Weź udział w 3. edycji Golden Marketing Conference 2020

To będą dwa dni przepełnione inspirującymi prelekcjami i ciekawymi rozmowami, pełne merytoryki i nieszablonowych rozwiązań.

Golden Marketing Conference (Katowice 2020)

⚠️UWAGA!
Obowiązujące obostrzenia oraz rosnąca liczba zachorowań na COVID-19 zmusiły organizatorów do podjęcia trudnej, ale koniecznej decyzji o odwołaniu katowickiej odsłony konferencji.

Czy wiedzieliście o tym, że województwo śląskie to trzecie w kolejności, zaraz po mazowieckim i wielkopolskim, o największej liczbie przedsiębiorstw? Śląsk to zagłębie prężnie rozwijających się korporacji, agencji oraz start-upów. Nie można nie wykorzystać takiego potencjału, dlatego Golden Marketing Conference już po raz trzeci zawita do Katowic na dwudniowe święto marketingu. Konferencja obędzie się 24 i 25 listopada 2020 roku w Vienna House Easy Katowice.

Jak zwykle organizatorzy stawiają na maksimum treści i eksperckiej wiedzy, którą przekażą nam prelegenci na co dzień współpracujący z największymi polskimi firmami i agencjami, a także twórcy popularnych w tej dziedzinie, opiniotwórczych serwisów i portali.

Podczas listopadowej edycji postawiono na narzędziowe ujęcie marketingu. Położono nacisk na analityczną stronę zarządzania marką, efektywne wykorzystywanie budżetu, które przełoży się na wyniki. Tematem prelekcji będą płatne kampanie na LinkedInie, Facebooku oraz Google’u, LinkedIn Employee Advocacy, content marketing, buzz marketing, e-commerce, UX/User Experience, CSR, machine learning, a także marketing pokoleniowy, czyli jak dotrzeć do tak wymagających grup jak Z-etki czy silver generation.

W jednym miejscu spotkają się specjaliści do spraw marketingu, przedstawiciele agencji, freelancerzy oraz właściciele firm, co sprawia, że Golden Marketing Conference to doskonała przestrzeń wymiany kontaktów biznesowych, zdań i opinii podczas przerw i naturalnego networkingu.
Możliwość rozmowy i wspólnej zabawy w nieco bardziej kameralnych okolicznościach to nieodzowny element naszej konferencji. 

Jeśli chcesz poznać najnowsze trendy w marketingu, zgłębić swoją wiedzę a przy tym dobrze się bawić, to nie może Cię zabraknąć w Katowicach!

Zapamiętaj tę datę – 24 i 25 listopada w Viena House Easy.

Skorzystaj z 20% rabatu na bilety stacjonarne: Silver, Gold i VIP.
Podczas rejestracji użyj kodu: Partner20

Liczba dostępnych zniżek oraz sposób ich działania określa organizator wydarzenia.

Więcej informacji na temat Golden Marketing Conference znajduje się na stronie: goldenmarketing.pl/katowice/.

źródło: informacja organizatora