Warsztaty Warsaw App Strategy Workshop

Organizacja non-profit Application Developers Alliance organizuje kolejne warsztaty z cyklu App Strategy Workshop, które odbęda się 22 października  w Warszawie. Czytelnicy serwisu mobiRANK.pl mogą uczestniczyć w nich za darmo!

Warsaw App Startegy Workshop 2015

Warsztaty Warsaw App Strategy Workshop odbędą się 22 października 2015 roku w Warszawie od godz. 16.00 do 20.00 w Business Center na ul. Ogrodowej 58. Spotkanie przeznaczone jest dla programistów i przedsiębiorców z branży technologicznej.

Polska jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się krajów w sektorze telefonii komórkowej w Europie. Podczas warsztatów Warsaw App Strategy Workshop twórcy i programiści aplikacji mobilnych będa mogli poznać trendy rozwoju branży telekomunikacyjnej i mobilnej w Polsce oraz porozmawiać z ekspertami z branży.

Podczas wydarzenia poznasz case’y popularnych polskich aplikacji mobilnych takich jak Listonics, Netguru oraz EverydayIplay. Twórcy podzielą się wiedzą i strategią w jaki sposób ich aplikacje osiągnęły międzynarodowy sukces.

Jak bezpłatnie wziąć udzia w App Strategy Workshop?

Serwis mobiRANK.pl z przyjemnością patronuje tego typu wydarzeniom związanym z tematyką mobile’a. Organizatorzy przygotowali dla naszych czytelników bezpłatne wejściówki, które można otrzymać po rejestracji na stronie wydarzenia – wystarczy wpisać kod promocyjny o treści Mobirank (Enter promotional code), lub skorzystać z tego formularza z uzupełnionym kodem.Apps Alliance - Warsaw App Startegy Workshop 2015

źródło: informacja prasowa Apps Alliance