Weź udział w „AI Games – Hackathon AI” już w styczniu 2020 r.

„AI Games – Hackathon AI” to wydarzenie, które pod jednym dachem zbierze 200 pasjonatów, specjalistów i entuzjastów AI i Machine Learningu!

„AI Games - Hackathon AI”

Już 18 i 19 stycznia 2020 roku w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym dwustu zapalonych miłośników sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego spotak się, aby przez 24 godziny mogli rywalizować ze sobą w ciekawych i ekscytujących konkurencjach rozwiązujących rzeczywiste problemy!

Przez całą dobę będą tworzyć ciekawe rozwiązania z użyciem sztucznej inteligencji, mających realny wpływ na problemy biznesu, pod okiem doświadczonych mentorów, przeplatane pysznym jedzeniem w atmosferze zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy!

„AI Games – Hackathon AI” to prawdopodobnie najlepszy Hackathon AI w północnej Polsce, dlatego nie może Cie tam zabraknąć!

Już możesz kupić bilety na wydarzenie w cenie od 19 zł do 79 zł – im wcześniej kupisz bilet tym mniej zapłacisz: evenea.pl/event/aigames.

Sprawdź także:

Programiści o swojej pracy „bez ściemy” – wyniki ankiety!

Jak dojechać na „AI Games – Hackathon AI”?

W dniach 18-19 stycznia 2020 roku dotrzyj do Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Trzy Lipy 3 – poniżej znajdziesz mapę dojazdu:

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na oficjalnej stronie: www.aigames.it, lub na stronie wydarzenia na Facebooku lub profilu @AIGamesHackathon.

Serwis mobiRANK.pl jest partnerem medialnym hackathonu.

źródło: informacja partnera