„W powietrzu” z Idrisem Elbą od 28 czerwca na Apple TV+

Serwis Apple TV+ udostępnił pierwszy oficjalny zwiastun serialu „W powietrzu” („Hijack”) z Idrisem Elbą w roli głównej.

„W powietrzu„ (Hijack) Idris Elba Apple TV+ serial 2023
„W powietrzu„ (Hijack) Idris Elba Apple TV+ serial 2023

Już jest nowy zwiastun nadchodzącego thrillera W powietrzu (tyt. oryg. Hijack), którego premiera dwóch pierwszych odcinków zaplanowana została na środę 28 czerwca 2023 roku w serwisie streamingowym Apple TV+. Pierwszy sezon będzie liczył siedem odcinków, a pozostałe pięć odcinków będzie dodawanych co tydzień przez kolejnych pięciu tygodni, aż do finału 2 sierpnia 2023 roku.

Przeczytaj także: „W tłumie” z Tomem Hollandem od 9 czerwca w Apple TV+

Zgodnie z oficjalnym opisem serii: W powietrzu to thriller, który skupia się wokół historii porwanego samolotu, który leci do Londynu podczas siedmiogodzinnego lotu, a władze na ziemi szukają odpowiedzi, co się z nim stało. Gdy samolot lotu KA29 zostaje porwany podczas siedmiogodzinnej trasy z Dubaju do Londynu, Sam Nelson, doświadczony negocjator korporacyjny, próbuje wykorzystać swoje umiejętności, by uratować wszystkich na pokładzie. Czy ta ryzykowna strategia nie skończy się porażką?

W Hijack występuje Idris Elba jako Sam Nelson, negocjator biznesowy, który ratuje życie współpasażerów. Do Elby dołączają Christine Adams, Max Beesley, Eve Myles, Neil Maskell, Jasper Britton, Harry Michell, Aimee Kelly, Mohamed Elsandel i Ben Miles.

Stworzony przez scenarzystę George’a Kaya (Lupin, Kryminalista) i reżysera Jima Fielda Smitha (Kryminalista, Poszukiwacze prawdy) —obaj są także producentami wykonawczymi obok Elby, Jamiego Laurensona, Hakana Kousetty i Krisa Thykiera.

Zerknijcie na poniższy zwiastun.

Oglądaj W powietrzu (Hijack) od 28 czerwca na Apple TV+:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ | The Variery