Spotkaj się z pracodawcą w wirtualnej rzeczywistości na VirtualEXPO

Virtual EXPO​ to innowacyjny projekt łączący nowe technologie z ideą klasycznych targów pracy, które odbędą się 24-26 października 2017 roku.

Virtual Expo 2017 - wirtualne targi pracy

Dzięki wykorzystaniu specjalnie zaprojektowanej do tego celu platformy internetowej, organizatorzy chcą usprawnić komunikację w czasie rzeczywistym pomiędzy firmą oraz osobami zainteresowanymi ofertami pracy. Po raz pierwszy specjaliści oraz przedsiębiorstwa z całej Polski będą mogli spotkać się w jednym miejscu bez względu na ograniczenia związane z logistyką czy brakiem czasu.

Virtual Expo to inicjatywa studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, których wspiera wrocławska firma Bergman Engineering.

– Firma Bergman Engineering od ponad 6 lat zajmuje się kontraktingiem oraz rekrutacją specjalistów, dlatego korzystając z jej doświadczeń mogliśmy zweryfikować nasze założenia oraz lepiej zrozumieć potrzeby pracodawców. Odpowiadając na nie, postanowiliśmy zaprojektować wydarzenie, które będzie w całości odbywało się w Internecie – mówi Szymon Bazan główny pomysłodawca i realizator projektu

Targi odbędą się od 24 do 26 października 2017, a każdy dzień poświęcony jest innej branży:

  • wtorek 24.10.2017: przemysł i inżynieria,
  • środa 25.10.2017: finanse i fintech,
  • czwartek 26.10.2017: IT.

Przewidywana liczba uczestników szacowana jest na około 5000 osób, które uzyskają dostęp do ponad 60 pracodawców oraz panelu szkoleniowego zawierającego webinaria nagrane przez ekspertów z powyższych branż.

Aby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się na stronie ​virtualexpo.pl/rejestracja​.

Po uruchomieniu platformy każdy użytkownik zobaczy na ekranie wirtualne stoiska firm, ich oferty pracy oraz będzie miał możliwość do natychmiastowego kontaktu z jej przedstawicielami.

źródło: informacja organizatora