FEXOLOTERIA z okazji 5. urodzin Orange Flex!

Orange Flex obchodzi swoje piąte urodziny i z tej okazji zaprasza klientów do FLEXOTERII i urodzinowych promocji.

Urodziny Orange Flex

Subskrypcyjna usługa telekomunikacyjna Orange Flex ma już 5 lat. Z okazji urodzin klienci mogą wziąć udział w loterii (FLEXOLOTERIA), w której można wygrać bony na wakacje, e-bilety na koncerty i vouchery do kina. Flexowicze mogą także kupić taniej słuchawki Samsung, a w aplikacji czekają na nich niespodzianki z oferty Flex. Wszystkie urodzinowe atrakcje startują już jutro, tj. 9 maja 2024 roku. Loteria i promocje w aplikacji Oraneg Flex potrwają 4 tygodnie. 

We FLEXOTERII, która wystartuje 9 maja 2024 roku rano, do zdobycia jest 555 nagród. Do tego co tydzień inna niespodzianka w aplikacji. A w tym tygodniu dodatkowo 50% rabatu na słuchawki Samsung Buds FE.

FLEXOLOTERIA: loteria dla użytkowników Orange Flex

loterii Orange Flex do zdobycia będzie:

  • 5 bonów do serwisu wakacje.pl o wartości 5000 zł
  • 50 voucherów do serwisu eBilet o wartości 500 zł
  • 500 e-kart podarunkowych na dwuosobowy seans filmowy 2D w Cinema City

Aby wziąć udział we FLEXOTERII, należy:

  1. wygenerować w aplikacji mobilnej Orange Flex kod,
  2. wejść na podaną stronę WWW i go zarejestrować.

W każdym tygodniu użytkownik może wygenerować jeden kod, a tym samym łącznie zagrać cztery razy, aby zwiększyć swoją szansę na nagrody. Rejestracja kodów w loterii potrwa do 5 czerwca 2024 roku.

Każdy kod pobrany w aplikacji, oprócz tego, że jest losem w loterii, umożliwia jednocześnie skorzystanie z promocji niespodzianek, obejmujących ofertę Orange Flex. Pierwsza już jutro.

Rabat 50% na słuchawki w Sklepie Flex

Od 9 maja w Sklepie Flex można kupić słuchawki Samsung Buds FE w cenie 239 zł zamiast 479 zł. Aby skorzystać z niższej ceny, należy wygenerować kod w Klubie Flex. Jeden użytkownik może kupić jeden produkt. Liczba produktów objętych promocją jest ograniczona, a akcja potrwa do wyczerpania puli objętej rabatem.

5 lat aplikacji, czyli jak zmieniał się Flex

Z Orange Flex korzysta już ponad 360 tys. klientów. A jak to się zaczęło? Orange Flex zadebiutował 10 maja 2019 roku, a w ofercie było wtedy… aż 10 Planów do wyboru. Co ciekawe, za 35 zł, czyli cenę obecnego Planu 45 GB, użytkownicy mieli wtedy 10 GB, natomiast za 80 zł (obecny najwyższy Plan z opcją internetu bez limitu i trzech dodatkowych SIM-ów) – 100 GB.

5 lat Orange Flex - podsumowanie na infografice
5 lat Orange Flex – podsumowanie na infografice

Większe pakiety internetu to niejedyna zmiana na plus. Przez pięć lat aplikacja Orange Flex wzbogaciła się o wiele funkcji, dzięki którym obecnie użytkownicy mają nieporównanie więcej możliwości.

Najważniejsze zmiany to wprowadzenie kart eSIM, opcji przekazywania GB znajomym, Klubu i Sklepu Flex, internetu UNLMTD oraz zwiększenie liczby dodatkowych bezpłatnych kart SIM lub eSIM z 1 do 3 w zależności od Planu. Tylko w ciągu ostatniego roku  Orange Flex wzbogacił się o:

Orange Flex na wielu urządzeniach jednocześnie

Orange Flex w swoim DNA ma również troskę o środowisko. W 2021 roku zyskał status usługi telekomunikacyjnej neutralnej klimatycznie. Od startu akcji EKO GB w 2020 roku Flex – dzięki swoim użytkownikom – posadził 58.000 m² Lasu Na Zawsze. Dzięki kolejnej edycji 10.000 m² lasów zostanie objęte ochroną.

30 zł na start w Orange Flex

Skorzystaj z naszego kodu polecającego, a dostaniesz 30 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod LUKASZ8U1K przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan. Jeśli aktywujesz plan i zostaniesz w Orange Flex ponad miesiąc, to my również otrzymamy nagrodę zgodną z obecnie obowiązującym cennikiem.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska