Te gry mobilne trafią do Netflix Gry w 2024 roku

Serwis streamingowy Netflix ujawnił pierwsze tytuły gier mobilnych, które dołączą do jego biblioteki w przyszłym roku.

Netflix Games (Netflix Gry)

Na około dwa tygodnie przed końcem 2023 roku Netflix zdecydował, że nadszedł czas, aby podzielić się szczegółami na temat tego, co czeka osoby zainteresowane częścią usługi Netflix Gry. Jak część z Was zapewne już wie (choć niewielu), Netflix zaczął oferować swoim abonentom bezpłatne gry mobilne dwa lata temu.

Przez cały 2023 rok firma zajmująca się streamingiem dodała do swojej stale powiększanej biblioteki aż 40 gier, w tym Grand Theft Auto Trilogy – The Definitive Edition (dostępna jutro), Football Manager 24 Mobile i Storyteller

Ponadto Netflix kupił kilku znanych niezależnych deweloperów, aby pomóc w rozszerzeniu portfolio gier mobilnych. Jednym z takich studiów jest Night School, twórca Oxenfree II: Lost Signals, oraz Boss Fight Entertainment, studio, które stworzyło Netflix Stories: Love is Blind.

Do końca tego roku w ramach każdego członkostwa Netflix będzie dostępnych 86 gier, bez reklam, zakupów i dodatkowych opłat. Według Netflixa w przygotowaniu jest obecnie co najmniej 90 kolejnych tytułów gier, które w nadchodzących miesiącach mają zostać dodane do biblioteki serwisu Netflix Gry (Netflix Games).

Dzisiaj ujawniono cztery gry, które dołączą do biblioteki Netflixa i są one zupełnie inne: Cozy Grove: Camp Spirit, FashionVerse, Game Dev Tycoon i Sonic Mania Plus. Ta ostatnia będzie dostępna wyłącznie w Netflix Gry i po raz pierwszy na urządzeniach mobilnych.

Więcej gier, które pojawią się w 2024 roku to między innymi: Braid, Anniversary Edition (30 kwietnia), Chicken Run: Eggstraction, The Dragon Prince: Xadia, Dumb Ways to Survive, Hades, Harmonium: The Musical, Katana Zero, Money Heist: Ultimate Choice (4 stycznia), Monument Valley (1. i 2. część), Netflix Stories: Virgin River, Paper Trail i The Rise of the Golden Idol.

Jeśli chodzi o bardziej ekscytujące wieści, Netflix potwierdził, że pracuje nad wprowadzeniem do swojej biblioteki gry Rebel Moon opracowanej przez Super Evil Megacorp wraz z grą osadzoną w uniwersum Squid Game.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix | Phone Arena