Targi pracy Kariera IT we Wrocławiu już 21 września!

Startuje edycja jesienna targów pracy Kariera IT – weź udział w targach pracy, które odbędą się już 21 września 2019 roku we Wrocławiu.

Logo Targi Kariera IT

Wydarzenie przeznaczone jest dla wszystkich specjalistów z działu IT: programistów, testerów, administratorów, analityków i studentów ostatnich lat studiów informatycznych.

Podczas targów wysłuchasz prelekcji doświadczonych ekspertów z danej technologii, skonsultujesz swoje CV z doradcą zawodowym, skorzystasz z naszej strefy relaksu oraz możesz wygrać voucher na pobyt dla 2 osób w Spa Dwór Elizy.

Zarówno duża korporacja jak i mała spółka potrzebują w swoich zastępach pracowników specjalizujących się w różnych aspektach branży IT. Od lat, tak i w tym roku Kariera IT umożliwi pracodawcom znalezienie kandydata, który idealnie wpasuje się w potrzeby konkretnej firmy.

Podczas wydarzenia poruszymy najważniejsze tematy, zaprezentujemy trendy, dobre praktyki, najnowsze rozwiązania i prognozy dla branży. Oprócz wystąpień organizujemy również strefę wystawiennicza. Przeznaczona dla liderów krajowego rynku IT, którzy aktualnie szukają wykwalifikowanych pracowników w województwie małopolskim.

Kariera IT to wydarzenie stworzone dla specjalistów ds. IT. Szczególnie zapraszamy programistów, testerów, administratorów, analityków, konsultantów i studentów ostatnich lat studiów kierunkowych.

Uczestnictwo jest całkowicie darmowe, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej wydarzenia.

Konferencja odbędzie się w hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum. Start rejestracji o godzinie 9.00, w sobotę 21 września 2019 roku.

źródło: informacja prasowa