W Orange Flex możesz wyciągać niewykorzystane GB!

Użytkownicy Orange Flex mogą już korzystać z nowej funkcji Sejf GB w aplikacji mobilnej — dzięki temu mogą odzyskać niewykorzystane gigabajty przez pół roku!

Sejf GB w Orange Flex

Od teraz w Orange Flex niewykorzystane GB w danym okresie rozliczeniowym nie przepadają, ale trafiają do Sejfu GB. Można je wykorzystać w dowolnym momencie, w ciągu 6 miesięcy. Co trzeba zrobić, aby przesłać niewykorzystane gigabajty do Sejfu? Nic nie trzeba robić — gigabajty, których nie użyjesz w danym okresie rozliczeniowym przeniosą się automatycznie w momencie odnowienia planu.

Przeczytaj też: Dlaczego Orange Flex to ekologiczna oferta komórkowa?

Jeśli na koniec okresu rozliczeniowego zostaną Ci niewykorzystane GB z pakietu danych dostępnego w ramach Planu lub/i dodatkowe pakiety danych zakupione w aplikacji Orange Flex, to nie musisz się już martwić, że przepadną. Zamiast tego trafią do Sejfu GB, gdzie utworzy się z nich skrytka.

Jeżeli w kolejnych miesiącach zabraknie Ci internetu, będziesz mógł sięgnąć do Sejfu i wypłacić swoje GB. Masz na to 6 miesięcy, datę ważności każdej skrytki sprawdzisz w aplikacji.

Do Sejfu GB nie trafiają gigabajty:

  • otrzymane od innych użytkowników Orange Flex w ramach usługi Przekaż GB,
  • wypłacone z Sejfu GB w poprzednim okresie rozliczeniowym,
  • pochodzące z kodów promocyjnych.

Ile GB można wypłacić i jak je wykorzystać?

Wyjmujesz z Sejfu tyle GB, ile potrzebujesz, wtedy, kiedy potrzebujesz:

  • minimalna kwota jednorazowej wypłaty wynosi 0,01 GB,
  • maksymalna – wszystkie GB zgromadzone w Sejfie GB.
Sejf GB w aplikacji Orange Flex
Sejf GB w aplikacji Orange Flex

W pierwszej kolejności będą wykorzystywane GB z najstarszej Skrytki GB. Wypłacone z Sejfu gigabajty możesz wykorzystać na terenie Polski do końca obowiązującego okresu rozliczeniowego. Nie zwiększają one limitu GB do wykorzystania w roamingu UE. Gigabajtów z Sejfu nie można przekazać w ramach usług EKO GB ani przesłać innemu użytkownikowi Flexa.

Szczegółowe zasady działania Sejfu GB można znaleźć w Regulaminie promocji „Sejf GB”.

Orange Flex to oferta komórkowa całkowicie dostępna w aplikacji. Bardziej elastyczna niż abonament, prostsza niż oferta na kartę. Łatwo przenosisz numer, a Plan zmieniasz wtedy, kiedy potrzebujesz – nawet raz na miesiąc. Zapominasz o długich umowach i okresach wypowiedzenia. A do tego masz GB i rozmowy bez limitu, 5G oraz eSIM.

30 zł na start w Orange Flex

Skorzystaj z naszego kodu polecającego, a dostaniesz 30 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod LUKASZ8U1K przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan. Jeśli aktywujesz plan i zostaniesz w Orange Flex ponad miesiąc, to my również otrzymamy nagrodę zgodną z obecnie obowiązującym cennikiem.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Flex