Okładkę albumu „ye” Kanye West zrobił swoim iPhone’em

Najnowszy album Kanye Westa pod tytułem „ye” ma bardzo prostą okładkę, jak się okazuje artysta zrobił ją w ostatniej chwili na swoim iPhone’ie.

Okłądka albumu „ye” Kenye West
Okładka albumu „ye” Kenye West zrobiona iPhone’em

Raper Kanye West wydał przedwczoraj swój ósmy album studyjny zatytułowany „ye”. Okładka najnowszej płyty jest dość niezwykła, ponieważ została zrobiona przez samego Kanye’ego w drodze na odsłuch albumu. Artysta wykorzystał do tego celu swojego iPhone’a.

Obraz na okładce przedstawia zachmurzony krajobraz z ośnieżonymi górami. Na samym środku West odręcznie napisał zielonym kolorem: I hate being Bi-Polar I’ts aweesome, co oznacza w wolnym tłumaczeniu: Nienawidzę być bipolarny, to jest niesamowite.

Żona Kanye Westa, Kim Kardashian, podzieliła się informacją na temat powstania okładki na swoim profilu na Twitterze:

Oczywiście treść tweeta odnosi się do podróży Kanye’a na odsłuch „ye” w Jackson Hole, Wyoming, w dniu 24 maja 2018 roku, w którym wzięli udział przedstawiciele branży i mediów. Najwyraźniej West zrobił okładkę albumu w drodze do Wyoming.

KiM Kardashian West mocno kibicuje mężowi i dzisiaj udostępniła także grafikę od TeamKenyeDaily, na której widać, że album jest na pierwszym miejscu w iTunesoe, w 41 krajach na świecie, (w tym w Polsce).