Zobacz nowy zwiastun 2. sezonu „Wiedźmina”

Geralt walczy z gigantycznymi potworami, a Jaskier zaprzyjaźnia się ze szczurami w nowym zwiastunie drugiego sezonu „Wiedźmina” od Netfliksa!

Serwis Netflix opublikował nowy zwiastun drugiego sezonu Wiedźmina, dający najlepsze spojrzenie na potwory, magię i chaos, które czekają Geralta z Rivii (Henry Cavill), Ciri (Freya Allan) i Yennefer z Vengerbergu (Anya Chalotra), gdy serial pojawi się Netflix 17 grudnia.

Nowy zwiastun opowiada znacznie więcej o tym, czego można się spodziewać po nadchodzącym drugim sezonie, w tym o zbliżającej się wojnie z Imperium Nilfgaardu, szkoleniu Ciri na wiedźminkę, zwyczajowym polowaniu na potwory Geralta i długo oczekiwanym powrocie ulubionego barda Jaskiera (Joey Batey).

To także najnowsza salwa marketingowego bombardowania Netflixa, która do tej pory obejmowała zwiastun, krótkie klipy, filmy zza kulis, krótkie dowcipy na Twitterze i ogłoszenie daty premiery. Nic dziwnego, że Netflix idzie na całość w drugim sezonie Wiedźminapierwszy sezon był jednym z najpopularniejszych seriali w historii serwisu (nawet jeśli od tego czasu wyprzedziły go inne seriale, takie jak Bridgerton i Squid Game).

Rozszerzony wszechświat Wiedźmina również nie kończy się wraz z 2. sezonem 2 – Netflix wypuścił już prequelowy film anime, Wiedźmin: Zmora wilka, i ogłosił trzeci sezon głównej serii, drugi film anime i rodzinną serię osadzoną w świecie serialu.

źródło: Netflix Polska