Netflix Gry oficjalnie dostępne dla wszystkich

Netflix oficjalnie zaprasza do gry – nowej odsłony rozrywki na urządzeniach przenośnych dla subskrybentów usługi.

Netflix Gry

Wszyscy uwielbiamy gry niezależnie od tego, czy mowa o grach zręcznościowych („Floor Is Lava”), logicznych („The Circle”) czy dziecięcych („Squid Game” ). Netflix uwielbia także zapewniać rozrywkę użytkownikom swojego serwisu. Dlatego od dzisiaj gigant udostępnił światu Netflix Gry (Netflix Games) na urządzenia przenośne.

Od dziś użytkownicy z całego świata mogą zagrać w pięć gier mobilnych: „Stranger Things 1984”, „Stranger Things 3: Gra”, „Shooting Hoops”, „Card Blast” oraz „Teeter Up”. Niezależnie od tego, czy preferujesz luźną rozgrywkę, którą możesz zacząć od początku, czy też wciągający świat sprzyjający zgłębianiu fabuły, Netflix postawił sobie za cel stworzenie biblioteki tytułów, które zaspokoją zróżnicowane gusta użytkowników.

Co prawda to dopiero początek przygody serwisu w świecie gier, jednak nie możemy się doczekać, czym jeszcze może nas zaskoczyć serwis specjalizujący się w produkcji filmów, seriali i programów rozrywkowych.

Poziom 1: Abonament Netflix jest przepustką do całej kolekcji gier 

Wystarczy jedynie abonament Netflix — zapomnij o reklamach, dodatkowych opłatach czy zakupach w aplikacji (wbrew temu, co próbuje wmawiać Ci Demogorgon).

Poziom 2: Dostępne w każdym kraju na urządzeniach z Androidem

Gry mobilne Netfliksa są dostępne dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Po zalogowaniu się do profilu użytkownika Netflix: 

  • Użytkownicy smartfonów z systemem Android zobaczą rząd oraz kartę z grami, z której można pobrać dowolny tytuł. 
  • Użytkownicy tabletów z systemem Android zobaczą rząd gier lub będą mogli pobierać, a następnie grać w gry, korzystając z menu rozwijanego kategorii.
Netflix Gry dostępne na całym świecie

Poziom 3: Zapraszamy graczy z całego świata

Gry mobilne Netfliksa są dostępne w wielu spośród wszystkich języków obsługiwanych przez serwis, dzięki czemu wersja językowa danej gry zmieni się automatycznie na język ustawiony w Twoim profilu użytkownika Netflix. Jeśli dany język nie jest jeszcze obsługiwany, domyślnym językiem gier będzie angielski.

Poziom 4: Oferta dla wszystkich profilów

Użytkownicy tego samego konta będą mogli grać w gry na wielu urządzeniach przenośnych. Jeśli osiągniesz limit urządzeń, zostaniesz o tym poinformowany i w razie konieczności będziesz musiał się wylogować się z nieużywanych urządzeń lub zdalnie je dezaktywować za pośrednictwem witryny Netflix.com, w celu zwolnienia zajmowanego przez nie miejsca w puli urządzeń. 

Poziom 5: Tylko dla dorosłych

Gry Netflix są niedostępne na profilach Dzieci. Jeśli ustawiono blokadę kodem PIN uniemożliwiającą dzieciom dostęp do profilów dorosłych, kod ten będzie wymagany do zalogowania się do serwisu Netflix w celu zagrania w grę na danym urządzeniu.

Poziom 6: Brak dostępu do internetu? Żaden problem.

Choć niektóre gry mogą wymagać połączenia z internetem, wiele innych umożliwia grę w trybie offline, co np. może uprzyjemnić podróż przez obszary o słabym zasięgu sieci.

Poziom 7: Zróżnicowana oferta gier

Podobnie jak w przypadku naszych filmów, seriali i programów celem Netfliksa jest teraz także tworzenie gier, wśród których każdy gracz znajdzie coś dla siebie, bez względu na poziom zaawansowania. 

źródło: Netflix Polska