Zapraszamy na Crypto Future Conference 2017

W piątek 15 grudnia 2017 roku w Warsaw Trade Tower odbędzie się Crypto Future Conference – wydarzenie poświęcone w całości tematyce kryptowalut.

Crypto Future Conference 2017

Zapraszamy na konferencję Crypto Future Conference, której organizatorem jest firma Pure Conferences, znana z organizacji spotkań o podobnej tematyce, m.in. Banking Tech&Security oraz IT Future Expo.

Wokół kryptowalut w ostatnim czasie narosło wiele mitów. Ogólnodostępne informacje są niezrozumiałe dla zwykłych ludzi. Odpowiadając na potrzeby rynku powstało przedsięwzięcie, które w prosty i zrozumiały sposób pozwoli zapoznać uczestników z zagadnieniami prawa, bezpieczeństwa, tradingu i technologii blockchain.

Koszt udziału w konferencji to 399 zł. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy kod rabatowy obniżający cenę aż o 20%. Podczas zakupu biletu wystarczy podać hasło MOBIRANK.

Dla chętnych po konferencji odbędzie się dwugodzinny warsztat, podczas którego każdy uczestnik będzie mógł pod okiem specjalistów w praktyce zastosować wiedzę teoretyczną. Koszt takiego warsztatu to 149 zł.

Szczegółowe informacje o konferencji oraz bilety znaleźć można na stronie internetowej cryptofuture.pl oraz w wydarzeniu Crypto Future Conference na Facebooku.

Serwis mobiRANK.pl jest patronem medialnym wydarzenia.
źródło: informacja organizatora