BEST IT Festival przejmuje Politechnikę Wrocławską!

Kochasz programować i jesteś fanem nowinek technologicznych? Czujesz, że masz najlepsze skille w CS-a czy LoL-a? A może od świata wirtualnego wolisz tradycyjne planszówki? Na szczęście podczas BIT Fest 2017 każdy znajdzie coś dla siebie!

BIT Fest (Best IT Festival 2017)

BEST IT Festival 2017 to ósma edycja festiwalu informatycznego organizowanego 26 i 27 maja 2017 r. na Politechnice Wrocławskiej przez organizację studencką BEST Wrocław.

Pierwszy dzień, piątek rozpocznie się wykładem i warsztatem firmy Intel w temacie Artificial Intelligence. Przedstawiciele firmy przybliżą również jak wygląda praca w Intelu.

W nocy z piątku na sobotę wyłonione w eliminacjach drużyny będą próbować swoich sił w półfinałach najpopularniejszych gier – League of Legends oraz CS:GO. Fani e-sportowych zmagań będą mogli śledzić te rozgrywki i dopingować swoich faworytów w salach ze streamem. Odbędą się także otwarte dla wszystkich turnieje FIFA 17, Mortal Kombat i Heartstone. Podczas nocnego maratonu na gości festiwalu czekać będą także liczne gry planszowe, strefa wolnego grania oraz gry i sprzęt retro.

Największe emocje zapanują w ostatni dzień festiwalu, kiedy odbędą się finały turniejów CS:GO i LoL-a, a widzowie przeniosą się w inny wymiar w przygotowanej strefie wirtualnej rzeczywistości.

Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej wydarzenia.

mobiRANK.pl jest patronem medialnym wydarzenia – zapraszamy!
źródło: informacja organizatora