Ile filmów i seriali jest w polskim serwisie Netflix?

Netflix wystartował na dobre, ale ile filmów i seriali mogą obejrzeć widzowie Netflixa w Polsce?

Netflix w liczbach - UnoTelly

W środę 6 stycznia 2015 r., CEO serwisu Netflix Reed Hastings ogłosił, że usługa będzie dostępna na całym (prawie) świecie. Serwis Netflix dostępny jest obecnie w 130 nowych krajów w tym także w Polsce. O czym informowałem Was w artykule: Netflix już dostępny w Polsce!

Tak spora ekspansja Netflixa jest wspaniałą inicjatywą, aby poprawić dostęp do treści w krajach, w których nie był do tej pory dostępny, ale nie wszystkie regiony są traktowane jednakowo. Na przykład, w polskim Netflixie dostępnych jest tylko 776 tytułów filmowych i telewizyjnych. Dla porównania należy dodać, że w Stanach Zjednoczonych dostępnych są aż 5 652 tytuły, to ponad 7 razy więcej niż w Polsce.

Liczba filmów i seriali w serwisie Netflix wg kraju

W Polsce w serwisie Netflix dostępnych jest:

  • 776 tytułów, w tym:
    • 207 seriali
    • 569 filmów

Oczywiście nie wszystkie posiadają jeszcze polskie napisy oraz polską ścieżke dźwiękową.

Liczba tytułów w serwisie Netflix wg kraju (stan na styczeń 2016)
Liczba tytułów w serwisie Netflix wg kraju (stan na styczeń 2016)
Liczba filmów w serwisie Netflix wg kraju (stan na styczeń 2016)
Liczba filmów w serwisie Netflix wg kraju (stan na styczeń 2016)
Liczba seriali w serwisie Netflix wg kraju (stan na styczeń 2016)
Liczba seriali w serwisie Netflix wg kraju (stan na styczeń 2016)

Serwis UnoTelly zawsze był dumny z bycia idealnym partnerem dla Netflixa, dając swoim klientom dostęp do zawartości z globalnej biblioteki w sumie 14 156 unikalnych tytułów telewizyjnych i filmowych z 24 regionów Netflixa. Globalna ekspansja Netflix stwarza więcej możliwości dla UnoTelly, dzięki czemu liczba dostępnych w serwisie filmów rośnie. Z serwisu mogą skorzystać także internauci z Polski, w cenie 4,95 $ za miesiąc – to znacznie mniej niż dostęp do Netflixa!

Obecnie, UnoTelly rozpoczęło wspieranie Netflixa w RPA, Indiach i Hong Kongu, co oznacza, że ​​klienci UnoTelly mają teraz dostęp do tytułów także z tych regionów. Serwis UnoTelly zamierza także przeprowadzic ankietę , aby dowiedzieć się, treści z których regionów są najbardziej porządane w pierwszej kolejności.

Zobacz także: Jak zmienić serwer DNS na Apple TV

O UnoTelly DNS

UnoTelly jest jedną z wiodących usług DNS na świecie. Setki tysięcy klientów korzysta z tego serwisu, aby odblokować kanały takie jak Netflix, Hulu i BBC iPlayer. Usługa posiada znacznie więcej kanałów w sytemie streamingu internetowego, niż jakakolwiek inna usługa DNS na rynku – obecnie około 390! Więcej informacji znajdziesz na stronie serwisu.

UnoTelly vs. Netflix pod względem liczby tytułów

UnoTelly vs. Netflix pod względem liczby tytułów
UnoTelly vs. Netflix pod względem liczby tytułów

źródło: informacja prasowa UnoTelly – Not All Netflix Regions Are Created Equal, Filmefy – Discover Movies Stats