eSIM dla Apple Watcha w Orange Flex

Orange Flex uruchomiło eSIM – wirtualną kartę dla urządzeń Apple Watch serii 3,4 i 5 GPS + Cellular.

eSIM w Orange Flex

Oznacza to, że ten sam numer telefonu będzie działał zarówno w zegarku Apple Watch jak i w iPhonie. W aplikacji Orange Flex z dodatkowej karty SIM (w tym eSIM dla Apple Watcha) skorzystasz całkowicie za darmo.

Aktywacji eSIM w Apple Watch można dokonać na dwa sposoby:

  • poprzez wybór dodatkowej karty SIM w Moim profilu na koncie w aplikacji Orange Flex
  • w aplikacji Watch, gdzie należy wybrać kategorię Sieć komórkowa, a następnie Konfiguruj sieć komórkową.

Obecnie usługa wirtualnej karty eSIM jest dostępna tylko w Orange. a klienci korzystający z oferty na abonament mogą aktywować eSIM w pomarańczowej sieci już od roku.

Poniżej możesz zobaczyć, jak wygląda aktywacja w kolejnych krokach.

Fani technologicznych nowinek na pewno docenią tę funkcję. Uruchomienie wirtualnej karty SIM z tym samym numerem telefonu w Apple Watchy i w iPhonie pozwala korzystać z tego urządzenia, które w danej chwili masz pod ręką.

To bardzo przydatna opcja dla osób, które cenią sobie komfort i chcą być w kontakcie zawsze i wszędzie, nawet z dala od swojego iPhone’a, np. podczas treningu, Apple Watch z eSIM poradzi sobie ze streamowaniem muzyki (w ramach Music Pass aktywowanego na głównym koncie – bez zużywania pakietu danych), wyznaczaniem trasy i nawigowaniem, odświeżaniem informacji na temat pogody, dostarczaniem newsów oraz odbieraniem powiadomień z zainstalowanych aplikacji w czasie rzeczywistym.

Może Cię zainteresować także:

Apple Watch Series 4 z eSIM dostępny w sieci Orange Polska

źródło: informacja prasowa