Amazfit Helio Ring pojawi się 15 maja w cenie 300 dolarów!

Helio Ring zadebiutował na targach CES 2024 i zyskał duże zainteresowanie jako jeden z niewielu fizycznych konkurentów prezentowanego pierścienia Oura.

Amazfit Helio Ring

Rynek inteligentnych pierścieni zaczyna się rozwijać, gdy firmy zdają sobie sprawę, że istnieje zapotrzebowanie. Najnowszą firmą, która ogłosiła nadchodzące wydanie, jest Zepp, która wprowadza na rynek Amazfit Helio Ring w cenach od 300 dolarów. Pierścionek wykonany jest ze stopu tytanu, uznawanego za bezpieczny dla skóry. Ma kilka czujników do pomiaru niektórych parametrów życiowych, takich jak tętno. Co więcej, idealnie nadaje się do monitorowania snu, ponieważ zajmuje niewiele miejsca i zapewnia wygodę podczas zasypiania.

Zepp zauważa, że Amazfit Helio Ring „osiąga swój pełny potencjał” w połączeniu ze smartwatchem Amazfit. Najwyraźniej aplikacja firmy łączy informacje z obu urządzeń i pobiera dane dotyczące regeneracji z pierścienia, jednocześnie pobierając informacje o ćwiczeniach z zegarka.

Jest to interesujące podejście, biorąc pod uwagę, że większość chciałaby nosić inteligentny pierścionek, aby wyeliminować potrzebę noszenia smartwatcha na nadgarstku. Noszenie obu wydaje się sprzeczne z intuicją, ponieważ można oczekiwać, że jeden lub drugi będzie mierzył wszystkie parametry życiowe w razie potrzeby.

Amazfit Helio Ring pojawi się na rynku 15 maja 2024 roku. Zadebiutuje w cenie 300 dolarów (ok. 1220 zł), choć użytkownicy będą mogli obniżyć tę cenę o połowę, łącząc pierścień z Amazfit T-Rex Ultra lub Amazfit Cheetah Pro.

Na początku Helio Ring nie będzie dostępny we wszystkich rozmiarach. Według firmy wraz ze wzrostem zapasów dostępnych będzie więcej rozmiarów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 9TO5Google