Sony z AMERIĄ wspólnie wprowadzają innowacyjne rozwiązania

Sony współpracuje z niemieckim liderem w dziedzinie zintegrowanego sterowania gestami, wprowadzając pierwsze na świecie rozwiązanie bezdotykowe.

Sony i Ameria – sterowanie gestami, pierwsze na świecie rozwiązanie bezdotykowe

Sony Professional Displays & Solutions nawiązało współpracę z liderem zintegrowanej kontroli gestów AMERIA AG w celu stworzenia rewolucyjnego rozwiązania bezdotykowego przeznaczonego do współpracy z każdym profesjonalnym modelem monitora Sony, w tym monitorami profesjonalnymi BRAVIA 4K i najnowszą generacją monitorów Crystal LED. Jako pierwsze kompletne rozwiązanie niewymagające szkła ochronnego, monitory Sony z technologią AMERIA Touchfree Solutions® łączą doskonałą jakość obrazu 4K z płynną obsługą gestów.

➔ ZOBACZ TEŻ: Nowe telewizory BRAVIA z 2024 roku przenoszą kino do domu!

Partnerstwo jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na interaktywne wyświetlacze i Digital Signage w sektorach korporacyjnym, edukacyjnym, detalicznym, produkcyjnym i hotelarskim. Organizacje bardziej niż kiedykolwiek chcą wykorzystywać tę technologię do ułatwiania współpracy i tworzenia spersonalizowanych doświadczeń. Dzięki współpracy z AMERIA, obie firmy mogą zaspokoić potrzeby szerszej, bardziej wymagającej grupy klientów. 

AMERIA to jedyne interaktywne rozwiązanie, które nie wymaga stosowania szkła ochronnego, przez co nie wpływa negatywnie na jakość obrazu i unikalną powłokę Deep Black Non-Glare firmy Sony. Integrując rozwiązania bezdotykowe AMERIA, użytkownicy mogą korzystać z interaktywnych wyświetlaczy bez uszczerbku dla jasnych, kontrastowych ekranów Sony o bogatej kolorystyce i żywych szczegółach.

Po sukcesie pierwszego partnerstwa – i zgodnie z zaangażowaniem Sony w ciągłe innowacje i ulepszenia – Sony i AMERIA są teraz w stanie zaoferować rozwiązania AMERIA Touchfree dla każdego profesjonalnego monitora Sony.

Sony i Ameria – sterowanie gestami, pierwsze na świecie rozwiązanie bezdotykowe
Sony i Ameria – sterowanie gestami, pierwsze na świecie rozwiązanie bezdotykowe

Wyświetlacze Sony z technologią AMERIA Touchfree Solutions zostały po raz pierwszy zaprezentowane na targach ISE 2024 i będą dostępne ponownie w maju na targach DSS Europe oraz w czerwcu na targach InfoComm. Pełną listę partnerów Sony w zakresie sojuszy i technologii można znaleźć na stronie Sojusze profesjonalne w branży audiowizualnej – Sony Pro.

AMERIA Touchfree Solutions® integruje się ze wszystkimi profesjonalnymi modelami monitorów Sony, gwarantując płynną kontrolę gestów i nieskazitelną jakość obrazu w każdym środowisku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Sony | Ameria