TECHSTOLICA 2016 – poznaj technologiczne oblicze Warszawy

Już w środę 16 marca 2016 roku odbędzie się ogólnopolska konferencja TECHSTOLICA 2016, organizowana głównie z myślą o firmach związanych z branżą informatyczną.

TECHSTOLICA 2016

TECHSTOLICA 2016 to bezpłatna, prestiżowa konferencja informatyczna, poświęcona technologiom Microsoftu. Jej pierwsza edycja odbędzie się 16 marca 2016 roku, w siedzibie Microsoft Polska w Warszawie. Skierowana jest w szczególności do firm stanowiących technologiczne oblicze miasta, a więc do tych związanych z branżą IT. Wydarzenie zrzesza pasjonatów nowych rozwiązań, czyli m.in. programistów, specjalistów od zabezpieczeń, designerów, projektantów baz danych, project managerów czy administratorów sieci. Nie ma drugiego tak renomowanego wydarzenia w Polsce! TECHSTOLICA gwarantuje najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez najwybitniejszych specjalistów związanych ze środowiskiem informatycznym. Podczas konferencji występować będą uznani w Europie prelegenci, którzy poprowadzą sesje w tematyce: dev, wirtualizacja, cloud, BI, IT pro.

– Niezwykle ważnym aspektem tej konferencji jest możliwość poszerzenia własnych horyzontów, perspektywa rozwoju osobistego poprzez udział w prelekcjach wybitnych specjalistów z branży IT, a także świetna okazja do zapoznania się z obecnym rynkiem. Jest to wydarzenie o charakterze i znaczeniu istotnym dla każdego, kto jest zainteresowany tym środowiskiem – mówi Robert Strzelecki, prezes zarządu SoftwareHut.

Przesłanie ma znaczenie

Idea konferencji opiera się na wspieraniu rozwoju polskiej społeczności technologicznej, tak, by rosła równie prężnie jak nowe technologie. Najważniejsze jest budowanie informatycznego wizerunku Warszawy, sprzyjającego wymianie doświadczeń i kreatywnej interakcji pomiędzy amatorami i ekspertami z branży IT. To dlatego najlepsi prelegenci z Polski poprowadzą sesje tematyczne. Uczestnictwo w wydarzeniu firmy SoftwareHut, jako Platynowego Sponsora jest bardzo istotne. Eksperci w swoich dziedzinach, którzy podzielą się wiedzą ze słuchaczami, przedstawią szeroki zakres tematów informatycznych.

Naszą firmę reprezentować będzie dwóch znakomitych specjalistów – Hubert Zub i Kamil Mijacz. Hubert Zub podczas swojego wykładu poruszy znaczącą w branży kwestię, czyli aplikacje na Windows 10 pisane w JavaScript. Wykład Kamila Mijacza będzie próbą oceny zmian w platformie ASP.NET. Cieszymy się, że mamy możliwość reprezentować warszawską społeczność IT i nasza obecność w tak istotnym wydarzeniu będzie wyraźnie aktywna – mówi Robert Strzelecki.

Postaw na swoją przyszłość

Konferencja TECHSTOLICA 2016 to również szczególna okazja sprzyjająca budowaniu pożądanych sieci kontaktów biznesowych.

– Obecność i integracja tak wybitnych przedstawicieli branży IT daje szanse na poznanie wyjątkowych, wyróżniających się osób, posiadających pasje i ambicje oraz wierzących w ciągły rozwój osobisty. Daje również możliwość nawiązania kontaktu z prestiżowymi firmami – przekonuje prezes SoftwareHut, Robert Strzelecki. Warto podkreślić, że wstęp na konferencję jest bezpłatny dla wszystkich. Zarówno firmy, jak i osoby prywatne będą mogły skorzystać także z darmowych konsultacji z prelegentami.

Data i miejsce konferencji

16 marca 2016 r.
Siedziba Microsoft Polska, Al. Jerozolimskie 195A, 02-222 Warszawa

Strona internetowa wydarzenia: techstolica.pl

źródło: informacja prasowa