Weź udział w Expert Summit 2020 – wydarzenie online

Już 5 listopada 2020 r. odbędzie się bezpłatna konferencja online Expert Summit 2020 – All about Microsoft technologies – sprawdź, czego się spodziewać?

Expert Summit 2020 - All about Microsoft technologies

Expert Summit 2020 – All about Microsoft technologies to VIII. edycja największej konferencji poświęconej technologiom Microsoft w Polsce. W tym roku konferencja odbywa się w formie transmisji online. Skierowana jest do wszystkim do profesjonalistów branży informatycznej oraz studentów kierunków technicznych, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu.

Wydarzenie zrzesza architektów, programistów, designerów, devopsów, projekt managerów, projektantów baz danych specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli wielkiego biznesu. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez pracowników Microsoft, Microsoft MVP oraz kluczowe postacie z polskiej branży IT.

Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne.

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Zaplanowana została na 5 listopada 2020 r. Przewidywana liczba +2000 uczestników (liczba cały czas rośnie), 4 ścieżki technologiczne (Azure, DevOps, . NET oraz Business intelligence / Machine Learning / AI) i 20 prelegentów.

źródło: informacja organizatora | mobiRANK.pl jest patronem medialnym wydarzenia