3. sezon „SEE” będzie ostatni – zobacz zwiastun

Jasona Momoa w roli Baby Vossa stoczył swoją ostatnią bitwę po tym, jak Apple TV+ ujawniło, że 3. sezon „SEE” będzie ostatnim.

Jason Mamoa w 3. sezonie serialu „SEE”
Jason Mamoa w 3. sezonie serialu „SEE”

Postapokaliptyczny serial „SEE” powróci na Apple TV+ z trzecim i ostatnim sezonem już 26 sierpnia 2022 roku, a kolejne odcinki będą pojawiać się co tydzień. „See” rozgrywa się w brutalnej i prymitywnej przyszłości, setki lat po tym, jak ludzkość utraciła zdolność widzenia. W trzecim sezonie minął prawie rok, odkąd Baba Voss (Momoa) pokonał swojego brata-nemezis Edo, granego przez Dave’a Bautistę, i pożegnał się z rodziną, by żyć w odosobnieniu w lesie. Ale kiedy naukowiec z Trivanti opracowuje nową, niszczycielską formę broni przeciwko widzącym, która zagraża przyszłości ludzkości, Baba wraca do Paya, aby ponownie chronić swoje plemię.

Zobacz także: Obejrzyj nowy zwiastun 2. sezonu „SEE”

Nie jest wielką niespodzianką, że serial kończy się wraz z trzecim sezonem. Showrunner i producent wykonawczy Jonathan Tropper opublikował emocjonalną wiadomość w mediach społecznościowych w listopadzie zeszłego roku po zakończeniu produkcji dwóch sezonów serialu.

W trzecim sezonie wystąpią także Sylvia Hoeks, Hera Hilmar, Christian Camargo, Archie Madekwe, Nesta Cooper, Tom Mison, Olivia Cheng, Eden Epstein, Michael Raymond-James, David Hewlett i Trieste Kelly Dunn (Blindspot, Banshee) który jest reprezentowany przez Innovative Artists i Brillstein Entertainment Partners.

Producentami serialu są Chernin Entertainment i Endeavour Content, a producentami wykonawczymi Steven Knight, Francis Lawrence, Peter Chernin, Jenno Topping, Jim Rowe, Jennifer Yale, Anders Engström i Tropper.

We wrześniu gigant technologiczny zapowiedział, że drugi sezon „See” stał się najczęściej oglądanym serialem powracającym w ciągu pierwszych dwóch tygodni po premierze. Firma nie ujawniła jednak oczywiście żadnych rzeczywistych danych.

Za serialem, a także obsadą, stoją osoby które w rzeczywistości sa także niewidome lub niedowidzące – seria została uhonorowana za reprezentację osób niedowidzących, zdobywając Pieczęć Autentycznej Reprezentacji Fundacji Rodziny Ruderman w 2020 roku.

Wraz z końcem serii Momoa nie opuści Apple TV+. W kolejce ma już swój kolejny projekt – limitowaną serię Chief of War. Seria, którą Momoa stworzył z Thomasem Pa’a Sibbettem, koncentruje się wokół zjednoczenia i kolonizacji Hawajów z rdzennego punktu widzenia.

Obejrzyj zwiastun 3. sezonu serialu „SEE”:

„Cieszymy się, że możemy podzielić się tym epickim, ostatnim rozdziałem «See», który zawiera porywającą akcję i szczere emocje, których oczekują fani, a także to, co naszym zdaniem jest głęboko satysfakcjonującym zakończeniem naszej historii”. powiedział Jonathan Tropper, który odnowił swoją ogólną umowę ze streamerem na początku tego roku. „Budowanie świata bez wzroku było szczególnie wyjątkowym i ciągłym wyzwaniem, któremu udało się sprostać dzięki pełnej pasji i przemyślanej współpracy fenomenalnie utalentowanego i zróżnicowanego zespołu, zarówno przed, jak i za kamerą. Spektakl był monumentalną pracą z miłości dla wszystkich zaangażowanych i jesteśmy dozgonnie wdzięczni za sposób, w jaki «See» został przyjęty przez widzów na całym świecie”.

Serial „See” (1. i 2. sezon) możesz oglądać w serwisie Apple TV+, klikając na poniższy przycisk:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ Press | Deadline