CMF Phone 1 może być znacznie tańszy niż budżetowy Nothing Phone

CMF Phone 1 zapewne będzie tańszy niż obecne budżetowe modele Nothing, a jego cena początkowa będzie wynosić około 140 USD.

Nieoficjalny render CMF Phone 1
Nieoficjalny render CMF Phone 1 | fot. 91mobiles

Według doniesień telefon CMF by Nothing Phone 1 będzie miał 6,5-calowy wyświetlacz ze szkłem Gorilla Glass, pojedynczy tylny aparat i układ MediaTek Dimensity 5G SoC. Prawdopodobnie będzie działać na wersji Nothing OS, która nie posiada wszystkich funkcji systemu operacyjnego w modelach z wyższej półki. Nowy wyciek właśnie ujawnił szczegóły dotyczące nadchodzącego telefonu CMF by Nothing, który może być tańszy niż zwykłe budżetowe modele Nothing.

Submarka CMF firmy Nothing od czasu swojego debiutu nie była zbyt widoczna, koncentrując się na niedrogich akcesoriach, takich jak smartwatch i słuchawki douszne. Teraz wygląda na to, że firma przygotowuje się do wejścia na rynek smartfonów, a nowy model CMF Phone 1 ma zostać wprowadzony na rynek jeszcze w tym roku.

Serwis 91mobiles donosi, że następny telefon CMF by Nothing będzie nosił nazwę CMF Phone 1. Mówi się, że będzie miał plastikową obudowę i będzie dostępny w trzech kolorach: czarnym, białym i pomarańczowym.

To urządzenie może nie wywołać wielkiego szumu, ale jeśli najnowsze doniesienie się potwierdzi, cena może być hitem. Cena detaliczna CMF Phone 1 ma wynosić około 12.000 INR, czyli około 140 dolarów (561 zł).

W porównaniu do Nothing Phone 2a, którego cena detaliczna wynosi 349 dolarów, wygląda na to, że CMF Phone 1 będzie tańszą opcją dla początkujących, plasującą się o poziom niżej od najnowszej budżetowej oferty Nothing.

Krążą plotki, że CMF Phone 1 będzie wyposażony w przyzwoity wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala i szkło Gorilla Glass dla ochrony. Z tyłu podobno znajduje się pojedynczy aparat, ale szczegóły na temat kamer są na razie owiane tajemnicą.

Pod maską CMF Phone 1 może być wyposażony w chipset MediaTek Dimensity 5G. Plotki głoszą także, że będzie wyposażony w akumulator o pojemności 5000 mAh, który obsługuje szybkie ładowanie o mocy 33 W.

Wyciek sugeruje również, że na telefonie może działać uproszczona wersja systemu operacyjnego Nothing OS, więc nie spodziewaj się wszystkich bajerów. Ale przynajmniej z raportu wynika, że ​​submarka obiecuje trzy lata aktualizacji oprogramowania i cztery lata poprawek bezpieczeństwa.

Wszystko opiera się na przeciekach, więc wielu rzeczy nadal nie wiemy na pewno. Rzeczywisty wygląd może mieć duże znaczenie dla osób decydujących o tym, czy będą chciały kupić ten telefon.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 91mobiles | Android Central