TVN Pora na show – nowy kanał FAST w Playerze!

TVN Warner Bros. Discovery stawia na kanały nowej generacji i uruchomił już kolejny – tym razem jest to TVN Pora na show z programami rozrywkowymi.

TVN Pora na show (Marcin Prokop)

Przełomowy ruch TVN Warner Bros. Discovery – uruchomienie kanałów nowej generacji w streamingu – okazał się strzałem w 10. oraz odpowiedzią na potrzeby zarówno użytkowników, jak i reklamodawców. Polski oddział koncernu nie zatrzymuje się i regularnie powiększa swoją ofertę o kolejne. Najnowszy kanał FAST o nazwie TVN Pora na show zadebiutował w sobotę 18 maja 2024 roku w usłudze Player.

Na początku tego roku TVN Warner Bros. Discovery wprowadziło aż 15 kanałów TVN nowej generacji i dokonało rewolucji na lokalnym rynku streamingowym. Kilka tygodni temu do pionierskiej piętnastki dołączył TVN Milionerzy. Teraz pora na kolejne słowo grupy w temacie – TVN Pora na show! Podobnie jak poprzednie, jest on dostępny dla wszystkich użytkowników serwisu. 

TVN Pora na show to kanał obowiązkowy dla wszystkich wielbicieli telewizyjnych emocji. Oferta kanału składa się z najpopularniejszych i najlepszych przedstawicieli z gatunku show i talent show. Od teraz użytkownicy Playera mogą spędzać czas przed ekranem, kibicując zmaganiom uczestników najlepszych programów rozrywkowych, m.in. „Agent Gwiazdy”, „Mam Talent”, „Lego Masters” czy „Masterchef Junior”. Przeżyjmy to jeszcze raz z TVN Pora na Show!

Nowy kanał, podobnie jak wcześniejszych 16, jest dostarczany w ramach usługi FAST (Free Ad Supported Television), która zadebiutowała na światowym rynku streamingowym w ostatnich latach. Pod tą nazwą kryją się właśnie kanały nowej generacji, nadawane przez internet – z ramówką złożoną z popularnych treści. Usługa ta już zrewolucjonizowała przemysł rozrywkowy w USA. Kanały nowej generacji online okazały się idealnym rozwiązaniem dla widzów szukających swoich ulubionych programów czy seriali w każdej chwili i w nieograniczony sposób. Teraz takie miejsce z najlepszymi treściami jest w Playerze, a ulubione seriale i programy widzów TVN Warner Bros. Discovery, znane przede wszystkim ze stacji TVN i innych kanałów otwartych nadawcy (TTV, TVN7, Metro) są dostarczane także za pośrednictwem kanałów nowej generacji.

Kanały nowej generacji (FAST) to bogactwo treści bez opłat ze strony widzów, które mogą być udostępniane i rozwijane dzięki reklamom podmienianym w technologii DAI (Dynamic Ad Insertion). Tym samym stają się kolejnym ważnym elementem biznesowym i okazją do pozyskania nowych klientów.

TVN Pora na show – najnowszy kanał nowej generacji od TVN Warner Bros. Discovery dostępny jest od 18 maja dla każdego bez opłat w Playerze.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TVN Warner Bros. Discovery