Więcej materiałów z drugiego sezonu „Wiedźmina”

Netflix opublikował dziś dwa klipy zapowiadające drugi sezon serialu „Wiedźmin”, który zadebiutuje 17 grudnia 2021 roku.

Podczas wydarzenia Tudum dla fanów Netfliksa na koniec pozostawiono czas dla Geralta z Rivii. Nadchodzący drugi sezon Wiedźmina był ważną obecnością na wielkiej prezentacji streamera. Fani mogli sprawdzić parę bardzo krótkich zajawek, które dały dobry wgląd w to, jak wygląda życie na kontynencie, a w szczególności czego możemy oczekiwać od Ciri.

Dodatkowo, po raz pierwszy ujrzeliśmy prequelową serię Blood Origin z zakulisową wycieczką po planie i zwiastunem, który zawiera również nowe materiały z nadchodzącego sezonu.

Pierwszy sezon serialu Wiedźmin (tyt. oryg. The Witcher) zadebiutował w 2019 roku i stał się wielkim hitem platformy, która twierdzi, że był to jego najchętniej oglądany pierwszy sezon. Powstanie drugiego sezonu było nieuniknione — pierwszy zwiastun mogliśmy obejrzeć już w lipcu — ale Netflix zamienia również świat Geralta w wielką franczyzę. Obejmuje to dwa prequele: film anime i serial aktorski z udziałem Michelle Yeoh.

Drugi sezon Wiedźmina ma trafić do serwisu Netflix 17 grudnia 2021 roku.

Będzie 3. sezon „Wiedźmina”, drugi film anime oraz serial dla dzieci

Netflix potwierdził, że zrobi trzeci sezon Wiedźmina. Nie udostępniono żadnych innych szczegółów, więc nie wiemy, kiedy możemy się go spodziewać. Netflix zapowiedział również, że będzie kontynuował tworzenia kolejnych historii Wiedźmina ľ drugi film anime i, co zaskakujące, serię przeznaczoną dla dzieci i rodzin.

Podczas wydarzenia Netflix udostępnił także nowe klipy z drugiego sezonu oraz materiały zakulisowe z nadchodzącej serię prequeli z udziałem aktorów na żywo.

Nowa zawartość dołącza do pierwszego spinoffa anime, wydanego w sierpniu Wiedźmin: Zmora wilka, oraz niezwykle popularnego pierwszego sezonu Wiedźmina.

Seriale i filmy mogą również podtrzymać ponowne zainteresowanie przebojową serią gier, która wkrótce może mieć swój własny wielki moment, bowiem trwają prace nad aktualizacją Wiedźmina 3, a studio CD Projekt Red być może wyda ją pod koniec 2021 roku.

źródło: Netflix