poprawić swoje treningi, czy też nie trenują zbyt mocno. Aplikacja otrzymała nagrodę Apple App of the Year dla Apple Watcha w 2022 r., a ostatnio znalazła się w finale nagrody Apple Design Award 2023.

Ekrany z aplikacji mobilnej „Gentler Streak Fitness Tracker”
Ekrany z aplikacji mobilnej „Gentler Streak Fitness Tracker”

Możesz pobrać Gentler Streak za darmo w sklepie App Store, ale niektóre zaawansowane funkcje wymagają subskrypcji lub dożywotniej licencji. Warto zaznaczyć, że Podsumowanie aktywności jest funkcją bezpłatną, więc każdy może z niej skorzystać.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 9TO5Mac