Zdjęcie z okładki magazynu „Surfer’s Journal” zrobione iPhone’em

Prezes firmy Apple Tim Cook zaprezentował najnowszą okładkę magazynu „Surfer’s Journal”, na której wykorzystano zdjęcia zrobione za pomocą najnowszego iPhone’a.

Okładka magazynu Surfer's Journal zrobiona iPhone'em

Zdjęcie z okładki magazynu Surfer’s Journal zostało zrobione za pomocą iPhone’a przez fotografa Zaka Noyle’a. Na zdjęciu znajduje się Mikey Wright w surferskiej ewolucji zawieszony w konstelacji błyszczącej morskiej piany i jasnego nieba.

Dyrektor artystyczny Surfer’s Journal Jim Newitt wyjaśnił, że jest to uniwersalny obraz, który przemawia do wszystkich i przedstawiają coś niezaprzeczalnego.

Oprócz okładki Surfer’s Journal ostatnia strona (plecki) zostały również sfotografowane iPhone’em, które zostało zrobione przez DJ Marshalla podczas solowego show Barry’ego McGee w Santa Barbara i przedstawia stosy desek surfingowych.


Na Twitterze Tim Cook pochwalił zdjęciem z okładki pisząc, że Noyle oddaje kunszt i atletyzm surfingu, sprawiając, że ​​chcemy złapać własną falę…

To nie pierwszy raz, gdy iPhone, był narzędziem do robienia zdjęć czy nagrywania filmów, przeczytaj także poniższe:

źródło: 9TO5Mac

Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj