Kiedy Apple udostępni iOS 17.4?

Ile jeszcze minie czasu, zanim uaktualnienie iOS 17.4 będzie dostępne dla wszystkich? Oto odpowiedź na pytanie: „kiedy pojawi się iOS 17.4?”

Ikona iOS 17.4 na ekranie iPhone'a

Testowanie najnowszej wersji oprogramowania Apple’a w wersji iOS 17.4 dla iPhone’a zbliża się do końca i wprowadza wiele zmian. W okresie beta testów systemu iOS 17.4 mogliśmy się dowiedzieć, jakie Apple wprowadzało do niego nowe funkcje i zmiany. Początkowo pojawiła się wersja beta obejmująca przygotowanie do obsługi zewnętrznych sklepów z aplikacjami w UE, nowe emoji, ulepszenie ochrony przed kradzieżą urządzenia, transkrypcje w Apple Podcasts i nie tylko.

Może Cię zainteresować także: Wszystkie zmiany, które zauważą właściciele iPhone’ów w UE od 6 marca

Następnie Apple ujawniło zabezpieczenia kwantowe (PQ3 )dla iMessage, aktualizację zestawu wskaźników CarPlay, zmianę menu stanu baterii iPhone’a, nowy ekran „witaj” i wiele więcej, które są również dostępne pod iOS 17.4.

Kiedy zatem Apple udostępni dla wszystkich iOS 17.4?

iOS 17.4 będzie dostępny dla wszystkich użytkowników 6 marca 2024 roku lub wcześniej. Pojawienie się uaktualnienia na początku marca wynika z terminu wyznaczonego na 6 marca w ramach unijnej ustawy o rynkach cyfrowych DMA.

Ponieważ Apple jest obecnie w fazie czwartej wersji beta systemu iOS 17.4, może dostarczyć kandydata do wydania w tygodniu rozpoczynającym się 26 lutego, a oficjalna premiera może zostać zaplanowana w tygodniu rozpoczynającym się 4 marca (między 4 a 6 marca 2024 roku).

Poprzednie wydania systemów iOS X.4:

Chociaż ten rok jest inny ze względu na regulacje DMA w Unii Europejskiej, oto daty z ostatnich czterech lata, kiedy Apple wydawało czwarte duże aktualizacje systemu iOS:

Zainstaluj wersję beta systemu iOS 17.4

Jeśli nie chcesz czekać na najnowsze funkcje iPhone’a, możesz bezpłatnie zainstalować publiczną lub deweloperską wersję beta. Pamiętaj jednak, że nie jest to finalna wersja i mogą w niej wystąpić, błędy, które mogą uniemożliwić korzystanie z ważnych funkcji Twojego iPhone’a.

Przeczytaj też:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 9TO5Mac | Apple