Zapraszamy na Warsaw Speaks Mobile

Cykl spotkań Warsaw Speaks Mobile poświęconych w całości mobile’owi powraca! Najbliższa 8. edycja odbędzie się już 30 listopada 2015 r.

8. edycja Warsaw Speaks Mobile (30 listopada 2015 r. o godz. 18.00)

Organizowane przez Katarzynę Dworzyńską bezpłatne spotkania z cyklu Warsaw Speaks Mobile powracają, a serwis mobiRANK.pl po raz pierwszy z przyjemnością patronuje temu wydarzeniu.

Zapraszamy Was już w poniedziałek 30 listopada 2015 r. o godzinie 18:00 na ul. Czerską 8/10 w Warszawie. To już ósma edycja spotkania Warsaw Speaks Mobile podczas których poruszane będą tematy związane z szeroko pojętą branżą mobile i nowych technologii.

Agenda spotkania

Podczas najbliższego spotkania będziecie mogli posłuchać:

  • Marcina Łaciaka – dyrektora Sprzedaży i Marketingu DigitalVirgo, który opowie o tym, jak dobrze przygotować się do projektu wdrożenia aplikacji mobilnej,
  • Stefana Batorego – prezesa iTaxi.

W dalszej części spotkania odbędzie się panel dyskusyjny, którego uczestnikami będą Adam Zajdzik i Tomasz Bucholc. Rozmowę poprowadzi organizatorka spotkania Katarzyna Dworzyńska. Podczas panelu odpowiemy sobie na pytanie, czy aplikacja mobilna to dobry pomysł na biznes, a także przyjrzymy się bliżej historii powstania i rozwoju aplikacji Kekemeke.

Warsaw Speaks Mobile - Katarzyna Dworzyńska
Warsaw Speaks Mobile – Katarzyna Dworzyńska

Bardzo się cieszę, że Warsaw Speaks Mobile powraca. To już 8. edycja spotkania, a wciąż widzę duże zapotrzebowanie na rozmowy na tematy mobilne. Tym razem w siedzibie Gazeta.pl porozmawiamy o aplikacjach mobilnych. Jak zawsze będą z nami najciekawsi, najlepsi praktycy z branży mobilnej w Polsce. Serdecznie zapraszam do  udziału w WSM-ie i mam nadzieję, że widzimy się 30 listopada. — Katarzyna Dworzyńska, pomysłodawczyni oraz organizatorka Warsaw Speaks Mobile

Prelegenci Warsaw Speaks Mobile to zawsze doświadczeni specjaliści z branży – do tej pory udział w spotkaniach wzięło ponad dwudziestu z nich. WSM to także tematy związane z nowymi technologiami. Podczas minionych edycji uczestnicy mogli poznać m. in. prototyp bransoletki TACTILU, iBeacons czy zobaczyć mechanizm działania Google Glass.

Jak dojechać na Warsaw Speaks Mobile?

Od teraz spotkania Warsaw Speaks Mobile będą odbywać się w nowym miejscu – w siedzibie Gazeta.pl, która mieści się przy ulicy Czerskiej 8/10 w Warszawie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak by móc w nim uczestniczyć, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie wydarzenia.

źródło: informacja organizatora