Cyfrowa Transformacja w Biznesie – weź udział w bezpłatnej konferencji online!

Jak rozpocząć proces zmiany i zadbać o rozwój technologiczny firmy? Dowiesz się tego podczas bezpłatnej konferencja online „Cyfrowa Transformacja w Biznesie”.

Konferencja online: Cyfrowa transformacja w biznesie (28 maja 2020)

Już 28 maja 2020 roku odbędzie się konferencja „Cyfrowa Transformacja w Biznesie”, podczas której zostaną przedstawione najnowsze trendy w zakresie udoskonalania procesu cyfrowej transformacji. Analityka danych, digitalizacja procesów wewnętrznych, automatyzacja oraz technologie mobilne to obszary, które stają się niezbędne, aby firmy funkcjonowały efektywniej.  Weź udział i zarejestruj się na konferencję online Cyfrowa Transformacja w Biznesie!

Co w programie konferencji?

  • Jak technologie zmieniają firmy na przykładzie grupy medialnej Polska Press? Magdalena Chudzikiewicz – Grupa Polska Press
  • Robotyzacja procesów biznesowych – czy warto? Wojciech Szremski – Schaeffler Polska Sp. z.o.o.
  • Wpływ cyfrowej transformacji na bezpieczeństwo IT. Tomasz Zalewski – Bird & Bird
  • Nowe środowisko pracy – współpraca ludzkiej i sztucznej inteligencji w różnych obszarach działania organizacji. Rafał Górski – KPMG

Biznesowym celem cyfrowej transformacji jest niewątpliwie redukcja kosztów oraz poprawa jakości i uatrakcyjnienie oferty. Warto zaznaczyć, że zachodząca na naszych oczach cyfrowa rewolucja, zakłada postawienie klienta w centrum uwagi. To stwierdzenie wiąże się ze stałym monitorowaniem i zbieraniem danych o potrzebach i nastawieniu konsumentów, a nawet przewidywaniem ich zachowań.

Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych niewątpliwie wpływa na pozyskiwanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Właśnie te firmy, które staną się przedsiębiorstwami cyfrowymi, będą liderami zmian w biznesie, w swoim sektorze. Spotkanie będzie idealnym miejscem do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami branżowymi.
 
Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji online, wystarczy się zarejestrować:

Zarejestruj się na bezpłatną konferencję online

Uwaga, liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencja odbędzie się o godzinie 9:30 w czwartek, 28 maja 2020 roku na stronie wydarzenia.

źródło: Kongres Cyfrowa Transformacja