Orange Flex wprowadza korzystniejsze pakiety raomingu

Od teraz w pakiety roamingu w Orange Flex niższe o kilkadziesiąt złotych w Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii i inne korzyści!

Roaming w Orange Flex - Strefa UE, Strefa Egzotyczna
Roaming w Orange Flex – Strefa UE, Strefa Egzotyczna

Od teraz w Orange Flex za najpopularniejsze pakiety do UE i Wielkiej Brytanii zapłacimy nawet kilkadziesiąt złotych mniej. Można też korzystać z nowego pakietu Tu i Tam działającego w 46 krajach, w tym wielu egzotycznych. Każdy z podstawowych Planów w Orange Flex ma wbudowany pakiet GB do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej – od 6,53 GB do 17,39 GB. Kiedy się skończy, można dokupić dodatkową paczkę internetu, a w nowej ofercie zapłacimy za tę usługę dużo mniej. Obecny cennik pakietów roamingowych w UE, przedstawia się następująco:

 • 1 GB – 9 zł (było 10 zł)
 • 3 GB – 20 zł (było 25 zł)
 • 5 GB – 30 zł (było 40 zł)
 • 10 GB – 50 zł (było 70 zł)

Pakiety GB w UE w nowej ofercie roamingowej są ważne 15 dni. Tyle, ile zwykle potrzeba podczas dwutygodniowej podróży. W UE rozmowy, SMS-y i MMS-y mamy nielimitowane, niezależnie od wybranego planu.

Zobacz też: W Orange Flex możesz wyciągać niewykorzystane GB!

Lepsze ceny na roamingowe pakiety internetu to nie jedyna zaleta subskrypcji Orange Flex. Ponieważ jest to oferta w pełni samoobsługowa, wszystkie pakiety kupimy wygodnie przez aplikację mobilną, również po wylądowaniu w docelowym kraju (nie potrzeba do tego internetu). I najważniejsze – w Orange Flex mamy pełną kontrolę nad zużyciem danych. Korzystamy tylko z pakietu, który wykupiliśmy, i nie da się go niechcący przekroczyć. Dzięki temu rachunek po wakacjach nas nie zaskoczy, jak w przypadku ofert abonamentowych…

Cennik pakietów roamingowych w Orange Flex (w ramach planu subskrypcji i dodatkowe w UE) - stan na 22 lutego 2024 r.
Cennik pakietów roamingowych w Orange Flex (w ramach planu subskrypcji i dodatkowe w UE) – stan na 22 lutego 2024 r.

Pakiety GB do Wielkiej Brytanii i Gibraltaru – w takich cenach jak w UE

Operator zmienił również promocję roamingową do Wielkiej Brytanii. Zamiast dotychczasowego Pakietu UK & Gibraltar z paczkami 0,5 GB (8 zł), 1 GB (12 zł) i 3 GB (29 zł) teraz w Strefie promocji w aplikacji mobilnej Orange Flex znajdziemy Pakiet Brytyjski, w którym można wybierać spośród identycznych opcji jak w wypadku Unii Europejskiej, czyli:

 • 1 GB – 9 zł
 • 3 GB – 20 zł
 • 5 GB – 30 zł
 • 10 GB – 50 zł

Nie zmienia się cennik pakietów na nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y – za 1 dzień zapłacimy wciąż 5 zł, za 7 dni – 15 zł, a za 30 dni – 30 zł.

„Tu i Tam” w Orange Flex – tańszy roaming na świecie

Prawdziwa roamingowa rewolucja objęła 46 krajów z różnych zakątków świata. Dzięki nowemu Pakietowi Tu i Tam można zaopatrzyć się w bardzo przystępne cenowo paczki internetu do następujących krajów: Armenia, Albania, Algieria, Argentyna, Australia, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Chile, Chiny, Czarnogóra, Egipt, Filipiny, Hong Kong, Indie, Indonezja, Izrael, Japonia, Jordania, Kambodża, Kanada, Katar, Kolumbia, Korea Południowa, Kosowo, Kostaryka, Macedonia Północna, Malezja, Maroko, Mauritius, Meksyk, Mołdawia, Nowa Zelandia, Oman, Republika Południowej Afryki, Senegal, Serbia, Singapur, Sri Lanka, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Tajlandia, Tunezja, Turcja, Wietnam, Wybrzeże Kości Słoniowej, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Dostępne pakiety:

 • 2 GB na 2 dni – 20 zł
 • 5 GB na 5 dni – 40 zł
 • 10 GB na 15 dni – 80 zł

Dla porównania – w dotychczasowej Strefie Standardowej, do której należały np. Egipt, Szwajcaria, Turcja czy Tajlandia, za 0,5 GB trzeba było zapłacić 125 zł, a w Strefie Egzotycznej, obejmującej m.in. Indie, Maroko, Tunezję czy Zanzibar, wykupienie pakietu 0,5 GB wiązało się z kosztem 500 zł.

30 zł na start w Orange Flex

Skorzystaj z naszego kodu polecającego, a dostaniesz 30 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod LUKASZ8U1K przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan. Jeśli aktywujesz plan i zostaniesz w Orange Flex ponad miesiąc, to my również otrzymamy nagrodę zgodną z obecnie obowiązującym cennikiem.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Biuro prasowe Orange