Obejrzyj zwiastun 3. sezonu „The Morning Show”

Serwis streamingowy Apple TV+ udostępnił nowy zwiastun nadchodzącego trzeciego sezonu serialu obyczajowego „The Morning Show”!

Zapowiedź 3. sezonu serialu „The Morning Show”

Nagradzany dramat toczący się w redakcji informacyjnej pod tytułem The Morning Show powróci do Apple TV+ 13 września 2023 roku, a w najnowszym zwiastunie Apple zdradza fanom to, co ma nadejść. Trzeci sezon The Morning Show stawia pod znakiem zapytania przyszłość sieci telewizyjnej i wystawia na próbę lojalność, gdy potężny potentat technologiczny zaczyna interesować się UBA. W rezultacie powstają nieoczekiwane sojusze, tajemnice stają się bronią, a wszyscy są zmuszeni do konfrontacji ze swoimi przekonaniami w redakcji i poza nią.

Może Cię zainteresować także: Zajrzyj za kulisy „The Morning Show” przed debiutem 2. sezonu

Trzeci sezon będzie składał się z dziesięciu odcinków, z których pierwsze dwa zostaną wyemitowane w dniu premiery. Reżyserem i producentem wykonawczym tego sezonu jest Mimi Leder — scenarzystka Charlotte Stoudt jest showrunnerką i producentem wykonawczym.

Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Greta Lee, Jon Hamm, Nicole Beharie i Julianna Margulies wystąpią w nadchodzącym sezonie.

W 2020 roku The Morning Show otrzymał nagrodę od Screen Actors Guild za rolę Jennifer Aniston. W tym samym roku Billy Crudup zdobył nagrodę Emmy w czasie największej oglądalności serialu za rolę w The Morning Show.

Apple przedłużyło serię na trzeci sezon w styczniu 2022 roku. W maju 2023 r. Apple odnowiło „The Morning Show” na czwarty sezon, z opcją piątego sezonu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple