„Spadek” z Janem Peszkiem i Maciejem Stuhrem wkrótce w Netflixie

„Spadek” w reżyserii Sylwestra Jakimowa to komedia o losach skłóconych członków rodziny, którzy będą mieli szansę odbudować utracone więzi, ale – przede wszystkim – wzbogacić się o niemały majątek.

„Spadek” Netflix

W rolę bohatera całego zamieszania, wuja Władysława, wcieli się Jan Peszek, którego po raz pierwszy będzie można oglądać w produkcji oryginalnej Netflixa. Gdy w wyniku nagłego wypadku umiera ekscentryczny milioner, jego rodzina zbiera się, aby wysłuchać ostatniej woli zmarłego. Każdy z nich ma jeden cel – chce zdobyć jak największą część spadku.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowy, mroczny miniserial „Reniferek” Netflixa o komiku i jego prześladowcy

Splot wydarzeń prowadzi ich do tajemniczej willi, pełnej ukrytych pokoi, korytarzy i sekretów przeszłości. Skonfliktowani krewni nie wiedzą jednak, że wuj – wynalazca i miłośnik quizów – specjalnie dla nich w swojej posiadłości przygotował kilka niespodzianek. W czasie rozwiązywania łamigłówek, członkowie rodziny przejdą przez jeszcze jeden, największy test – współpracy z odzyskanymi najbliższymi.

W rolach członków rodziny wystąpią m.in. Maciej Stuhr, Joanna Trzepiecińska oraz Mateusz Król. W filmie zobaczymy również Gabrielę Muskałę, Piotra Packa, Piotra Polaka, Adama Ferencego, Franka Słomińskiego i Józefinę Karnkowską.

Za reżyserię odpowiada Sylwester Jakimow, natomiast scenariusz filmu przygotował Łukasz Sychowicz. Spadek to kolejny tytuł Netflixa wyprodukowany przez Orphan Studio wraz z Jerzym Dzięgielewskim, Pawłem Hebą, Maciejem Sojką i Romanem Szczepanikiem. 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix