Drugi sezon „Squid Game” oficjalnie ogłoszony!

„Squid Game” oficjalnie powraca w serwisie Netflix z drugim sezonem, w którym pojawi się Gi-hun i tajemniczy Front Man.

„Squid Game 2” – teaser drugiego sezonu serialu (Netflix, 2022)

Potrzeba było aż 12 lat, żeby w zeszłym roku pierwszy sezon serialu Squid Game trafił na ekrany. I zaledwie 12 dni, by stał się najpopularniejszym jak dotąd serialem Netflix. Gi-hun powraca. Lider powraca. Zbliża się drugi sezon serialu Squid Game ○▵□. Być może powróci mężczyzna w garniturze, ten z ddakji. Pojawi się też chłopak Young-hee — Cheol-su.

Zapowiedź następuje pomimo zmiany losów Netflixa od czasu debiutu serialu. Podczas gdy Squid Game jest wielkim światowym hitem, w kwietniu Netflix odnotował pierwszy od 10 lat spadek liczby subskrybentów. Wkrótce potem nastąpiły zwolnienia i doniesienia o zaostrzeniu budżetów produkcyjnych praktycznie we wszystkich dziedzinach. Netflix koncentruje się również na ograniczaniu udostępniania kont i poinformował pracowników, że do końca tego roku uruchomi przesyłanie strumieniowe z reklamami.

Koreańska seria stała się największym hitem Netflixa w historii w momencie premiery. W zeszłym roku Hwang powiedział, że jest w trakcie „planowania” drugiego sezonu, podczas gdy współdyrektor generalny Netflix, Ted Sarandos, powiedział: „Wszechświat Squid Game dopiero się zaczął”. Innymi słowy, wszyscy prawie wiedzieliśmy, że nadchodzi drugi sezon, ale teraz jest to oficjalne ogłoszenie.

Nie jest jasne, kiedy dokładnie zadebiutuje drugi sezon – ani nawet, czy już się skończyły zdjęcia. W wywiadzie dla Vanity Fair, Hwang powiedział, że następny sezon Squid Game, być może wyjdzie pod koniec 2023 lub 2024 roku i będzie zawierał więcej diabelskich gier. Więc jeśli miałeś nadzieję zobaczyć, w jakie kłopoty wpadnie Gi-hun, być może będziesz musiał poczekać rok lub dwa.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix Polska