Nowy zwiastun filmu animowanego „Wiedźmin: Zmora wilka”

Zwiastun spinoffu anime pt. „Wiedźmina: Zmora wilka” zachęca momentami z polowaniem na potwory – tytuł zadebiutuje 23 sierpnia na Netfliksie.

„Wiedźmin: Zmora wilka„ (film anime, Netflix, 2021 r.)

Animowany film Wiedźmin: Zmora wilka już za kilka dni będzie dostępny w serwisie Netflix, a nowy pełnometrażowy zwiastun pokazuje znacznie więcej epickich walk z potworami i charyzmatycznego bohatera, mentora Geralta – Vesemira.

Akcja filmu rozgrywa się przed wydarzeniami z serialu aktorskiego i będzie starała się wyjaśnić więcej o świecie Wiedźmina, w tym – jak powstają magicznie zmutowani łowcy potworów. Zapewni także przydatną historię o Vesemirze, który ma pojawić się w nadchodzącym drugim sezonie serialu, który pojawi się już w grudniu.

Nowy zwiastun spinoffu anime pokazuje również znacznie więcej rozszerzonego uniwersum Wiedźmina oraz kilka dość imponująco wyglądających scen walki i efektów, które byłyby znacznie trudniejsze do osiągnięcia w serii akcji na żywo.

Kwang Il Han, dyrektor Studio Mir, powiedział w rozmowie z The Verge, że jedną z zalet animowanego formatu było umożliwienie wiedźminom noszenia swoich kultowych podwójnych ostrzy: „Aktorzy mieli trudności z noszeniem wielu mieczy jednocześnie, ponieważ były one zbyt ciężkie, więc nosili tylko jeden miecz na raz” – mówi. „W anime nie mamy tych ograniczeń”.

Nowy zwiastun jest już drugim zwiastunem wydanym w zeszłym miesiącu i pojawia się zaledwie kilka tygodni przed debiutem filmu animowanego 23 sierpnia 2021 roku.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: The Verge