2. sezon serii „Żabek i Ropuch” od 31 maja w Apple TV+

Apple TV+ wypuściło zwiastun drugiego sezonu serialu „Żabek i Ropuch”,opartego na książkach nagrodzonych nagrodami Caldecott i Newbery Honor, którego światowa premiera odbędzie się 31 maja 2024 roku

„Żabek i Ropuch” Apple TV+ (2024)

W rolach głównych w serialu Żabek i Ropuch (tyt. oryg. Frog and Toad) występują zdobywca Oscara Nat Faxon i nominowany do nagrody Emmy Kevin Michael Richardson. W nowym sezonie ulubionego serialu powracają także głosy Rona Funchesa, Fortune Feimster, Yvette Nicole Brown, Margaret Cho, Cole’a Escoli i nie tylko.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: „Baśnie braci Grimm: Wariacje” w zupełnie nowym japońskim wydaniu anime

Serwis Apple TV+ wypuścił zwiastun drugiego sezonu uwielbianego serialu animowanego dla dzieci i rodziny, opartego na uwielbianym, czteroksiążkowej serii Arnolda Lobela, nagrodzonego nagrodami Caldecott i Newbery Honor.

Żabek jest żabą. Ropuch to ropucha. Mają wiele wspólnego… ale są też bardzo różni. Żabek i Ropucha to najlepsi przyjaciele, którzy wiedzą, że prawdziwym sekretem przyjaźni jest nie tylko cieszenie się tym, co Was łączy, ale także akceptowanie tego, co Was wyróżnia. Ponieważ nasze różnice czynią nas wyjątkowymi, Żabek i Ropuch świętują to, co czyni ich wyjątkowymi!

Pierwszy sezon został uznany za najlepszy serial telewizyjny roku 2023 według Common Sense i nominowany do nagrody Emmy dla dzieci i rodziny. Zdobywca nagrody Emmy Rob Hoegee („Stillwater”, „Niko i miecz światła”) jest showrunnerem serialu, a studio Titmouse, które zdobyło nagrodę Emmy („Kaczka i gęś”, „Szpieg Harriet”, „The Legend of Vox Machina”) produkuje animację. Producentami wykonawczymi Hoegee są Adrianne Lobel, Adam Lobel i Chris Prynoski z Titmouse („The Legend of Vox Machina”), Shannon Prynoski („Scavengers Reign”), Antonio Canobbio („Digman”) i Ben Kalina („Big Mouth”).

Premiera drugiego sezonu animowanego serialu dla dzieci i rodziny „Żabek i Ropuch” zaplanowana jest na piątek 31 maja 2024 r. w Apple TV+.

Apple TV+ udostępniło zwiastun drugiego sezonu Żabek i Ropuch:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ Press