Od dziś w Orange Flex kupisz plan roczny!

Użytkownicy Orange Flex od dzisiaj mogą wykupić roczny plan 45 GB/miesiąc, otrzymując 12 miesięcy w cenie 10!

Subskrypcja roczna w Orange Flex Plan 45 GB/mies. za 350 zł
Subskrypcja roczna w Orange Flex Plan 45 GB/mies. za 350 zł

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami operatora, od poniedziałku 22 kwietnia 2024 roku zmienia się cennik usług Orange Flex. Wśród najważniejszych zmian są: likwidacja najtańszego planu 30 GB za 30 zł oraz wprowadzenie nowej opcji subskrypcji rocznej dla planu 45 GB w cenie 350 zł, czyli w przeliczeniu wychodzi 29,17 zł za miesiąc. Co ważne, Plan w Orange Flex można zmienić tylko raz w miesiącu, a w przypadku subskrypcji rocznej, po 12 miesiącach.

Co z użytkownikami, którzy do tej pory korzystali z wycofanego właśnie z Planu 30 GB?

Takie osoby otrzymały od operatora wiadomość e-mail z propozycją przejścia na Plan 45 GB (35 zł/mies.), w którym za 5 zł więcej zyskają aż 15 GB. Ci, którzy zgodzili się na zmianę Planu 30 GB na 45 GB, w pierwszym miesiącu zapłacą 30 zł tak jak dotychczas, a dodatkowe 15 GB dostaną w prezencie. Dopiero od kolejnego miesiąca rozliczeniowego zostanie pobrana nowa opłata 35 zł. Chyba, że wykupią Plan 45 GB/mies. z płatnością za rok z góry! Wtedy mogą zyskać 2 miesiące w prezencie, niż gdyby płacili co miesiąc 35 zł.

W razie niewyrażenia zgody na proponowaną zmianę Plan 30 GB zostanie zawieszony, ale użytkownik nie traci swojego numeru. Przez kolejne 6 miesięcy będzie można wybrać dowolny Plan z oferty i ponownie aktywować Orange Flex.

Od teraz Plan 0 GB za 15 zł, który można kupić dla dodatkowych numerów w ramach Strefy kart SIM, będzie działał z 5G w Orange, czyli wszystkie plany obsługują już nowy standard łączności. Jak skorzystać z internetu w tym planie? Wystarczy, że inny użytkownik prześle na taki numer kilka GB w ramach usługi „Transfer GB”.

Od 22 kwietnia 2024 roku nie kupimy już Planu 30 GB za 30 zł. W ofercie Orange Flex pozostaną 3 Plany (w tym jeden z opcją płatności za rok z góry):

  • 45 GB za 35 zł
  • 45 GB za 29,17 zł/mies. przy jednorazowej płatności za rok w cenie 350 zł
  • 80 GB za 50 zł
  • 150 GB za 80 zł
Subskrypcja roczna w Orange Flex Plan 45 GB/mies. za 350 zł

Co dostajemy w ramach Planu 45 GB w Orange Flex?

Warto przypomnieć, że w ramach planu 45 GB/mies. (także w przypadku wykupienia planu za rok z góry), użytkownicy otrzymują dostęp do sieci 5G w zasięgu Orange, 7,61 GB w roamingu w UE, 45 GB do wykorzystania na terenie Polski, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu UE, a także social media bez limitu GB w kraju w ramach zawartej opcji Social Pass. Dodatkowo można korzystać z drugiej karty SIM lub eSIM z tym samym numerem do tabletu, smartwatcha lub drugiego telefonu.

Opcjonalna usługa UNLMTD: internet bez limitu umożliwia z kolei wykupienie nielimitowanego dostępu do internetu mobilnego na 7 dni za 15 zł lub 30 dni za 45 zł.

Opcja Social Pass umożliwia skorzystania z najpopularniejszych social mediów i komunikatorów bez pomniejszania pakietu GB – i w przeglądarce, i w apkach dla serwisów: Tik Tok, Facebook, Instagram, Snapchat, Messenger, WhatsApp, Viber, Pinterest, Twitter, newonce, ParrotOne i Telegram.

Nowy cennik Orange Flex, obowiązujący od 22 kwietnia 2024 roku:

Cennik planów Orange Flex od 22 kwietnia 2024 r.
Cennik planów Orange Flex od 22 kwietnia 2024 r.

Jak skorzystać z subskrypcji rocznej w Orange Flex?

  • Wybierasz Plan 45 GB na najbliższy rok w aplikacji mobilnej Orange Flex.
  • Płacisz jednorazowo 350 zł i zyskujesz 12 miesięcy usługi w cenie 10 – czyli 29,17 zł za miesiąc.

Oznacza, to, że miesiąc korzystania z Flexa kosztuje wówczas 29,17 zł, czyli jeszcze mniej niż we właśnie wycofywanym Planie 30 GB, a za to z większą paczką gigabajtów.

Opłata za plan roczny pobierana jest w dniu, w którym kończy się obecnie trwający plan. A dopiero pod koniec wykupionej subskrypcji można zdecydować, z jakiej dalej chcesz korzystać opcji.

30 zł na start w Orange Flex

Skorzystaj z naszego kodu polecającego, a dostaniesz 30 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod LUKASZ8U1K przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan. Jeśli aktywujesz plan i zostaniesz w Orange Flex ponad miesiąc, to my również otrzymamy nagrodę zgodną z obecnie obowiązującym cennikiem.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Flex