Zobacz zwiastun „Algorytmu miłości” – parodii nie tylko na reality tv

Nowy serial komediowy Twórców „The Ofiice PL” zatytułowany „Algorytm miłości” zadebiutuje 22 maja na CANAL+ online.

Serial komediowy „Algorytm miłości” (CANAL+ 2024)

Wszyscy oglądają programy reality, ale wstydzą się przyznać, że robią to dla przyjemności. Nowa produkcja CANAL+ to kumulacja wszystkich dramatów, absurdalnych czelendży, łzawych wyznań i brutalnej rywalizacji. Uczestnicy serialowej parodii komediowej Algorytm miłości pokazują, że są gotowi na wszystko. Los oddali w ręce sztucznej inteligencji, by znaleźć idealnie dopasowaną miłość i zgarnąć wygraną – tylko ile można zrobić dla zasięgów, fejmu i kasy?

Nowy serial twórców EMIGRACJI XD i THE OFFICE PL to nie tylko parodia na reality, ale na cały entertainment i masową kulturę – celebrytów, influencerów, feministki, tradewives, kryptowaluciarzy, nepobabies, przeskalowane ideologie i pseudo-religijność.

Widzowie kochają programy typu bikini reality, ponieważ miłosne przygody i życiowe przemyślenia ich bohaterów wywołują w nas rozbawienie, szok i niedowierzanie. To właśnie tu, jak w szkle powiększającym, odbijają się wszystkie pragnienia i klisze kultury masowej. Takim tropem kierowaliśmy się reżyserując Algorytm miłości, dokładając coraz większy strach przed sztuczną inteligencją. Żonglujemy stereotypami i parodią taniej i prostej telewizji. Jesteśmy przekonani, że taka formuła wciągnie widzów i dostarczy im solidnej dawki rozrywki 

— mówią Aleksander Pietrzak i Michał Tylka, reżyserowie serialu

Kilkunastu uczestników podejmuje się udziału w programie ALGORYTM MIŁOŚCI. Show miało być kręcone w słonecznej Hiszpanii, jednak ze względu na skandal z poprzedniego sezonu i ograniczenia budżetowe, zamiast zagranicznych plaż czeka na nich willa pod Warszawą.

Kadr z serialu „Algorytm miłości”
Kadr z serialu „Algorytm miłości”

Śmierć, ślub, abstynencja seksualna i wzmożona aktywność, nagłe zwroty akcji – to i jeszcze więcej już wkrótce w niepowtarzalnym ALGORYTMIE MIŁOŚCI, serialu, który nie pozostawi nikogo obojętnym! No i do willowego basenu też raczej lepiej już nie wchodzić.

W produkcji wystąpią m.in.: Michał Czernecki, Helena Englert, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Sasak, Małgorzata Socha, Karol Dziuba, Mateusz Dymidziuk, Katarzyna Gałązka, Adam Zdrójkowski, Aleksander Kaleta, Waleria Gorobets, Pola Błasik, Kamil Piotrowski, Emilia Walus, Beata Ścibakówna, Dorota Chotecka, Katarzyna Borkowska, Ewa Gawryluk, Jasper Sołtysiewicz, Weronika Malik oraz Filip Lipiecki. Nie zabraknie również znanych influencerów, m.in. Marty Rentel i Grzegorza Milewskiego.

Za reżyserię serialu odpowiada duet Michał Tylka („Fanatyk”) i Alek Pietrzak (PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII, „Juliusz”, „Czarna owca”), za scenariusz Łukasz Sychowicz, Mateusz Płocha, Mateusz Zimnowodzki i Marek Baranowski (odpowiedzialni za THE OFFICE PL oraz KIEDY ŚLUB?), a za produkcję odpowiada Beata Ryczkowska i Filip Bałdyga z CANAL+ oraz Dorota Kośmicka i Jan Kępiński z Jake Vision DGA.

Premiera serialu komediowego Algorytm miłości już 22 maja 2024 roku! Pełen, 10 odcinkowy sezon serialu trafi w całości wyłącznie do CANAL+ online.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CANAL+ Polska