Weź udział w 4. edycji targów eTradeShow

Czwarta edycja eTradeShow zbliża się wielkimi krokami! Poznaj jeszcze lepiej świat e-commerce i zyskaj przewagę nad konkurencją!

eTradeShow (18 maja 2021 roku)

Prowadzisz działalność online? Szukasz skutecznych i sprawdzonych rozwiązań dla Twojego biznesu? eTradeShow to wydarzenie, na którym poznasz najnowsze trendy w branży e-commerce, nawiążesz wartościowe relacje biznesowe oraz poszerzysz wiedzę w obszarach sprzedaży czy marketingu internetowego. Świadectwem jakości eTradeShow jest udział w roli Partnerów wydarzenia marek takich, jak DevaGroup czy Reach a Blogger.

Weź udział w konferencji online: Cyfrowa Transformacja w Biznesie!

Co w programie eTradeShow?

  • STREFA WYSTAWIENNICZA – przestrzeń, gdzie swoje rozwiązania i aktualną ofertę zaprezentują wiodące marki z branży e-commerce. Naszym głównym celem jest przede wszystkim zwiększenie dynamiki rozwoju podmiotów gospodarczych funkcjonujących w środowisku internetowym.
  • BUSINESS MATCHING – dedykowana aplikacja mobilna pomoże w łączniu wystawców z odwiedzającymi oraz nawiązaniu cennych relacji biznesowych
  • trzy sceny konferencyjne – praktycy biznesu, przedsiębiorcy i eksperci dzielą się swoją wiedzą o e-commerce
  • E- TRADE AWARDS – prestiżowy konkurs dla branży e-commerce

Partnerem Strategicznym targów został lider w pozyskiwaniu kapitału w oparciu o technologię zaufania publicznego, czyli Rahim Blak i Mosaico! Wśród wystawców nie zabraknie znanych firm, jak Nethansa, a także FedEX. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz IAB Polska.

Już dziś zarejestruj się i zagwarantuj sobie udział w eTradeShow! Widzimy się 18 maja 2021 roku w Warszawie. 

źródło: informacja organizatora | patronat medialny