Serial „Sunny” zadebiutuje 10 lipca na Apple TV+

„Sunny” to 10-odcinkowy thriller kryminalny z motywem mrocznego komiksu, w którym główną rolę gra Rashida Jones.

„Sunny” serial Apple TV+ (2024)

Serwis Apple TV+ ogłosił, że Sunny będzie miał światową premierę z dwoma pierwszymi odcinkami w środę 10 lipca 2024 roku, a kolejne odcinki będą pojawiać się w każdą środę do 4 września 2024 roku. Stworzony przez Katie Robbins („The Affair”, „The Last Tycoon”), która jest także showrunnerką oraz producentkę wykonawczą i reżyserkę Lucy Tcherniak („Station Eleven”, „The End of the F***ing World”).

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: „M3GAN” ta komedia o zabójczych robotach została stworzona, by zachwycać

W Sunny występuje nominowana do nagrody Emmy, wielojęzyczna Rashida Jones („On the Rocks”, „The Other Black Girl”, „Quincy”), która jest także producentem wykonawczym, a także Hidetoshi Nishijima, Joanna Sotomura, Judy Ongg , You i Jun Kunimura.

W Sunny Jones gra Suzie, Amerykankę mieszkającą w Kioto w Japonii, której życie wywraca się do góry nogami, gdy jej mąż i syn znikają podczas tajemniczego wypadku lotniczego. W ramach pocieszenia kobieta dostaje robota domowego nowej generacji o imieniu Sunny, wyprodukowanego przez firmę elektroniczną męża. Chociaż na początku Suzie jest urażona próbami Sunny wypełnienia pustki w jej życiu, stopniowo nawiązuje się między nimi nieoczekiwana przyjaźń. Razem odkrywają mroczną prawdę o tym, co naprawdę przydarzyło się rodzinie Suzie i niebezpiecznie wplątują się w świat, o istnieniu którego Suzie nie miała pojęcia.

Serial powstał na podstawie książki „Mroczny podręcznik” autorstwa wielokrotnie nagradzanego irlandzkiego pisarza Colina O’Sullivana, mieszkającego w Japonii.

„Sunny” to druga współpraca Apple, A24 i Jones po światowej premierze uznanego filmu Sofii Coppoli „On the Rocks”. Jones zagrała także niedawno w cieszącym się dużym powodzeniem serialu Apple Silos, opartym na bestsellerowej trylogii dystopijnych powieści Hugh Howeya według „New York Timesa”.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Tv+ Press