Kongres Mobilny już 15 kwietnia w Warszawie

W środę 15 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się I Kongres Mobilny.

I Kongres Mobilny w Warszawie

Ogranizatorem Kongresu Mobilnego jest Fundacja Polak 2.0, organizator Targów eHandlu oraz Targów Mobilnych, które zgromadziły ponad 3 500 zwiedzających, 80 wystawców oraz ponad 60 prelegentów podczas warsztatów edukacyjnych.

O I Kongresie Mobilnym

Kongres Mobilny to aż trzy sale, 30 prelekcji, 500 uczestników i ponad 15 godzin wypełnionych wiedzą z zakresu mobile marketingu. Idealne miejsce, aby spotkać się z liderami rynku i zyskać wszechstronną wiedzę o panoramie dostępnych rozwiązań.

Technologie mobilne stają się elementem strategicznym w budowie przewagi konkurencyjnej w biznesie. Szacuje się, że 46% wszystkich stron internetowych w Polsce przeglądana jest obecnie przez urządzenia mobilne. Liczba posiadaczy tabletów i smartfonów, stale rośnie co oznacza, że rośnie również liczba potencjalnych i realnych klientów w tym kanale.

Kongres Mobilny to okazja do pogłębienia swojej wiedzy w zakresie jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin w branży marketingowej. Za kilka lat nie będzie w końcu komputerów stacjonarnych, pojawi się za to generacja, która używa wyłącznie urządzeń przenośnych.

Tematyka Kongresu

Kongres Mobilny skierowany jest nie tylko do branży marketingowej, ale również do tych wszystkich, którzy w swoich firmach odpowiadają za strategie rozwoju, nowe modele biznesowe oraz wprowadzanie innowacji.

Główne obszary tematyczne:

  • Rozwój rynku mobile w Polsce i na świecie
  • Pozyskiwanie klienta mobilnego
  • Skuteczny mobile marketing
  • Mobile advertising
  • M-commerce – mobilna sprzedaż
  • M-payment – płatności mobilne
  • Technologia NFC

W czasie Kongresu uczestnicy dowiedzą się, jak przemodelować myślenie o komunikacji skierowanej do mobilnego konsumenta a także jak rozwijać biznes i nowe produkty w oparciu o technologie mobilne. Dowiedzą się, czy skuteczna komunikacja marketingowa w mobile to tylko kwestia narzędzi, czy zmiana paradygmatu oraz czy warto reklamować się w kanałach mobilnych i jak zrobić to najlepiej. Organizatorzy zadbali o prelegentów, którzy reprezentują różne punkty widzenia i różne punkty styku z mobilną rzeczywistością.

Prelegenci, bilety i agenda Kongresu Mobilnego

Organizatorzy ujawnili już nazwiska 20 prelegentów a wśród nich takie osobistości jak Tomasz Woźniak (założyciel Future Mind), Marcin Zaremba (założyciel Senfino), Tomasz Kolinko (założyciel AppCodes – jednego z pierwszych serwisów do App Store Optimization) czy Piotr Koźniewski (3R Studio, polski lider narzędzi Augmented Reality – doceniony przez QUALCOMM). Blogerzy mobilni Katarzyna Dworzyńska (Dworzyńska.com), Łukasz Kłosowski (GoMobi.pl), Monika Mikowska (jestem.mobi). Ponadto Dariusz Mazurkiewicz odpowiedzialny za rozwój BLIK – Polskiego Standardu Płatności, Arkadiusz Hodlik (Sony Mobile), Patryk Bukowiecki (Head of Mobile w Allegro), Rafał Staszkiewicz (adQouta Poland), Arek Ubran (We Like Caps!) i kilkanaście innych równie głośnych nazwisk.

Zobacz: Agenda Kongresu Mobilnego

Jeśli chcesz rozwijać swój biznes, otworzyć się na nowe kanały sprzedaży, poznać możliwości marketingu mobilnego to nie może Cię zabraknąć 15 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji na stronie organizatora. Bilety dostępne są już od 246 zł.

Bilety kupisz na stronie: kongres-mobilny.pl/#price

Serwis mobiRANK.pl jest patronem medialnym I Kongresu Mobilnego w Warszawie.

Lokalizacja: Stadion Narodowy w Warszawie

Lokalizacja I Kongresu Mobilnego w Warszawie

źródło: informacja prasowa