Zgarnij dostęp na 2 miesiące do Apple TV+

Tylko do 8 marca 2024 roku można zgarnąć darmowy dostęp do serwisu Apple TV+, w ramach specjalnej promocji serialu dokumentalnego o Messim

Promocja na bezpłatny dostęp do Apple TV+ przez 2 miesiące (luty/marzec 2024 r.)

Serwis Apple TV+ uruchomił promocję na darmowy dostęp do serwisu na 2 miesiące z okazji premiery dokumentalnego serialu Messi i Puchar Świata, który zadebiutował 21 lutego 2024 roku. Z promocji mogą skorzystać tylko nowi i kwalifikowani powracający subskrybenci, choć nie wiemy jakim kluczem są wybierani powracający użytkownicy. Kod promocyjny nie jest przeznaczony do odsprzedaży, nie ma wartości pieniężnej i nie zostanie wymieniony w przypadku zgubienia lub kradzieży.

Zobacz też: Messi promuje MLS Season Pass w spocie reklamowym Apple TV+

Na Apple Tv+ znajduje się mnóstwo, wysokiej jakości filmów i seriali, w tym takie tytuły jak Nowa konstelacja, Kulawe konie, Fundacja, Silos, W powietrzu, Kartoteka policyjna, Nowy styl, Dźwięki Ziemi, The Morning Show, See i wiele innych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, od dzieci po fanów sportu, przyrody, kryminałów i produkcji obyczajowych, po wyrafinowane science fiction z prawdziwego zdarzenia.

Na początku marca, w serwisie zostanie udostępniony długo zapowiadany film Napoleon od Ridleya Scotta. W tym roku Apple ma w planach dodawanie do biblioteki serwisu przynajmniej jeden nowy tytuł filmu lub serialu w tygodniu.

Jak skorzystać z promocji na 2 miesiące za darmo na Apple TV+?

Aby skorzystać z promocji na bezpłatny dostęp do Apple Tv przez 2 miesiące, należy potwierdzić warunki na stronie promocji, postępują według instrukcji wyświetlanej na ekranie.

Po upływie promocyjnych 2 miesięcy zostanie automatycznie pobrana opłata za kolejny miesiąc w wysokości 34,99 zł. Jeśli nie chcesz płacić, warto wcześnej zrezygnować z dostępu do usługi. Można to zrobić zaraz po uruchomieniu promocji, a usługa i tak pozostanie aktywna to końca okresu promocyjnego.

Kod promocyjny traci ważność 8 marca 2024 roku. Oferta skierowana tylko do nowych i kwalifikowanych powracających subskrybentów. Jest to kod promocyjny i nie jest przeznaczony do odsprzedaży, nie ma wartości pieniężnej i nie zostanie wymieniony w przypadku zgubienia lub kradzieży. Obowiązuje tylko tam, gdzie dostępna jest usługa Apple TV+. Wymaga Apple ID z zapisaną metodą płatności. Usługa Apple TV+ odnawia się po cenie obowiązującej w Twoim regionie miesięcznie po promocji, aż do jej anulowania. Obowiązują Warunki i Polityka prywatności Apple; zapoznaj się z warunkami obowiązującymi w Twoim kraju pod adresem https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/ww/. Nie można łączyć z innymi ofertami zapewniającymi dostęp do tej samej usługi. Wymagany minimalny wiek w zależności od kraju. Użytkownik musi znajdować się w kraju odpowiadającym witrynie sklepu, w którym realizuje kod. Wymagane kompatybilne produkty i usługi. Apple TV+ jest znakiem usługowym firmy Apple Inc.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple